Sahibinden Telefon Ilanı Nasıl Verilir?

Satılık ev ilanı nasıl verilir?

İnternetten satılık daire ilanı vermek için tek yapmanız gereken ücretsiz satılık daire ilanı verilmesine izin veren sitelere üye olmaktır. Bu sitelere üye olduktan sonra ilan paneli üzerinden kolay bir şekilde ilanlarınızı girebilirsiniz. Önemli olan nokta burada ilan verilen sitenin ziyaretçi sayısıdır.

Sahibinden üyelik kaç TL?

Üyelik tamamen ücretsizdir. Bireysel sahibinden.com üyeleri, üyelik ücreti ödemedikleri gibi, bazı ilan kategorilerinde belli sayıda ücretsiz ilan yayınlayabilirler. Bireysel üyelerin kaç adet ücretsiz ilan yayınlayabileceğini görüntülemek için tıklayın.

Sahibinden telefon numarası nasıl yazılır?

Bana Özel > İlan Yönetimi bölümünden istediğiniz ilanın İşlemler menüsündeki “Düzenle” seçeneğini kullanarak veya ilanınızın İlan Detay sayfasında sağ bölümdeki İlan İşlemleri menüsünden “Düzenle” seçeneğini kulanarak aşağıda belirtilen iletişim seçeneklerinden istediğinize değiştirebilirsiniz.

Sahibinden neden ilan veremiyorum?

Hatalı/eksik kimlik bilgileri ile ilan yayınlamak; sahibinden.com’da yayınlanan ilanlar kullanıcıların isimleriyle ile yayınlanır. Bu nedenle ad-soyad bölümünde ad-soyad yer almayan ilanlar reddedilir. Ad-soyad bilgilerinizi Bana Özel > Üyeliğim > Üyelik Bilgilerim kaydedebilirsiniz.

Sahibinden satılık ev ilanı nasıl verilir?

sahibinden.com’da İlan vermek için, üye girişi yaptıktan sonra İlan Ver linkine tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada ilanınıza en uygun üst ve alt kategorileri belirledikten sonra ‘Devam et’ linkini takip ederek diğer bölümlere geçebilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Güvenli Mod Nasıl Açılır?

Etkili iş ilanı nasıl verilir?

Emlak ilanı hazırlamanın 5 etkili yolu!

  1. İlan açıklaması özgün olmalı
  2. Satılık ev adresi açık ve net yazılmalı
  3. İLAN BÜYÜK HARFLE YAZILMAMALI!
  4. Evin öne çıkan özelliklerden bahsedilmeli.
  5. Evle ilgili tavsiyeler yazılmalı

Sahibinden Kurumsal Üyelik fiyatı ne kadar?

Sahibinden Kurumsal Üyelik Ücreti 470 TL – Şikayetvar.

Sahibinden Kurumsal Üyelik Belgesi nasıl alınır?

Kurumsal üyemiz olmak için öncelikle Kurumsal Üye Ol sayfamızdaki üyelik formunu doldurmanız ve e-posta adresinize göndereceğimiz e-postada yer alan “Üyeliğimi Onayla” butonuna basmanız gerekir.

Sahibinden Kurumsal Üyelik Nedir?

“ Kurumsal Üyelik ” (“ Üyelik ”): “ Kurumsal Üye ” olmak isteyen “Kullanıcı”nın, “Portal”daki “ Kurumsal Üyelik ” formunu doğru ve gerçek bilgilerle eksiksiz olarak doldurması üzerine, “ SAHİBİNDEN ” tarafından yapılan değerlendirme sonucunda ve “ SAHİBİNDEN ” tarafından yapılan bildirim ile kazanılan statüdür.

Sahibinden geçici numara ne demek?

Kişisel telefonunuzu vermeden alıcılarla konuşmanızı sağlayan Geçici Numara servisiyle: Telefon numaranız ilanda görünmez. İlanınıza bakanlar sahibinden.com’un atadığı ‘0850’li bir numara görür. sahibinden.com, gelen aramaları cep telefonunuza yönlendirir.

Sahibinden geçici numara servisi nasıl yapılır?

Geçici Numara, sabit hatlardan arandığında arama ücretleri normal bir sabit hattı ya da cep telefonunu aramaktan daha ucuzdur. ‘ sahibinden.com Geçici Numara ‘yı Nasıl Kullanabilirim? İlan verme sayfasında iletişim seçenekleri kısmında “İlanda sahibinden.com Geçici Numara Yayınlansın” seçeneğini işaretlemek yeterlidir.

Sahibinden açıklama kısmına ne yazılır?

Açıklamalar bölümünde ürüne dair tüm detayları eksiksiz ve net ifadelerle yazmalısınız. Ürüne ait kusurlar veya defolar, hasarlar varsa bunları saklamadan dürüstçe ifade etmelisiniz. Bu sayede genel ve ticari anlamda size olan güveni arttıracaksınız.

Sahibinden ilan nasıl dondurulur?

İlanımı Nasıl Yayından Kaldırırım?

  1. Bana Özel > İlan Yönetimi > İlanlar > Yayında Olan bölümünden yayından kaldırmak istediğiniz ilana ait İşlemler menüsünden “Yayından Kaldır” seçeneğini kullanarak.
  2. İlan Detay sayfasında İlan İşlemleri menüsünden “Yayından Kaldır” seçeneğini kullanarak.
You might be interested:  Sık sorulan: 434 Hangi Ilin Telefon Kodu?

Sahibinden ilan süresi doldu ne yapmalıyım?

İlanım Pasif Oldu, Tekrar Nasıl Yayına Alabilirim?

  1. Bana Özel > İlan Yönetimi > İlanlar > Yayında Olmayan bölümünden yayından kaldırmak istediğiniz ilanı seçerek “Yayından Al” balantısını kullanarak.
  2. İlan Detay sayfasında İlan İşlemleri menüsünden “Yayınla” seçeneğini kullanarak.

Sahibinden e ilan vermek ne kadar?

**Emlak kategorisinde ilk ücretli ilana özel ilan ücreti 139 TL yerine indirimli olarak 109 TL’dir. İkinci ücretli ilandan itibaren standart ücret (139 TL) uygulanmaktadır. **Vasıta kategorisinde ilk ücretli ilana özel ilan ücreti 179 TL yerine indirimli olarak 135 TL’dir. İkinci ücretli ilan fiyatı 179 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector