Sık sorulan: Telefon Hat Taşıma Nasıl Yapılır?

Hat taşımak için ne gerekli?

Taşıma talebinizi iletebilmeniz için mağazalarımıza abonelik evraklarına ek nüfus cüzdanınızla beraber gelmeniz ve numara taşıma formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İşlemler sonrasında, size Türk Telekom sim kart verilecektir.

Hattımı turkcelle taşımak için ne yapmalıyım?

Numaramı nasıl taşıyabilirim? Numara taşıma işleminizi gerçekleştirmek için operatör tarafından yetkilendirilen bayilere şahsen başvurabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurarak, numara taşıma talebinizi tık diye bize iletebilirsiniz.

Vodafone nasıl geçilir?

Numara taşıma işlemini yerinizden kalkmadan, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için, bu bağlantıya tıklayarak tarifenizi kolayca belirleyin, “Hattımı Vodafone ‘a Taşı” seçeneğine tıklayın, telefon numaranızı seçin ve bilgilerinizi doldurun. Ardından başvurunuzu doğrulamak ve randevu almak için sizi arayacağız.

Numaramı ne kadar zaman sonra taşıyabilirim?

Yasal olarak hattınızı taşıdıktan sonra 3 ay sonunda tekrar hattınızı başka operatöre sorunsuz olarak taşıyabilirsiniz. 1 yıl içerisinde hat taşıma işlemi 4 defa yapılır. Kaç ayda bir numara taşınır sorusuna vereceğimiz cevap 90 gündür ve asla bu süre dolmadan tekrar hat taşıma işlemi yapılmaz.

Hat degistirmek icin hat sahibi gerekli mi?

Sadece kendi adınıza kayıtlı veya faturası adınıza kesilen hatlar için numara taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Hat adınıza kayıtlı değilse, hat sahibinin numara taşıma talebinde bulunması gerekmektedir.

You might be interested:  Hangi Telefon Işlemcisi Daha Iyi?

Hat taşırken ücret alınıyor mu?

Numara Taşıma Numaramı taşımak ücretli midir? Hayır, herhangi bir ücret ödemezsiniz. Aşağıdaki formu doldurarak, numara taşıma talebinizi tık diye bize iletebilirsiniz.

Turkcelle geçiş yaptım hattım ne zaman açılır?

Faturasız hat aldım ne zaman aktif hale getirilir? Belgeleriniz alındıktan sonra 24 saat içerisinde işleminiz yapılırak hattınız aktif hale gelir. Ek olarak bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Vodafone turkcelle geçiş kaç gün sürer?

Numara taşıma işlemi kaç gün sürer? Numara taşıma işlemi yasal olarak en fazla 4 gün içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde iletişiminiz kesintisiz olarak devam eder.

Hat taşıma işlemi nasıl yapılır?

Numaranızı taşımak istediğiniz operatörün bayisine gidin. Kimlik, ehliyet veya pasaport gibi resmi evraklar beraberinden götürülmelidir. Numara taşınırken geçmiş fatura dokümanı istenebilir. Dilediğiniz pakete seçerek numara taşıma işleminiz tamamlanır.

Vodafone avantajları nelerdir?

Şimdi Vodafonelu olmak çok avantajlı.

  • Ramazana özel ek GB hediye!
  • Redlilere İspark’ta park etmek ücretsiz!
  • İlk kez CEPTETEB’li olacaklara özel fırsat.
  • Red’lilere 12 ay hediye BluTv üyeliği.
  • Online’a özel ilk 3 ayında %15’e varan indirim.
  • Hediye İnternet.
  • Otovınn’da ücretsiz araç yıkama.
  • Faturalılara Vodafone TV Hediye.

Vodafone faturasız hatta nasıl geçilir?

1. 0542 542 00 00 numarası üzerinden müşteri hizmetlerini arayıp Vodafone faturalı dan faturasıza geçiş işleminizin başlatılmasını talep edebilirsiniz. 2. Faturalıdan faturasıza geçiş Vodafone Cep şubelerinde de yapılmaktadır. Size en yakın Vodafone mağazasına gidip geçişinizi yapabilirsiniz.

Süper Kolay Paket 25 nasıl alınır?

Vodafone süper kolay 25 GB paketi online özel paketlerdendir. Vodafone faturasız süper kolay paketi almak için https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/hat-islemleri/tariffId/210? iletisimyenigelen=true adresine girin. “Yeni Hat Satın Al” ekranından numaranızı seçip devam edin.

Hat taşımada numaralar siliniyor mu?

Numara taşımada rehber siliniyor mu? Sim kartınıza kayıtlı numaralar varsa, yeni sim kartına geçeceğiniz için numara taşırken bunlar silinir. Hat değiştirirken rehberdeki telefon numaralarını kaybetmemek için rehberi cep telefonuna kaydedin.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Ses Kaydı Nasıl Yapılır?

Hat taşımada numara değişir mi?

Hayır, numaranız olduğu gibi kalacaktır.

Hat taşımada sim kart değişir mi?

Numara taşıma işlemi, mevcut operatör hattının kapanması ve yeni operatörün sim kartı aktif hale getirmesi ile gerçekleşir. Abonenin eski sim kartını çıkararak yeni sim kartı takması gerekmektedir. Geçiş işlemi sırasında kısa bir süre (yaklaşık 15 dakika)iletişim kesintisi yaşanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector