Sık sorulan: Telefon Kılıfı Nasıl Olmalı?

Silikon kılıf telefonu korur mu?

Normal kapaklı bir kılıfa oranla daha ince yapıya sahiptir. Telefonun tamamını korur, ince yapısı sayesinde cihazı kalınlaştırmaz. Yumuşak silikon malzedemen üretien bu telefon kılıfları, telefon arka kasasını ve kenarlarını gözleyerek koruma sağlıyor.

Silikon telefon kılıfı iyi mi?

Silikon Telefon Kılıfı > Koruma Puanı 7/10 Yumuşak yapıları darbeyi içine çektiği için düşme durumlarında güçlü koruma sağlıyor. Yine de telefonun ekranını korumadığını hatırlatmakta fayda var.

Telefon kılıfı alırken nelere dikkat edilmeli?

Dış Görünümünün Şık Olmasına Özen Gösterin Dış görünüm bakımından beğendiğiniz, kaliteli, size kullanım kolaylığı sağlayan ve koruma oranı yüksek telefon kılıfları telefonunuzu uzun süre hasar görmeden kullanmanızın yanı sıra aynı zamanda kılıfınızı da severek kullanmanızı sağlayacaktır.

Thermoplastic kılıf nedir?

Sert plastik malzemeden üretilen bu kılıflar, telefonun arka ve yan çerçevelerini koruyor. Bu tasarımlarda genellikle alt ve üst kenarlar açık kaldığı için, telefonu düşürme durumunda o bölgelerden gelecek sarbelere karşı savunması zayıftır.

Silikon kılıf ne işe yarar?

Silikon kılıflar esnek yapıya sahip olduklarından telefonun alacağı herhangi bir darbeyi adsorbe edebiliyor. Özellikli telefonlar yere düştüğünde silikon kılıflar esnekliği sayesinde aldığı darbenin dozunu bir miktar da olsa azaltabiliyor. Bu nedenle avantajlı bir kullanım şansı sunuyor.

Telefon kaplama korur mu?

Kaplama şeklinde kılıflar, sırdan plastik ve metal kılıflardan çok daha farklı. Bu sebeple bazı avantajları ve dezavantajları var. İnce yapıları sebebiyle sert darbelere karşı koruma sağlamıyor. Buna karşılık telefonunuzu kalınlaştırmadan sırdan çiziklerden korumanız mümkün.

You might be interested:  Sık sorulan: Fatura Üstüne Telefon Nasıl Alınır?

Plastik telefon kılıfı zararlı mı?

Plastik kılıflar, telefonların kısa sürede çok fazla ısınmasına neden olan ürünlerdir. Özellikle de yaz mevsiminde bu tip kılıfların tercih edilmemesi uzmanlar tarafından belirtilmiştir. Sert kılıflar, çabuk ısınan telefonların patlamasına neden olmakta ve bu da insan hayatını tehlikeye atmaktadır.

Rubber kılıf ne demek?

Rubber kılıflar, sert plastik malzemeden üretiliyor ve telefonun yan kenarlarını, arkasını düşme ve çizilmelere karşı koruyor.

Yüzüklü telefon kılıfı ne işe yarar?

Telefon görüşmeleri yaparken veya arkadaşlarınızla mesajlaşırken parmağınızı yüzük kısmına geçirdiğinizde telefonunuzun elinizden kayıp düşme ihtimali tamamen ortadan kalkıyor.Görüntüsü,dokusu,renkleri ve modern tasarımı sayesinde oldukça dikkat çekici bir kılıf olan bu yeni ürün, fonksiyonel ve şık ürün arayan telefon

Zırhlı kılıf ne işe yarar?

Bu kılıflar telefonumuzu darbelere karşı diğer kılıf çeşitlerine göre çok daha iyi korur. Çizilmesini engeller, düşmelerde telefonun zarar görmesini engeller.

Silikon Kilif ne demek?

Silikon kılıf çeşitleri en çok tercih edilen telefon kılıflarından biri oluyor. Esnek bir yapıya sahip olmalarının yanı sıra telefonun dizaynını ve rengini kapatmıyor olması ve telefona en kolay takılan kılıflardan biri olması, çok sayıda kişinin tercihini bu tasarımlardan yana kullanmasını beraberinde getiriyor.

Telefon Kılıflarındaki iki delikler ne işe yarar?

Bu delik arka kamerayla video çekerken kullanılan mikrofondur. Ayrıca telefon görüşmesi sırasında gürültü engellemek olarak ikinci mikrofon olarak kullanılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector