Okuyucular soruyor: Telefon Değişimi Ne Kadar Sürer?

Kırık ekran tamiri ne kadar sürer?

Sadece ön camın değiştirilmesi veya ekranın bütünü ile değiştirilmesi gerekebilmektedir. Ekran kırılması, ön cam çatlaması, dokunmatik özelliğinin çalışmaması gibi sebepler ile ekran tamiri için müşterilerimiz gelebilmektedirler. Ekran tamirinin fiyatları ise; tamir edilecek olan telefonun modeline, gerekli olan

iPhone ekran değişimi ne kadar sürer?

Servisimizde gerçekleştirilen iPhone ekran değişimlerinin süresi ortalama 60 dakikadır.

Huawei P30 Lite ekran değişimi ne kadar sürer?

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi profesyonel ustalarımız 20 ile 40 dakika gibi kısa bir sürede onarımını yapıyoruz.Özel teknis servis ustalarımızla profesyonel bir şekilde profesyonelce en kısa sürede teslim ediyoruz.

Ekran değişimi kaç gün sürer?

Yani aynı gün içerisinde telefonunuzu alma imkanınız bulunmaktadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise ekran değişimi süresi ortalama 3 (üç) iş günüdür. Yani 3 (üç) gün içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir. Aşırı yoğun süreçlerde ise 4 (dört) iş gününü bulabilmektedir.

Ekran değişimi kaç saat sürer?

Akıllı telefonlarda ekran değişimleri yaklaşık olarak 20 dakika sürer ve bir yoğunluk olması halinde ise en geç 2 saat içerisinde yapılarak müşteriye teslim edilir. Ekran değişimi için firmalar çoğu zaman hem orijinal hem orijinale yakın ekran alternatifleri ile hizmet verir.

iPhone 7 ekran değişimi kaç gün sürer?

Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarımızın birçoğu ekran onarımı gibi bazı onarımlar için aynı gün içinde servis sunar. Teknisyenin iPhone ‘unuzu bir Apple Onarım Merkezine göndermesi gerekirse aygıtınız en çok 11 iş günü sonunda teslim alınmaya hazır hale gelir.

You might be interested:  FAQ: Yurtdisindan Telefon Aldim Ne Yapmaliyim?

A21s ekran ne kadar?

Samsung Galaxy A21s orijinal ekran değişimi fiyatı ise sadece 499 TL olarak uygulanmaktadır.

J7 ekran değişimi ne kadar?

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi fiyatı 600 TL’dir. Samsung Galaxy J710 siyah, beyaz ve gold ekran değişimi fiyatı 600 TL’dir. Ön cam değişimi fiyatı ise 180 TL’dir.

Huawei P30 Lite ekran değişimi kaç TL?

Huawei P30 Lite ekran ve ön cam değişimi fiyatı ne kadar? Ekran değişim fiyatı 400 TL ‘dir. Ön Cam değişimi 200 TL ‘dir.

P30 Lite ekran değişimi ne kadar?

Huawei P30 Lite ekran değişimi ücreti 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 450 TL’dir. Orjinal IPS LCD kullanılır. Bu sayede dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde yani ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

Huawei P30 Lite ekranı kaç lira?

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 289 TL – Acil Ekran Değişimi ™

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector