Reeder Telefon Kim Üretiyor?

Reeder hangi markanın yan ürünü?

Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır. İlerleyen dönemlerde akıllı saat ve yapay zeka içerikli cihazların üretimi planlanmaktadır.

Reeder marka hangi ülkenin?

Türk telefon markası reeder, 8 milyon TL yatırımla kurduğu Samsun’daki fabrikasında telefon üretimine başladı. Fabrikada önümüzdeki dönemde akıllı saat ve yapay zeka destekli cihazların da üretilmesi planlanıyor.

Reeder nasıl bir marka?

Reeder, Türkiye’nin ilk yerli e-kitap okuyucu markasıdır. İlk olarak 2010 yılında kurulan ve aynı yıl Türkiye’nin lokal markalı Android tabletini piyasaya süren Reeder, aynı zamanda ülkemizin ilk 3G’li Android tabletinin üretimini de gerçekleştiren yerel bir teknoloji markası olarak faaliyet sürdürmektedir.

Reeder P13 Blue Max hangi ülkenin?

Samsun. Yerli akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar firması Reeder, Samsun’daki fabrikasında üretilen yüz tanıma teknolojisi ve parmak izi okuyucu özellikli akıllı cep telefonu P13 Blue, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) onayının ardından tüketiciyle buluşmaya hazır.

General Mobile kime ait?

Şirket, 2010 yılında Sebahattin Yaman tarafından satın alınmıştır. General Mobile, genellikle çift SIM kartlı cep telefonları üretmektedir.

Uygar Saral kimdir?

uygar saral, 2009 yılında reeder markasıyla ilk e-kitap okuyucuyu türkiye’de getiren genç bir işadamı boğaziçi üniversitesi bilgisayar mühendisliği’ni bitirdikten sonra hollanda’da master yapmış ve akabinde philips’in merkezinde işe başlamış. oradan isveç’e geçip saab military systems şirketinde kariyerine devam

You might be interested:  FAQ: Telefon Harçları Ne Kadar?

Poco nerenin malı?

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, üst seviyeye odaklanan akıllı telefon markası POCO ‘nun yeni modeli POCO F2 Pro’yu Türkiye’de duyurdu.

Samsung hangi ülkeye ait?

Samsung Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee’dir. Samsung çeşitli şirketlerden oluşan bir grup olup, bunlardan en önemlisi, Samsung Elektronik’tir.

Redmi nerenin malı?

Xiaomi Inc. Çin, Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi.

Hıkıng kim üretiyor?

Hiking, 2012 yılında kurulan Simtel İletişim bünyesindeki elektronik cihazların markasıdır. Yönetim merkezi İstoç’ta fabrikası Yakuplu, Beylikdüzü’nde yer almaktadır. Hiking markalı ürünler yerli sermaye ile Türkiye’de üretilmektedir.

Reeder P13 Blue kaç TL?

Reeder P13 Blue 16 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.303,40 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 999,00 TL Şu Andaki Fiyat: 1.120,16 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 183 TL (%14) daha ucuz.

Reeder P13 Türk malı mı?

Türkiye merkezli teknoloji firması reeder ‘ın Samsun’daki fabrikasında üretilen ilk akıllı cep telefonu P13 Lite, Dual kamerası, 4 çekirdekli güçlü MediaTek MT6739 işlemcisi ve Android Oreo Go işletim sistemi ile aramıza katılıyor.

Reeder P13 Blue kaç gb?

Mükemmelliği ayrıntılarda Android 9.0 işletim sistemi ve 3 GB bellek gücünün haricinde 16 GB dahili ve 128 GB arttırılabilir hafızasıyla kuralları yeniden yazan P13 Blue, 6.1” boyutlu ekranının sağladığı geniş bakış açısı ve HD 1280*600 ekran çözünürlüğüne sahip IPS teknolojisine sahip yapısıyla renklerle dans ediyor.

Reeder P13 Blue Max kamera ayarları nasıl yapılır?

Menüden ” Kamera ” bölümüne giriniz. Alt sekmede bulunan kamera modlarını sağa doğru kaydırarak “Pro” modunu seçiniz. Pro modunda alttaki 3 seçenek üzerinden dilediğiniz ayarı yaparak profesyonel resimler alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector