Okuyucular soruyor: Vodafone Telefon Kapalıyken Kim Aramış Mesajı Gelmiyor?

Vodafone kim aramış servisi aktif etme?

Abone olmak için ABONE ARAYANKIM veya ARAYANKIM yazıp 8000’a göndermek ve gelen SMS’i onaylamak yeterlidir.

Telefon kapalıyken kim aramış?

KIM yazıp 2200’a göndererek, sizi kimin ne zaman kaç kez aradığını belirten Kim Aramış SMS’lerini almaya başlayabilirsiniz. Kim Aramış Servisi ile, telefonunuz kapalıyken veya ulaşılamaz durumdayken, sizi kim, kaç kez, ne zaman aradı bilgisi cebinize SMS’le gelir.

Vodafone Konusturan arama asistanı paketi nasıl yapılır?

Aylık yenilenen pakete abone olmak için KONUSTURAN yazıp 7000’e göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone meşgulken kim aramış?

Vodafone abonesiyseniz; ARAYANKIM yazarak 8000’e mesaj atarak Arayan Kim servisine abone olarak telefonunuz ulaşılamaz olduğu durumlarda sizi arayan numaraya ulaşabilirsiniz. Turkcell abonesiyseniz; KIM yazarak 2200’a mesaj gönderebilir ve Kim Aramış sevisi sayesinde sizi arayan numaralara ulaşabilirsiniz.

Vodafone Kim bu servisi çalışmıyor?

Vodafone Arayan Kim Servisi Çalışmıyor Telefonunuzun arama kısmına **62*05463501033# yazarak arama tuşuna basmanız gerekmektedir.

Telefon kapalıyken kimin aradığını öğrenme Türk Telekom?

ArayanıBil servisini aşağıdaki yöntemlerle aktifleştirebilirsiniz. SMS ile: SMS’le ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için “ACIK” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Silikon Telefon Kılıfları Nasıl Temizlenir?

Özel numaradan beni kim aramış?

Bunun için yapmanız gereken işlemler; 11842 Bilinmeyen Numaralar servisini aramak ya da. “ KIM ” yazıp boşluk bıraktıktan sonra sizi arayan 10 haneli GSM numarasını yazıp 7048’e mesaj atmaktır.

Turkcell Cep açık nasıl yapılır?

CEPACIK yazıp 2200’a göndererek servisi kullanmaya başlayabilirsiniz. Aradığınız numaraların ulaşılma bilgisinin SMS ile iletilmesi için, aradığınız numaraların TURKCELL abonesi olması, telefonunu yönlendirmemiş olması ve ulaşılabilir olduğu bilgisinin “paylaşma” iznini kaldırmamış olması gerekir.

Telefon kapalıyken mesaj gelir mi?

SMS ‘ler sistemde 28,5 saat boyunca saklanır. Bu sürenin sonunda telefonunuz hala kapalı ya da ulaşılamaz durumdaysa SMS ‘ler silinir ve yapılan yeni aramalarla ilgili bilgiler saklanır. Dinlenmemiş sesli SMS ‘ler ise üçüncü günün sonunda silinir.

Vodafone Arama Asistanı nasıl kapatılır?

Arama Asistanı Servisinden Bireysel / Kurumsal tüm Vodafone aboneleri faydalanabilir. Servis aboneliğimi nasıl iptal ederim? Aylık servisin iptali için: IPTAL ARAMAASISTANI yazıp 8000’e SMS atmanız yeterlidir.

Vodafone Arama Asistanı nasıl iptal edilir?

Arama Asistanı Servisinden Bireysel / Kurumsal tüm Vodafone aboneleri faydalanabilir. Servis aboneliğimi nasıl iptal ederim? Aylık servisin iptali için: IPTAL ARAMAASISTANI yazıp 8000’e SMS atmanız yeterlidir.

Vodafone arama asistani ne demek?

Arama Asistanı Plus Servisi ile telefonunuz kapalı ya da ulaşılamaz dahi olsa sizi arayanların ad-soyadı, cep telefonu numarası, arama zamanı ve kaç kere aradığı bilgisinden haberdar olabilir, ayrıca ulaşamadığınız kişiler ulaşılabilir olduğunda hemen öğrenebilirsiniz.

Turkcell meşgulken Arayani görme nasıl yapılır?

DAHA FAZLA

  1. Eğer kullandığınız cep telefonu “Çağrı Bekletme” özelliğini destekliyorsa bu servisi aktif hale getirmek için telefonunuzun menüsünü de kullanabilirsiniz.
  2. Menüde böyle bir seçenek yoksa *43# ara tuşuna bastığınızda çağrı bekletme çalışır, #43# ara tuşuna bastığınızda da “Çağrı Bekletme”yi kapatmış olursunuz.
You might be interested:  FAQ: Telefon Nasıl Yeniden Başlatılır?

Turkcell telefon meşgulken kim aramış?

KIMARIYOR yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Servisiniz aktiflendikten sonra meşgulken çağrı aldığınızda, cebinize KimArıyor mesajları gelmeye başlayacaktır.

Arama ayarları nasıl yapılır?

Çağrı ayarlarını değiştirme

  1. Telefon uygulamasını açın.
  2. Diğer. Ayarlar ‘a dokunun.
  3. Ses ve titreşim’e dokunun. Kullanılabilen zil seslerinden birini seçmek için Telefon zil sesi’ne dokunun. Telefonunuzun gelen çağrılarda titreşmesini istiyorsanız Çağrılarda ayrıca titret’e dokunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector