Okuyucular soruyor: Telefon Indirimleri Ne Zaman Olur 2017?

Şahane Cuma ne zaman 2020?

Yoğun ilgi gören Şahane Cuma günleri MediaMarkt ile 26 Kasım’da başlıyor. 26 Kasım’dan sonraki günlerde de MediaMarkt’ın sunduğu özel kampanya ve teklifleri takip ederek indirimlerden kolayca yararlanabilirsiniz.

Teknosa turuncu indirim ne demek?

teknosa ‘nın geleneksel olarak gerçekleştirdiği %50 lere varabilen indirim kampanyası. farklı tarih ve farklı mağazalarda olurlar. kampanyanın olduğu şube 8:00 de açılır ve buna takiben bağlı olduğu avm de aynı saatte açılır.

Iphone indirimi ne zaman 2021?

Kampanya; 12 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında tüm Vatan Bilgisayar mağazalarında ve vatanbilgisayar.com’ da geçerlidir.

Trendyol ne zaman indirime girer?

Trendyol ‘da 11.11 indirimleri yapan ülkemiz firmalarından bir tanesi. Trendyol 11.11 indirimleri sayesinde de uygun fiyatlara alışveriş yapmanız mümkün. Trendyol 11.11 indirimleri 2021 yılında da olacak ve 9-10-11 Kasım tarihlerinde olacak.

Kara Cuma kaç gün sürecek 2020?

Bu yıl 27 Kasım Cuma 2020 gününe denk gelen Black Friday, Amerika’da her yıl, kasım ayının dördüncü Perşembe’sine denk gelen Şükran Günü ‘nden sonraki ilk Cuma günü sabahın erken saatlerinden başlayıp gece geç saatlere kadar devam eder. Bu muhteşem indirimler sadece 1 günlüktür.

You might be interested:  Sık sorulan: Türkiyede Telefon Ne Zaman Kullanılmaya Başlandı?

Kara Cuma indirimi ne zaman 2021?

Black Friday indirimleri bu yıl 27 Kasım Cuma gününe denk gelmektedir.

Turuncu indirim ne demek?

Turuncu İndirim, Teknosa’nın çok avantajlı fiyat seçenekleri sunduğu özel kampanyaları arasında yer alıyor. Akıllı telefonlardan kişisel bakım teknolojilerine, ev elektroniğinden tablete çok sayıda ürüne yüksek indirim oranları uygulanıyor.

Teknosa kart ne işe yarar?

Turuncu Ekstra Kart ile hem alışveriş yapabilir hem de yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz. Üstelik kart ücreti de ödemezsiniz. 250 TL’ye kadar tüm ödemelerinizi şifre girmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Apple indirimleri ne zaman olur?

En Uygun Fiyatlı iPhone ve Mac’ler İçin Mayıs – Ekim Ayları Ayrıca, Eylül ayında yeni iPhone tanıtıldığında bir önceki iPhone’un fiyatında Apple tarafından indirim yapılır.

iPhone 11 ne zaman indirime girer 2021?

Bu indirim furyası 29 Ocak 2021 tarihinde başlayacak olup bir çok kategoride kullanıcıların ihtiyacını en uygun fiyatla karşılamasını sağlayacak. Bu kampanyada iPhone 11 ve AirPods 2. nesil modelleri kaçırılmayacak fırsatlar ile sizleri bekliyor.

iPhone 11 en uygun fiyat nerede?

En ucuz iPhone 11, 64 GB, Hepsiburada’da 7.299 tl fiyat etiketiyle satılıyor.

iPhone fiyatları artacak mı?

Apple, Türkiye fiyatlarına zam yaptı. ABD merkezli şirket 1 Temmuz 2020 tarihi itibari ile iPhone modellerinin fiyatlarını yüzde 10’a varan oranlarda artırdı. Zam sonrası en pahalı iPhone ‘un fiyatı 16 bin 249 TL oldu.

Trendyol Mayıs indirim günleri ne zaman 2021?

7 – 8 ve 9 Mayıs tarihlerinde geçerli olacak bu kampanya ile giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta, kozmetik, süpermarket, erkek giyim, çocuk giyim, kitap, oyuncak, ev yaşam ürünleri gibi birçok kategoriden ekstra indirimler ile alışveriş yapabilirsiniz.

You might be interested:  Facebook Ta Telefon Numarası Nasıl Silinir?

Trendyol 40 TL indirim nasıl kullanılır?

1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında kazanılan 40 TL değerindeki indirim kuponu 15-30 Aralık tarihleri arasında trendyol.com’da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir. İndirim kodu, trendyol.com ödemeler sayfasında “ İndirim Kuponu/ Kodu” alanına girilerek aktifleştirilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector