Okuyucular soruyor: Sony Xperia Xa Nasıl Telefon?

Sony XA Ultra nasıl bir telefon?

Yine harika bir sony telefonu. 3 gb ram, 64 bit, 8 çekirdek işlemci, 16 mp ön kamera, 21.5 mp arka kamera, 1 gün rahat giden 2700 mah batarya. Tek kusuru 16 gb dahili hafıza. Ama 32 gb bir hafıza kartı alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Uygulamalar dahi kolaylıkla hafıza kartına taşınabiliyor.

Sony XA batarya kac mAh?

Kamera tarafında oldukça iddialı olan Sony Xperia XA, önde 8 arkada ise 13 megapiksellik kamera kullanıyor. 256 GB’a kadar microSD kart desteği de sunan Xperia XA, hızlı şarj destekli 2300 mAh büyüklüğünde bir batarya ile geliyor.

Sony Xperia ekran kaç inç?

Büyük, 5″ Ekran! Sony markasının en yeni cihazı olan Xperia XA, çekici tasarımı ve yüksek özelliklere sahip donanımı ile kısa sürede popülerliğini arttıracak cihazlardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.

Sony Xperia Xa ultra kaç gb?

Yine harika bir sony telefonu. 3 gb ram, 64 bit, 8 çekirdek işlemci, 16 mp ön kamera, 21.5 mp arka kamera, 1 gün rahat giden 2700 mah batarya. Tek kusuru 16 gb dahili hafıza.

XA su geçirir mi?

Xperia XA ve X modelleri suya karşı dayanıklı değil. Bunu X Performance modeli özeline alan Sony, açıkçası bu anlamda bizi hayal kırıklığına uğrattı.

F3111 hangi model?

Sony Xperia XA ( F3111 )

Z5 kaç inç?

Tasarım açısından en az kamerası ve donanımsal yapısı kadar beğenilen ürünün ekranı ise 5.2 inç oluyor ve IPS LCD ekranda kırılmaya karşı dayanıklı cam kullanılıyor. Sony Xperia Z5 modelleri, parmak izi okuyucu da içeriyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Virüs Kaptı Nasıl Temizlenir?

Sony Xperia XA1 Ultra ekran kaç inç?

Xperia XA1 Ultra 6 inç 1080p ekranla geliyor. Şirket cihazın hafif olmasına çalıştığı için, Xperia XA1 Ultra, Xperia XZ Premium’dan biraz daha hafif. Boyutlarına oranda 188 gram hiç fena değil. Eğer hatırlarsanız bir önceki Xperia Ultra modeli, OIS’li ön kameraya sahip tek akıllı telefon modeliydi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector