Oppo Reno Nasıl Bir Telefon Yorumlar?

Oppo Reno 4 nasıl bir telefon yorumlar?

Cihaz çok seri. Ekranı çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok uzun araştırmalar sonucu Oppo Reno 4 almaya karar verdim.iki haftadır kullanıyorum şimdilik çok memnunum.Standart telefon kullanıcısıyım,oyun falan oynamıyorum bütün ihtiyaçlarımı çok rahatlıkla karşılıyor.fotoğraf video benim beklentimi karşıladı.

Oppo Reno 2 iyi mi?

Şık tasarımı, ortalamanın üstündeki kamera yetenekleri, hızlı şarj yeteneği ve pil ömrü bu Oppo Reno 2 ‘nin önde gelen artıları arasında bulunuyor. Snapdragon 730G işlemcisi günlük işler ve optimum oyun deneyimi için yeterli, ancak 5599 TL’lik bir telefonda daha yüksek performans sunan bir işlemci daha iyi olabilirdi.

Oppo Reno suya dayanıklı mı?

Tasarım kısmında bahsetmemiz gereken bir diğer eksiklik ise, yine ne yazık ki herhangi bir su korumasının da Oppo Reno ‘da olmaması. Suya ve toza karşı dirençli yapıda olduğunu kanıtlayacak bir sertifika bu telefonda yer almıyor. Bu nedenle Oppo Reno ‘yu satın almayı düşünüyorsanız, sudan kaçınmanız gerekecek.

Oppo Reno 2Z hangi renk?

Oppo Reno 2Z 128GB Gece Mavisi Akıllı Telefon.

Oppo Reno 4 Lite özellikleri nelerdir?

Oppo Reno 4 Lite Temel Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 6.43 İnç
  • Dahili Depolama: 128 GB.
  • Bellek (RAM): 8 GB.
  • Batarya Kapasitesi: 4015 mAh.
  • Hat Sayısı: Tek Hat.
  • Hızlı Şarj:
  • 5G:
  • 4.5G Desteği:
You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sony Xperia Xa Nasıl Telefon?

Oppo Reno 4 mavi mi siyah mı?

Uzay Siyahı ve Galaktik Mavi renkleriyle satışa çıkan Reno4, elimizde Uzay Siyahı rengiyle bulunuyor. Fakat bunun düz bir siyah renk olduğunu düşünmeyin. Işığa doğru tuttuğunuzda yüzeyde OPPO logolarını görebiliyorsunuz.

Oppo Reno 2 hangi ülkenin markası?

OPPO ÇİN MARKASIDIR Yaptığımız araştırmalar sonucunda Oppo markasının bir Çin markası olduğunu ve 2004 senesinde kurulduğunu öğrendik. Aynı zamanda BBK’nın da kurucusu olan Duan Yongping tarafından kurulan Oppo ‘nun tam ismi Oppo Electronics Corp olarak geçmektedir.

Oppo Reno 2Z kaç TL?

Detaylı Fiyat Analizi. Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 4.575,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 3.299,00 TL Şu Andaki Fiyat: 3.999,00 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 576 TL (%13) daha ucuz.

En iyi Oppo modeli hangisi?

6,7 inç ekran büyüklüğünde olan model 120 Hz ekran yenileme hızı ve 3216*1440 ekran çözünürlüğü ile profesyonel bir ekran deneyimi sunuyor. 50 mp olan ana kamerası ile oldukça profesyonel özelliklere sahip Oppo Find X3 Pro arka kısımda toplam 4 kamera yer alıyor ve oppo en iyi kameralı telefonu olduğunu söyleyebiliriz.

Oppo Reno 4 suya dayanıklı mı?

Değil. Su koruması yoktur. NFC var mı? Oppo Reno 4 5G NFC desteğine sahiptir.

Oppo Reno 5 su geçirir mi?

Aynı alışkanlığın Oppo Reno 5 ‘te de sürdürüldüğünü görüyoruz. Orta segment telefonlarda suya ve toza dayanıklılık özelliğini pek görmeyiz. Aynı durum Reno 5 için de geçerli. Bu nedenle suya veya sıvıya yakın olduğunuz durumlarda telefonunuzu iyi şekilde korumanızda fayda var.

Oppo A54 su geçiriyor mu?

163.6×75.7×8.4 mm boyutlarındaki Oppo A54 telefon, 192 gram ağırlığı ve IPX4 suya dayanıklılık özelliği ile hafif ve sağlam bir yapı sergiliyor. 2.0 versiyonlu USB Type-C bağlantı tipini kullanan ürün, uzun süre kullanım vadediyor.

You might be interested:  Yurtdışı Telefon Kaydı Nasıl Yapılır 2018?

Oppo Reno 2Z siyah mı beyaz mı?

Bugün OPPO Reno 2Z beyaz rengi ile karşımızda. Bildiğiniz üzere telefon Türkiye’ye siyah ve yeşil renkleri ile gelmişti ama bugün bu renklere bir de beyaz renk eklendi.

Oppo Reno 2 z su geçirir mi?

Tıpkı Reno 2 gibi Oppo Reno 2Z de suya ve toza dayanıklı bir gövdeye sahip değil. Bunu da bir not olarak vermeden geçmeyelim. Kutudan çıkan suni deri kılıf da oldukça kaliteli.

Oppo Reno 2 Z kamerası nasıl?

OPPO Reno 2 Z arka yüzünde dört, ön yüzünde ise tek kamera olmak üzere 5 kameralı bir telefon. Arka yüzdeki kameralar sırasıyla 48 + 8 (Ultra geniş açı), 2 MP (alan derinliği) ve 2 MP siyah-beyaz kamerası olarak çalışıyor. Ön kamera ise motorize ve pop up.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector