Sık sorulan: Asus Telefon Nerede Üretiliyor?

Asus marka hangi ülkeye ait?

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi. Dizüstü bilgisayar, anakart, cep telefonu, LCD Panel, ekran kartı gibi geniş bir üretim ağına sahip olan şirket özellikle son dönemde ürettiği dizüstü bilgisayarlarla adından söz ettirir hale gelmiştir.

Asus ne zaman kuruldu?

Penta Teknoloji, Asus ‘un yetkili distribütörüdür.

Asus bilgisayar servise nasıl gönderilir?

Arızalı Asus cihazlarınızı 0850 390 25 33 nolu müşteri hizmetleri hattından randevu alarak anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo ile 524179298 müşteri numaramızı belirterek karşı taraf ödemeli gönderebilirsiniz.

Dell markası hangi ülkeye ait?

Dell, Teksas (ABD) merkezli, Lenovo ve HP’nin ardından dünyanın en büyük üçüncü kişisel bilgisayar üreticisidir. Aynı zamanda sunucu ve diğer ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım ve KDA (PDA) gibi yan bileşenler üreten firma, dünya genelinde 100.000 kişiye iş olanağı sağlamaktadır.

En iyi bilgisayar markası hangisi?

En iyi bilgisayar markaları listemizin ilk sırasında hem globalde hem de Türkiye’de en büyük pazar payı sahibi olan Lenovo bulunmakta. Lenovo, Çin merkezli uluslararası pazarda teknolojik cihazların donanım üretimini yapan bir şirkettir. Şirket Legend Group adıyla 1984 yılında Pekin’de kuruldu.

Asus marka kime ait?

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi. Dizüstü Bilgisayar, Anakart, Cep telefonu, LCD Panel, Ekran Kartı gibi geniş bir üretim ağına sahip olan şirket özellikle son dönemde ürettiği dizüstü bilgisayarlarla adından söz ettirir hale gelmiştir.

You might be interested:  Sık sorulan: Viko Telefon Prizi Nasıl Takılır?

MSI kime ait?

Micro-Star International Co., Ltd ( MSI ) (Çince: 微星科技, “Micro-Star Technology”) 1986 yılında New Taipei’de kurulmuş olan Tayvanlı elektronik şirketidir. Dünyanın en büyük bilgi teknolojileri üreticilerinden biridir.

Asus Laptop klavye ışığı nasıl açılır?

Fn ve F4 tuşlarına aynı anda basarak (Fn+F4) arkadan aydınlatmayı etkinleştirin.

Asus Zenfone 7 Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Asus Zenfone 7 ve Zenfone 7 Pro, açıklandığı kadarıyla resmi olarak 26 Ağustos tarihinde lanse ediliyor. Daha önce ortaya çıktığı kadarıyla telefonlar güçlerini 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 865 ve yeni tanıtılan Snapdragon 865 Plus işlemcilerden alıyor.

Armory Crate ne ise yarar?

Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor.

Laptop garantiye nasıl gönderilir?

Bulunduğunuz ilde servisi varsa kendiniz götürebilir, yoksa 0212-444-81-21 numaralı HP destek hattından ilgili kategoriyi tuşlay’ın müşteri hizmetlerine sorunu anlatın adresinize UPS kargo gönderip cihazı sizden alacaklar. Gönderirken batarya ve cihazı göndermeniz yeterli.

Asus teknik servis ne kadar?

Normal işleyişten daha hızlı ve Yerinde Cihaz Onarımı Servis Hizmet talebi için müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir. Servis bedeli 120 TL (kdv hariç) ve altındaki arızalı cihazlar onay alınmadan onarılmaktadır.

Asus ürün kaydı nasıl yapılır?

ASUS ürünümü nasıl kaydedebilirim?

  1. İlk olarak, ASUS Resmi Sitesine gidin.
  2. ASUS hesabınızla oturum açın ③.
  3. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstteki④ simgesine, ve Üye Merkezinize⑤ erişmek için [ ASUS Hesabı] öğesine tıklayın.
  4. Desteğim menüsünde (sol alt sütundaki) yer alan Ürün Kaydı⑥ bölümüne tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector