Sık sorulan: Iphone Telefon Servisten Ne Zaman Gelir?

Teknik servis süresi kaç gün?

Yetkili teknik servisler kendilerine verilen malın tamirini azami tamir süresinde tamamlamak zorunda. Bu süre de kanunda 20 işgünü olarak belirlenmiş.

Apple cihaz değişimi sıfır mı?

Değişim cihazları Swap denilen ve sıfır ayarında olan cihazlardır.

iPhone batarya değiştirme ne kadar sürer?

iPhone batarya değişimi, ortalama 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Gerekli kontrollerin yapılmasıyla birlikte cihaz çalışır bir vaziyette müşteriye başarıyla teslim edilmektedir.

Apple pili ne zaman değiştirir?

Piliniz 1000 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. 2 yıllık garanti, arızalı bir pil için değişim işlemlerini de kapsar.

Garantiye giden Tv kaç günde gelmesi gerek?

Bir ürünün arızasının 15 iş gününde giderilmemesi halinde, ürün tamir edilinceye kadar muadil bir ürünün tüketiciye verilmesine yönelik süre de 15 iş gününden 10 iş gününe indirildi.

Ürün inceleme süresi kaç gündür?

Bu durumda Kanun’da ücretsiz onarım hakkı veya ayıplı malın misli ile değişimi hususunda belirlenen “azami tamir/ inceleme süresi ” 30 iş günü olarak belirlenmiştir.

Swap cihaz sıfır mı?

Yani swap cihaz sıfır değil, ancak yazılımsal ve donanımsal olarak sıfırlanmış bir cihazdır. Müşteriye verilen swap cihazın üretim tarihi, müşterinin servise verdiği kendi cihazıyla aynı olmak zorundadır. Yani müşterinin 2016 üretimi bir cihazı yerine, 2015 üretimi bir swap cihaz verilemez.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Itunes Telefon Yedekleme Nasıl Yapılır?

Swap sifir ürün ne demektir?

Swap (Değişim) Ürün Nedir? Garanti çerçevesinde Apple servise arızalı olarak giden cihazın yerine verilen sıfır yeni cihaza denir. Eğer cihazınız üç kez aynı sorun nedeniyle bozulursa ve tamir edilemezse onun yerine sıfır bir ürün verilir. İşte bu da swap üründür.

Apple destek kaça kadar açık?

Apple Online Store Online alışveriş yapabilir veya telefonla alışveriş yapmak için Pazartesi ila Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz*) ya da cep telefonunuzdan 0216 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayabilirsiniz.

Batarya değiştirme ne kadar sürer?

Batarya değişim işlemlerinin müşterilerin yanında yapılması güven sağlanması açısından oldukça önemlidir. İşlem ortalama yirmi dakika sürmesi nedeniyle telefonun bırakılıp gitmesine gerek olmamaktadır.

iPhone Pil değişimi ücretsiz mi?

iPhone pil değiştirme işlemi iPhone ‘unuz garanti veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaysa pilinizi ücretsiz olarak değiştiririz.

iPhone 11 pil ömrü kaç saat?

Test sonuçlarına göre; 3969 mAh batarya kapasitesine sahip iPhone 11 Pro Max, 11 saat 54 dakika dayanarak diğer iPhone modellerini geride bıraktı. 3046 mAh batarya kapasiteli iPhone 11 modeli ise 11 saat 16 dakika lık bir çalışma süresi gösterdi. iPhone 11 Pro modeli de 3190 mAh batarya kapasitesi ile 10 saat 24 dakika

Pil sağlığı nasıl yükseltilir?

Pil gücünü daha az harcayan ayarları seçin

  1. Ekranınızı daha kısa sürede kapanacak şekilde ayarlayın.
  2. Ekran parlaklığını azaltın.
  3. Parlaklığı otomatik olarak değişecek şekilde ayarlayın.
  4. Klavye seslerini veya titreşimlerini kapatın.
  5. Yüksek düzeyde pil kullanımına sahip uygulamaları kısıtlayın.

iPhone 12 Pro batarya kaç mAh?

Resmi kayıtlara göre telefonlardan 12 modelinde 2.815 mAh pil yer alıyor. Ailenin en ufağı olan 12 Mini modelinde ise 2.227 mAh pil bizleri karşılıyor. Ailenin en büyüğü olan iPhone 12 Pro Max’te ise 3.687 mAh pil bulunuyor. Artık kesinleştiği üzere 12 Pro ‘da ise 12 ile aynı 2.815 mAh pil kapasitesi bizleri karşılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector