Sık sorulan: Görüntülü Telefon Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Telefon görüntülü aramaya nasıl açılır?

Görüntülü görüşme veya sesli arama başlatma

 1. Google Duo uygulamasını açın.
 2. En üstte, kişileri arayın veya bir numarayı çevirin.
 3. Aramak istediğiniz kişiye veya numaraya dokunun.
 4. İsteğe bağlı: Videonuz varsayılan olarak açıktır. Videonuzu kapatmak veya açmak için Video’ya dokunun.
 5. Ara’ya dokunun.

Duo hangi telefonlarda var?

Google Duo aslında kullanımı son derece basit, iPhone ve Android cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz bir video sohbet uygulamasıdır. 2016 yılında kullanıcıların beğenisine sunulan uygulama, Google şirketinin video ve ses uygulamalarından sadece bir tanesi.

Görüntülü konuşma faturaya yansır mı?

Tüm faturalı ve faturasız müşterilerimiz için, görüntülü konuşma ücreti tarifelerdeki konuşma ücretleri ile aynı şekilde uygulanır. Abonelerimiz tarifelerinin indirimli ya da ücretsiz görüşme süreleri ile de görüntülü konuşma yapabilirler.

WhatsApp ile telefon görüşmesi nasıl yapılır?

Sesli arama yapma Alternatif olarak, WhatsApp ‘ı açıp Aramalar sekmesi > Yeni Arama simgesine de dokunabilirsiniz. Sesli arama yapmak istediğiniz kişiyi bulun ve Sesli Arama simgesine dokunun.

Huawei telefonlarda görüntülü arama nasıl yapılır?

Görüntülü Arama Yapma

 1. Telefon uygulamasını açın, ekranın alt kısmındaki Kişiler sekmesine dokunun, ardından aramak istediğiniz kişiyi seçin.
 2. Görüntülü arama yapmak için düğmesine dokunun.
You might be interested:  Sık sorulan: Ttnetten Telefon Nasıl Alınır?

3G görüntülü arama şebeke ile ne demek?

3G Görüntülü Görüşme (Native Video Call/ 3G -324M): Başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadan (Skype, Hangouts, Viber, Tango gibi) doğrudan 3G ‘li telefonunuzdan görüntülü arama yapmanızı sağlar.

Telefondaki Duo nedir?

Google’a ait online görüntülü sohbet uygulaması Duo, kazandığı yeni özellikle çok daha kullanışlı hale geldi. Android Police’e göre Due artık uygulamaya sahip olmayan veya kayıtlı olmayan kişiler ile görüşme yapabilmenizi sağlıyor. Aramanın diğer ucundaki kullanıcılar isterlerse arayan kişiyi engelleyebiliyorlar.

Duo görüşme nedir?

Google Duo ‘yu aileniz, arkadaşlarınız ve diğer kullanıcılarla görüntülü görüşme yapmak için kullanabilirsiniz. Görüşmeleriniz şifrelenir. Yani yapılan görüşmeler yalnızca siz ve görüştüğünüz kişi arasında kalır.

Google Duo nedir ne işe yarar?

Mobil uygulama, görüntülü sohbet özelliğine sahip. Duo uygulamasındaki Knock Knock özelliği sayesinde karşı taraf sizi görüntülü olarak aradığında, cevaplamasanız bile sizi arayan kişinin görüntüsünü izleyebiliyorsunuz. Her iki uygulamanın da ortak özellikleri iOS ve Android platformlarında kullanılabilecek olması.

WhatsApp görüntülü konuşma faturaya yansır mı?

WhatsApp görüntülü arama, WhatsApp kullanan herkesi görüntülü olarak aramanızı sağlar. Görüntülü arama özelliği Android OS 4.1+ işletim sistemine sahip telefonlarda desteklenmektedir. Whatsapp ‘tan görüntülü arama ücretli değildir.

Vodafone görüntülü görüşme ücretli mi?

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞMEK ÜCRETSİZ Vodafone müşterileri, bu kampanya sayesinde sınırsız bir şekilde görüntülü görüşme yaparak sevdikleriyle dilediği kadar hasret giderebiliyor.

3G görüntülü görüşme ücretli mi?

3G ‘de görüntülü görüşmeyi sesli görüşme ile aynı fiyattan sunuyor, aboneler görüntülü görüşme yaparken sesli görüşme yaptıkları tarifeye göre ücretlendirilecek, her hangi bir fark ödemeyecek. Abonelerin konuşma paketi varsa, paketteki dakikalarını görüntülü görüşme için de kullanabiliyor.

WhatsApp web’den sesli arama yapılır mı?

WhatsApp ‘tan sesli ve görüntülü aramalar yapmak isterseniz, öncelikle bu uygulamayının masüstü sürümünü indirmeniz gerekiyor. Bu QR kodu okutup hesabınızı açtıktan sonra da WhatsApp ‘ın masaüstü sürümleri üzerinden sesli ve görüntülü aramalar yapabilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Root Yapınca Ne Olur?

WhatsApp Web’den arama yapılır mı?

WhatsApp kullanıcılarının merakla beklediği ‘ WhatsApp Web görüntülü konuşma özelliği’ nihayet geldi. Görüntülü konuşmanın yanında sesli konuşma özelliği de WhatsApp Web ‘de kullanıma sunuldu. Ancak son yapılan güncelleme ile birlikte artık WhatsApp Web ‘ten görüntülü ve sesli konuşma yapılacak.

WhatsApp ile konferans görüşme nasıl yapılır?

WhatsApp ‘ta Telekonferans Nasıl Yapılır? Adım Adım Açıkladık!

 1. 1. WhatsApp ‘ı açın ve Aramalar sekmesine gidin, ardından sağ alt köşede bulunan arama düğmesine basın.
 2. Kişi listeniz açılacak.
 3. 3. Şimdi videolu veya sesli sohbete katılacak kişileri seçin.
 4. Videolu veya sesli sohbeti başlatmak için ilgili düğmeye basın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector