Okuyucular soruyor: Telefon Garantiye Nasıl Gönderilir Telpa?

General Mobile garantisi nedir?

GM Hep Güvende paketi ile garanti harici hasarlardan oluşabilecek beklenmedik masrafların önüne geçebilir, severek kullandığınız akıllı telefonunuzu garantiniz bozulmadan ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Üstelik General Mobile güvencesiyle ve %100 orijinal parçalarla.

Telpa ne iş yapar?

TELPA Türkiye’deki ilk GSM sisteminin hizmete başladığı Şubat 1994 den bu yana Cep Telefonu ve Mobil Data Ürünlerinin dağıtım ve pazarlama faaliyetini yürütmektedir. Tüm Türkiye genelinde mevcut 3500 bayi, 4600 satış noktası ve 1000’i aşkın büyük kurumsal şirket ile geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

General Mobile telefon garantiden ne zaman gelir?

Telefon garantiden kaç günde gelir ortalama olarak arıza türüne göre en az 15 gün sürebilir. Cep telefonunu servise elden teslim edebileceğiniz gibi isterseniz kargo ile de gönderim sağlayabilirsiniz.

Telpa nın sahibi kim?

Geçtiğimiz yıl yaklaşık 12 milyon cep telefonunun satıldığı Türkiye’de tek başına 3.5 milyon telefon satan Telpa ‘nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, yüksek lisans eğitimi sırasında bekar evinde Ericsson çağrı cihazı satarak kariyerine başladı.

Türkiye garantili ne demek?

Distribütör garantili cihaz Türkiye garantili olarak satışa sunulan bir ürünün kendi üretici firması tarafından garantisi bulunduğunu ifade eder. Aynı zamanda ürünü satın aldığınız firmanın herhangi bir yetkili servisine ürünü götürerek teknik konuda destek almanız da mümkündür.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Yazılım Nasıl Yüklenir?

Genpa garanti sorgulama nasıl yapılır?

Cihazınız Genpa satışlı olmasa dahi, anlaşmalı olduğumuz tüm markalar için Genpa yetkili servislerinden servis hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için [email protected] genpa.com.tr adresine IMEI numaranızı gönderebilirsiniz.

Genpa Teknik Servis hangi cihazlara bakıyor?

iPhone, iPad, Air pods, Apple Watch, Turkcell T Serisi, Turkcell Kopilot, Alcatel, Genpa ithalatı olan Tukcell ZTE Vınn, Meizu, Xiaomi, Cellular line, Infinix ve Realme ürünlerinin yetkili servis hizmetleri; 15 yıllık bilgi birikimine sahip “Çağrı Merkezi Departmanından da yoğun destek alınarak toplam müşteri

General Mobile hangi kargo ile anlaşmalı?

Çağrı merkezimize (0850 955 15 15) hafta içi 08:30-18:30 çalışma saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. Cihazım tamir edildikten sonra bana nasıl ulaştırılacak? Cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra, Mng ya da Yurtiçi kargoyla bildirdiğiniz adrese ücretsiz olarak ulaştırılacaktır.

General Mobile cihazım nerede?

Cihazımı Bul özelliği açık olmalıdır. Uzaktan bulma, kilitleme veya silme

  • android.com/find adresine gidin ve Google Hesabınızda oturum açın.
  • Kaybolan telefona bir bildirim gönderilir.
  • Haritada telefonun yaklaşık yeriyle ilgili bilgileri alın.
  • Ne yapmak istediğiniz işlemi seçin.

iPhone teknik servis kaç gün?

Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarımızın birçoğu ekran onarımı gibi bazı onarımlar için aynı gün içinde servis sunar. Teknisyenin iPhone ‘unuzu bir Apple Onarım Merkezine göndermesi gerekirse aygıtınız en çok 11 iş günü sonunda teslim alınmaya hazır hale gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector