Sık sorulan: 153 Hangi Telefon?

153 telefon numarası kime ait?

Telefon Belediyeciliği:Alo 153 ALO 153, Türkiye’de uygulamaya giren yerel idare hizmetlerine ulaşma telefon numarasıdır. Telefonla 153 aranıldığı zaman o il sınırları içinde sorumlu olan büyükşehir belediyesinin ilgili personeli tarafından, talep edilen ücretsiz kamu yerel hizmetler verilmektedir.

Istanbul dışından 153 nasıl aranır?

İstanbul dışından Alo 153 ulaşmak istiyorsanız 0 212 153 00 00 numaralı telefonu arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Alo 153 ‘e ulaşan vatandaşlar ücretsiz talep, maddi yardım başvurusu ve sokak hayvanları gibi aklınıza gelebilecek her türlü şikayeti buraya iletiyor.

Beyaz Masa hangi şikayetlere bakar?

Beyaz Masa, kent sakinlerinin her türlü şikâyet, istek ve görüşlerini iletebilecekleribir belediye birimi. 24 saat hizmet veren bu birim onlara ulaşan tüm görüş ve talepleri değerlendirmeye alarak çözüm üretmeyi ve verilen hizmetlerin daha verimli hale getirilmesini amaçlıyor.

Alo 153 hangi saatlerde hizmet veriyor?

Acil başvurularınız için, 7 gün 24 saat aktif olan ALO 153 Çağrı Merkezimizi aramanız rica olunur!

153 neye bakar?

ALO 153 ‘te her türlü acil duruma hazır eğitimli 700 temsilci, vardiya sistemiyle 7/24 çalışan birimler, bir çok farklı dilde hizmet bulunmaktadır. ALO 153 ‘e ulaşmak bir telefon kadar yakın. Beyaz Masa ya da Alo 153 Türkiye genelinde belediyelerce uygulanmakta olan talep, öneri ve şikayet değerlendirme birimidir.

You might be interested:  Sık sorulan: Lg Telefon Nasıl Formatlanır?

153 hayvanları öldürüyor mu?

Evet. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Alo 153 hattı arandığında, İstanbul genelinde, 7 gün 24 saat nöbetçi ekibimizle, yaralı ve tedaviye muhtaç sahipsiz hayvanlar alınmakta ve sonrasında tedavileri yapılmaktadır.

Beyaz Masaya nasıl başvurabilirim?

Beyaz Masa ‘ya nasıl başvurabilirim? Beyaz Masa ‘ya başvurmanın en kolay ve pratik yolu Alo 153’ü aramaktır. 24 saat aktif çağrı merkezi İstanbul sakinlerinin hizmetindedir.

Alo 173 nedir?

ALO 170 – Çalışma Hayatı İletişim Merkezi.

Süt dağıtımı için nereye başvurulur?

Halk Süt yardımından faydalanmak isteyen aileler, portal.ibb.istanbul adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor. İnternetten başvuru yapamayanlar için ise ALO 153 hattından da başvuru yapmak mümkün.

Manisa beyaz masa ne işe yarar?

Bu nedenle halkımızın şikâyet ve taleplerini varsa mahalle ve sokaklarındaki aksaklıkları bizlere rahat ve hızlı bir şekilde ulaştırabilmesi adına göreve gelir gelmez ilk olarak Beyaz Masa birimimizi kurduk. 4449045 numaralı telefonu arayan vatandaşlarımız belediyemize bu şekilde rahatlıkla ulaşabiliyor ve sorunlarını

Mavi Masa neye bakar?

Vatandaşlarımızın 7 gün/24 saat ulaşarak sorun, görüş ve taleplerini iletebildiği Hizmet Birimi’dir. Ankara halkına her konuda yol göstermeyi amaç edinen Mavi Masa, kendisine ulaşan tüm sorun, görüş ve talepleri çözülmesi için ilgili birimlere ileten ve takibini yapan koordinasyon merkezidir.

Beyaz Masa TC ister mi?

İBB Beyaz Masa on Twitter: “@kuttkutt”*” TC kimlik numarası olmadan kayıt oluşturamamaktayız. ALO153 hattımızdan ilaçlama kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Beyaz Masa ne zaman kuruldu?

1994 yılından bu yana hizmet veren Beyaz Masa vatandaş memnuniyeti hedefiyle İstanbullulardan gelen başvuruları değerlendirerek çözüme ulaştırmaktadır. Beyazmasa Alo 153 Çağrı Merkezi ve Beyazmasa Çözüm Ekibi olarak 2 ana başlık altında faaliyetlerini yürütmektedir.

153 yerinde çözüm nedir?

Ekipler, AlO 153, İletişim Noktaları, Sosyal Medya, Muhtar, STK birimleri ve tüm iletişim kanallarıyla vatandaş tarafından Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne ulaşan acil ve kronik sorunların çözümünde ilgili birimlerle irtibata geçerek yerinde çözüme hız katmaktadır.

You might be interested:  FAQ: Telefon Eşleştirme Nasıl Yapılır?

IBB yardımları nelerdir?

İBB Yardımları Nelerdir?

  • Gıda ve erzak yardımı
  • Kömür, odun vb. yakacak yardımı
  • Giysi yardımı
  • Mobilya ve eşya yardımı
  • Bebek bezi ve bebek maması yardımı
  • Yeni doğan bebek paketi desteği.
  • Engelliler için yapılan yardımlar.
  • Muhtaç dul kadınlar için yapılan yardımlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector