Sık sorulan: P30 Lite Nasıl Telefon?

Huawei P30 Lite 128 GB nasıl telefon?

huawei p30 lite 128 gb Çok hızlı ve geçişleri çok iyi. Ön kamerası mükemmel. şarj en az 2 günü çıkarır normal kullanımda. Google uygulamaları yüklü geliyor, google playden istediğiniz uygulamaları indirebilirsiniz sorunsuz.

Huawei P30 nasıl bir telefon?

Görüntü ve resim kalitesi çok güzel, Hiçbir ayar yapmadan çok kaliteli kareler yakalayabiliyorsunuz. Müzik ses kalitesi güzel ama bana farklı dolu dolu müzik dinleceke bir ses kalitesi yakalayamadım, hatta son ses bana biraz az geldi. Telefon genel anlamda çok iyi ergonamik boyutlar ince ve kibar, ele tam oturuyor.

Huawei P30 Lite kamerası nasıl?

Ana kamera 48 megapiksel çözünürlük ve f/1.8 diyafram değerlerine sahip. 8 megapiksel, f/2.4 ultra geniş açılı kamera ve 2 megapiksel, f/2.4 derinlik algılamalı kamera ona eşlik ediyor. Huawei P30 lite ‘ın ana kamerası P30 ve P30 Pro’nunkilerden daha yüksek çözünürlükte olsa da, P30 Pro’daki optik görüntü sabitleme yok.

Huawei P30 Lite Google Play var mı?

Öte yandan şunu da bilmenizde fayda var: P30 lite ‘ta Google servisleriyle herhangi bir sorun bulunmuyor. Zira tüm Google servisleri P30 lite ‘ta çalışıyor; Google Play uygulama mağazası üzerinden Android uygulamalarını rahatlıkla indirebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: E Devlet Pasaport Telefon Kaydı Nasıl Yapılır?

Huawei P30 Lite su geçirmez mi?

*IP53 sıvı sıçramasına, suya ve toza karşı dayanıklıdır ve IEC standardı 60529 uyarınca IP53 sınıfı kapsamında kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiştir.

Huawei P40 nasıl bir telefon?

Huawei P40 ‘ta Android 10 tabanlı EMUI 10.1 yüklü olarak geliyor. Bu telefon bir Huawei AppGallery telefonu, yani Google Play Store yerine Huawei ‘nin kendi uygulama mağazası bulunuyor. Aynı zamanda normal bir Android telefonda görmeye alıştığımız Gmail, Google Haritalar, YouTube gibi uygulamalar da bulunmuyor.

P30 suya dayanıklı mı?

*IP68 sıvı sıçramasına, suya ve toza karşı dayanıklıdır ve IEC standardı 60529 uyarınca IP68 sınıfı kapsamında kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiştir.

Huawei P30 ne zaman çıktı?

Android 9.0 Pie işletim sistemi yüklü olarak gelmesi beklenen telefonlar 26 Mart tarihinde dünyaya duyurulacak.

P30 Lite ne zaman cikti?

Mavi, Siyah ve Beyaz renk seçenekleri bulunan P30 lite, Mayıs ayı içinde tüketiciler ile buluşacak.

Huawei P30 Lite Türkiyeye ne zaman gelecek?

Huawei P30 serisinin uygun fiyatlı üyesi Huawei P30 lite, Türkiye’de satışa sunuluyor. Huawei P30 lite, Mayıs ayı içinde tüketiciler ile buluşacak.

Huawei P30 Lite kaç kameralı?

Şirket açıklamasına göre, Huawei P30 lite 64 GB, 6.15 inç damla çentik ekranı ve ince, 3D kavisli tasarımıyla kullanıcılara yeni bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Huawei P30 lite modelinde, 24MP birincil lens, 8MP Ultra Geniş Açı lens ve 2M derinlik sensörüne sahip bir üçlü kamera sistemi bulunuyor.

Huawei P30 Lite 3 kamera ne işe yarar?

Huawei P30 lite, ultra geniş açılı lensi entegre eden sektördeki ilk cep telefonlarından biri olma özelliğine sahip. 8MP kameraya takılan 120 derecelik Ultra Geniş Açılı lens ile bu üçlü kamera, kullanıcıların iki kat daha geniş görmelerini ve dünyanın daha fazlasını yakalamalarını sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector