Sık sorulan: Telefon Faturası Ne Zaman Ödenir?

Fatura kesimden kaç gün sonra ödenir?

Kesim tarihinden itibaren 15 gün sonra ödeme yapmanız gereklidir.

Turkcell fatura ödenmezse ne olur 2021?

Turkcell fatura ödenmezse hattınız aramalara 1 hafta içerisinde tamamen kapatılır ve size borcunuzu ödemeniz için bilgilendirme mesajı gönderilir. Eğer borcu ödemezseniz Turkcell tarafından icraya verilirsiniz.

Turkcell fatura kesim tarihi ne zaman?

Faturanız, talebinize göre her ayın 10’unda, 20’sinde veya 25’inde kesilmektedir.

Telefon faturası kaç ay ödenmezse icralık olur?

Halen ödeme yapmamanız halinde artık sizi arayanlar size ulaşamaz ve bu hat geçici olarak servis dışıdır uyarısı verir. Hattınız tamamen kapandıktan sonra 1 ay içerisinde hattın borcu ödemezseniz hat iptal olur ve icralık olursunuz.

Avea fatura kesim tarihinden kaç gün sonra ödenir?

Fatura kesim tarihinden sonra faturanın son ödeme gününe kadar ortalama olarak 15 günlük bir zaman dilimi bulunmaktadır. Size sms yada e-posta ile fatura son ödeme günü bildirilir ve son ödeme gününe kadar her hangi bir kısıtlama yada engelleme ile karşılaşamadan iletişim halinde kalırsanız.

You might be interested:  Akıllı Telefon Olarak Ne Almalıyım?

Fatura hesap kesim tarihi nedir?

Hesap kesim tarihi, kredi kartı sahibinin dönem içerisinde yaptığı alışverişlerin ödemesini yapmak için yansıdığı tarih aralığıdır. Buradaki amaç kişinin aylık gelir ödemesinin zamanına göre ödeme yapabileceği tarihi seçebilmesidir.

Fatura son ödeme tarihini geçerse ne olur?

Son ödeme tarihinden itibaren 1 haftalık ek süre tanınarak faturanın ödenmesi beklenir. Son ödeme tarihinden sonraki 1 hafta içerisinde size bildirilen ödeme SMS’lerini dikkate almadığınızda hattınız ek 3 günlük süre tanınır ve bu süre içerisinde ödemediğinizde hattınız tamamen kapanır.

1 ay elektrik fatura ödenmezse ne olur?

Elektrik abonesi olan mesken ve işyeri sahibi veya kiracılarının her ay adına kesilen elektrik faturasını zamanında ödemesi gerekiyor. Ödemenin yapılmaması veya ödemede gecikme yaşanması halinde abonenin elektriği kesilebiliyor.

Turkcell Borç kaç senede düşer?

ÖZET: Taraflar arasında akdedilen GSM abonelik sözleşmesinin 7-5 maddesinde “Bu sözleşmeden kaynaklanan dava ve takipler için zamanaşımı süresi, dava konusu problemin oluşumundan itibaren 1 yıldır” hususu düzenlenmiştir.

Turkcell fatura kesim tarihi değiştirince ne olur?

Turkcell fatura kesim tarihinden sonra size ödeme yapmanız için 15 gün zaman verilir bu tarihi fatura son ödeme tarihi denir. Eğer son faturanızı son ödeme tarihinde ödemezseniz hattınız giden aramalara kapatılır. Siz kimseyi arayamazsınız ama 1 hafta boyunca herkes size ulaşabilir.

Turkcell fatura kesim tarihi nasıl öğrenilir?

Faturalı Hat Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüdeki en altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğinin altındaki “Faturalarım” seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen sayfada güncel fatura tutarınızı ve hemen altında kesilmiş son faturanızı görebilirsiniz.

Süperonline fatura kesim tarihi ne zaman?

Faturalarımız ayın son günü tarihli olarak kesilmektedir.

Fatura üzerine telefon borcu ödenmezse ne olur?

Yeni sistemde kampanya ile alınan telefonun borcu ödenmediği takdirde, cihaz kara listeye alınarak hizmet vermesi engellenecek. Ayrıca satın alınan telefonun borcu ödenmezse cihazın IMEI numarası kara listeye alınarak kullanılamaz hale gelecek.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: 0388 Hangi Ilin Telefon Kodu?

Türk Telekom ev interneti son ödeme tarihi geçerse ne olur?

Faturanızın son ödeme tarihi geçtiği halde ödenmemesi durumunda internet hizmetinizin erişimi kullanıma kısıtlanabilir ya da durdurulabilir. Kısıtlama/durdurma işleminden önce aboneye bilgilendirme yapılmaktadır. Erişimin kullanıma kısıtlanması halinde mevcut tarifeniz üzerinden faturalandırma devam eder.

Türk Telekom Mobil fatura taksitlendirme nasıl yapılır?

Türk Telekom fatura taksitlendirme işleminizi yapmak için 444 1 444 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında taksitlendirme yapmak için Türk Telekom merkezlerine müracaat yapıp size detaylı bilgi vereceklerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector