Sık sorulan: General Mobile Gm 5 Nasil Telefon?

General Mobile GM 5 Plus nasil telefon?

Ürün Yerli malı olması nedeni ile 5 puan veriyorum fakat ürün de bazı sıkıntılar mevcut ürün performansı gayet başarılı saf android olması gayet güzel kasa tasarımı başarılı ses kalitesi başarılı şarj olması başarılı kamera orta derece başarılı ama ekran hassasiyeti çok sıkıntılı facebookta sayfayı aşağı doğru

General Mobile GM5 kaç model?

Performans konusunda sizi üzmeyecek olan General Mobile GM 5, gücünü Android One işletim sisteminden alıyor. 64 bit ve 2 GB ram ile desteklenen ürün, hızlı bir mobil cihaz deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

General Mobile 5 ne zaman çıkacak?

Android One platformunu kullanan General Mobile 4G ile ülkemizde çok önemli satış rakamları yakalayan General … Android One platformunu kullanan General Mobile 4G ile ülkemizde çok önemli satış rakamları yakalayan General Mobile, yeni akıllı telefonu General Mobile GM 5 Plus modelini MWC 2016’da resmi olarak duyurdu.

General Mobile GM5 Plus ne zaman çıktı?

General Mobile’ın resmi Twitter hesabından paylaştığı bilgilere göre, yeni akıllı telefon modeli GM 5 Plus, Nisan ayının 3. haftası itibariyle Türkiye’de satışa sunacak. Cihaz tüm operatör kanallarında satışa sunulacak.

General Mobile Plus 5 nasıl bir telefon?

Kamerası idare eder. Menüsü basit. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum zaman zaman ısınması dışında bi problemi yok. şarjı iyi dayanıyor çabuk şarj olması da cabası. donma kasma yok. hafızası fazla olduğu için istediğiniz kadar oyun resim video yükleyebilirsiniz. ön ve arka kamerasının 13mp olması en güzel yanı bence.

You might be interested:  FAQ: Aveadan Nasıl Telefon Alabilirim?

GM 5 Plus da NFC nasıl kullanılır?

NFC ‘yi açmak için:

  1. Ayarlar seçeneğine gidin.
  2. ‍ KABLOSUZ ve AĞLAR altında Diğer seçeneğine dokunun.
  3. NFC özelliğini açın. Android Beam öğesine dokunarak bu özelliği açın.

General Mobile GM 5 Plus kac model?

GM5 Plus tum bunların yanı sıra 1, 5 GHz Quad Core + 1.2 GHz Quad Core işlemci, 3 GB. RAM ve Android 6.0 (Marshmallow) ile kullanıcısıyla buluşuyor. Üstelik artık Android 7.0 (Nougat) işletim sistemine güncelleme yapmanız da mümkün!

General Mobile ilk ne zaman çıktı?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector