Okuyucular soruyor: Telefon Meşgulken Arayanı Görme Nasıl Yapılır?

Turkcell Aradığınız kişi şu anda başka biriyle görüşüyor nasıl yapılır?

DAHA FAZLA

  1. Eğer kullandığınız cep telefonu “Çağrı Bekletme” özelliğini destekliyorsa bu servisi aktif hale getirmek için telefonunuzun menüsünü de kullanabilirsiniz.
  2. Menüde böyle bir seçenek yoksa *43# ara tuşuna bastığınızda çağrı bekletme çalışır, #43# ara tuşuna bastığınızda da “Çağrı Bekletme”yi kapatmış olursunuz.

Arama bekletme nasıl yapılır Turk Telekom?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hatlarda çağrı bekletme, arama bekletme için herhangi bir ücret alınmaz. Özelliği açmak veya kapatmak için Ayarlar / Telefon / Aramayı bekletme seçeneklerine gidin. Arama bekletme seçeneğini sağa kaydırarak açabilirsiniz.

Oppo a31 arama bekletme nasıl yapılır?

İlk kez mi Android kullanıyorsunuz? Çağrı bekletmeyi açma

  1. simgesine dokunun.
  2. > Ayarlar öğesine dokunun.
  3. Aşağıdakilerden birini yapın: Telefonunuzda tek SIM kart varsa Çağrılar öğesine dokunun.
  4. Ek ayarlar öğesine dokunun, ardından Çağrı bekletme seçeneğini işaretleyin.

Huawei arama bekletme nasıl yapılır?

Telefon > > Ayarlar bölümüne gidin. Arama bekletmeyi etkinleştirmek istediğiniz SIM kart ekranından Diğer > Arama bekletme bölümüne gidin.

Aradığınız numara başka biriyle görüşüyor nasıl yapılır?

Telefon meşgulken arayanı görme özelliğinin yani çağrı bekletme ayarlarını açmanın yöntemi ise oldukça basittir. Telefon üzerinden *43# tuşlarına bastıktan sonra arama tuşuna basmanız yeterlidir.

You might be interested:  FAQ: Savcılık Tarafından Kapatılan Telefon Nasıl Açılır?

Aradığınız kişi şu anda başka biriyle görüşüyor ne demek?

Telekonferans ve Çağrı Bekletme Bu özellik, telefonunuz meşgulken arayan kişinin ” Aradığınız kişi bir başkası ile görüşüyor. Bu özellik aktif olmadığında ise; telefonunuz meşgulken bir başkası ararsa, arayan kişi sadece meşgul tonu duyar ve size sinyal ile bildirim yapılmaz.

Telefon kapalıyken kim aramış Türk Telekom ücretsiz?

SMS ile: SMS’le ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için “ACIK” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması ile: ArayanıBil aktivasyon işlemlerinizi Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung arama ayarları nerede?

Çağrı ayarlarını değiştirme

  1. Telefon uygulamasını açın.
  2. Diğer. Ayarlar ‘a dokunun.
  3. Ses ve titreşim’e dokunun. Kullanılabilen zil seslerinden birini seçmek için Telefon zil sesi’ne dokunun. Telefonunuzun gelen çağrılarda titreşmesini istiyorsanız Çağrılarda ayrıca titret’e dokunun.

* 43 nedir?

*43 # tuşlayıp aramaya bastığınızda çağrı bekletme özelliğini açabilirsiniz. Çağrı bekletme özelliğini kapatmak için de # 43 # tuşlayıp aramaya basmanız yeterli.

Androidde arama bekletme nasıl açılır?

Telefonun Rehber uygulamasına gelerek ekranın sağ üst köşesinde yer alan “Daha Fazla” seçeneğine tıklayın. Ardından açılan menü içerisinden Ayarlar seçeneğini seçin. Sonra arama ayarları sayfasında bulunan Diğer Ayarlar butonunu seçerek karşınıza çıkan sayfada “ Arama Bekletme ” seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz.

Arama bekletme nasıl yapılır Samsung?

Açılan menüden Ayarlar seçeneğine tıklayınız. Ardından açılan “ Arama Ayarları” kısmından “Diğer ayarlar” seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfada “ Arama /Çağrı bekletme ” isminde bir seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneği aktif duruma getirerek Samsung arama bekletme işlemini tamamlayınız.

Telefon otomatik arama nasıl yapılır?

“Ayarlar”, ” Arama Ayarları” veya benzeri bir komuta dokunun. Komut başlıkları, kullanılan telefona bağlı olarak değişebilir. “Auto Redial” ( Otomatik Tekrar Arama ) özelliğini arayın ve basın. “Etkinleştir” seçeneğini seçin.

You might be interested:  Sık sorulan: Vodafone Nasıl Telefon Alabilirim?

Vodafone Çağrı Bekletme nasıl yapılır?

Öncelikle Müşteri Hizmetlerimizi arayarak servis özelliğini aktif konuma getirmeniz gerekmektedir. Sonrasında Çağrı Bekletme Servisi’ni cihaz menüsünden veya cihaz ekranı üzerinden *43# yi tuşlayarak aktive edebilirsiniz.

Çağrı Bekletme nedir?

Çağrı Bekletme servisi, siz telefondayken başka bir aramayı kabul etmenizi sağlar. Yeni arama, kısa bir sinyal sesiyle bildirilir. Bu durumda; İlk aramayı bekletip gelen ikinci aramaya cevap verebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector