Okuyucular soruyor: Telefon Hattı Devri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Mobil Hat devri nasıl yapılır?

Hat devir işlemi için başvurularınızı Türk Telekom İletişim Merkezleri’ne yapmanız gerekmektedir. Devir talebinde, devralan ve devreden olmak üzere her iki tarafın devir formunu doldurup imzalaması gerekmektedir.

Turkcell hat devir nasıl yapılır?

Abonelik İşlemleri Hattınızı devralacak kişiyle birlikte Turkcell Mağazaları’ne gitmeniz yeterlidir. Sizden sadece kimliğiniz, hattı üzerine devir alacak müşterimizden ise yeni tesis esnasında alınan abonelik evrakları istenir.

Turkcell hat devir ücreti ne kadar?

TURKCELL Müşteri Hiz on Twitter: “İşlem ücreti alınmaktadır. Faturasız hatlar için devir ücreti 75.52 TL’dir.… ”

Hat degistirmek icin hat sahibi gerekli mi?

Sadece kendi adınıza kayıtlı veya faturası adınıza kesilen hatlar için numara taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Hat adınıza kayıtlı değilse, hat sahibinin numara taşıma talebinde bulunması gerekmektedir.

Soz 5555 ne demek?

5555 ‘e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır. Avantajlı 4 GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet verilmektedir.

You might be interested:  Soru: Kaybolan Ayfon Telefon Nasıl Bulunur?

Veraseten devir ne demek?

Veraseten Devir Talebi (Sadece Bireysel Müşteriler için geçerlidir) Vefat eden abonenin internet aboneliğini devir almak isteyen kişi mirasçılar arasında yer almalıdır. İnternet hattını devralmak isteyen kişi ile tüm varisler belirtilen kanallara başvurur.

Hat devri kaç TL?

Ön Ödemeli Hat Devri:37,26 TL, aboneden nakit tahsil edilir. Bu alınan tutar, devir ücreti sonucunda doğan ruhsatname ücreti karşılığı alınacaktır. Devir ücreti tüm vergiler dahil 10,96TL olarak abonenin hattında yüklü TL miktarından çekilecektir. – Hem bireysel hem kurumsal hatlarda geçerlidir.

Hat devri ücretli mi?

Devir için işlem ücreti alınmaz, devir alan müşteri yeni abonelik yapmış sayıldığı için ​ hattı devir alan müşteriden ilk abonelik vergileri devlet adına tahsil edilir. Devir alınan hat Faturalı olarak açılacak ise; Devralan müşterinin ilk faturasına Özel İletişim Vergisi yansıyacaktır.

1 kişi en fazla kaç hat alabilir?

Tayfun Acarer “BTK 2009 yılında aldığı karar ile bir kişi adına aynı mobil telefon işletmecisi tarafından açılabilecek ‘ön ödemeli bireysel hat ‘ sayısının vatandaşlarımız için 15 adet, yabancı uyruklular için 3 adet ile abonelik tesis etmeye yetkili bir bayi tarafından aynı ay içinde bir kişi adına açılabilecek ‘ön

Hattı kendi üstüne almak kaç para?

27,86 TL, aboneden nakit tahsil edilir. Bu alınan tutar, devir ücreti sonucunda doğan ruhsatname ücreti karşılığı alınacaktır. Devir ücreti tüm vergiler dahil 10,75TL olarak abonenin hattında yüklü TL miktarından çekilecektir.

Bilgim olmadan üzerime hat açılmış ne yapmalıyım?

Mobil hat sorgulama sisteminde bilginiz olmadan açılmış hat tespit etmeniz durumunda zaman kaybetmeden hattın bağlı olduğu GSM operatörüne başvurun. GSM operatörleri kapatma talebinizi hızlı bir şekilde işleme koymak ve mağduriyetinize yanıt vermek zorundadır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Harci Nereye Yatirilir?

Telefon hattı kimin üzerine?

– ” KIM ” yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası’ nı yazarak 7048′ e sms gönderebilirsiniz. * 11842 yoluyla dilerseniz isim – soyad bilgilerinden dilerseniz telefon numarasından sorgulama yapabilirsiniz. 7048′ den sms yoluyla ise sadece GSM numarasının kimin adına kayıtlı olduğu sorgulanabilir.

Vodafone numarayı kendi üstüne alma ne kadar?

Ön Ödemeli Hat Devri:37,26 TL, aboneden nakit tahsil edilir. Bu alınan tutar, devir ücreti sonucunda doğan ruhsatname ücreti karşılığı alınacaktır. Devir ücreti tüm vergiler dahil 10,96 TL olarak abonenin hattında yüklü TL miktarından çekilecektir. – Hem bireysel hem kurumsal hatlarda geçerlidir.

Faturalı hat taşınabilir mi?

– Faturalı hatlar ön ödemeli hatlara ya da tam tersi ön ödemeli hatlar faturalı hatlara taşınabilir. -Eski operatörü ile taahhütnamesi olanlar da numara taşıma işlemi yapabilirler. Ancak söz konusu taahhütnamede yer alan yükümlülüklerin ayrıca yerine getirilmesi gerekebilir.

TC vatandaşı olan bir müşteri kaç adet faturalı hat alabilir?

Kaç adet yeni numara alabilirim? Bir TC kimlik numarası ile ayda sadece 2 kez Dijital operatör ve turkcell.com.tr üzerinden yeni numara alınabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector