Sık sorulan: Telefon Modelimi Nasıl Öğrenebilirim?

Samsung telefon modelimi nasıl öğrenebilirim?

IMEİ numarasına göre telefon marka ve modelini öğrenme Bunun ise telefonunuzun tuş kilidini açarak arama bölümüne *#1234# yazmanız ve arama sekmesine basarak ekranınıza yansıtılan marka ve modelinizi açık bir şekilde görmüş olacaksınız.

Cep telefonun kaç model olduğunu öğrenme?

Ayarlar kısmında model bilgisi edinme Bunun için Android ayarlar menüsünü açın ve Sistem kısmının ardından Telefon Hakkında seçeneğine tıklayın. Burada telefonun model adını ya da numarasını göreceksiniz.

General Mobile telefonumun modeli ne?

General Mobile telefon modeli nasıl öğrenilir? Yöntem 1: Akıllı telefonunuzun orijinal kutusunun üzerindeki Marka- Model adına bakabilirsiniz. Yöntem 2: Akıllı telefonunuzdan [Ayarlar] ⇒ [Cihaz Hakkında ] ⇒ [ Model numarası ] kısmından telefonunuzun marka- modelini öğrenebilirsiniz.

*# 1234 ne işe yarar?

Gereken durumlarda Android cihazının sürümünüzü kontrol edebilmek için *#1234 # yazmanız yeterli olacaktır. Yine Android olan cihazınızın donanım ve yazılım bilgilerine erişebilmek içinse *# 12580*369# yazmalısınız.

Telefonu ne zaman aldığımı nasıl öğrenebilirim?

Bir telefonun satın alma tarihini bulmak için başka bir olası yöntem IMEI numarsıdır. Üreticinin resmi web sitesi üzerinden IMEI numaranızı girerek telefonunuz hakkındaki pek çok bilgiye erişebilir ve onun hala garanti kapsamında olup olmadığını görebilirsiniz.. Tüm markaların bu imkanı sunmadığını söylememiz gerekir.

You might be interested:  Sık sorulan: 0850 Telefon Numarası Nasıl Alınır?

Cep telefonu özellikleri nasıl öğrenilir?

Droid Hardware Info ile Telefon İşlemci Bilgisi Nasıl Öğrenilir?

  1. Aşağıda göreceğiniz bağlantıya tıklayarak Google Play Store üzerinden Droid Hardware Info’yu indirin.
  2. Gerekli izinleri vererek programın kurulumunu yapın. Program açıldığında “Cihaz”, “Sistem” ve “Bellek” başlığında toplanan teknik bilgileri göreceksiniz.

Telefonun kaç gb ram olduğunu öğrenme?

Ardından, ana Ayarlar menüsüne dönün ve “Sistem”e dokunun. Yeni “Geliştirici Seçenekleri” bölümüne dokunun. Görmüyorsanız, “Gelişmiş” bölümüne bakabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında “Hafıza”yı ve ne kadar RAM hafızanız olduğunu göreceksiniz, daha fazla bilgi görmek için bu seçeneğe dokunabilirsiniz.

General Mobile telefon kaç lira?

En Popüler General Mobile Cep Telefonları

  • General Mobile GM 20 Pro 128 GB2.480,00 TL4 satıcı
  • General Mobile GM 21 32 GB1.388,62 TL30 satıcı
  • General Mobile GM 20 64 GB1.604,38 TL17 satıcı
  • General Mobile GM 21 Plus 64 GB1.817,74 TL17 satıcı
  • %6 General Mobile GM 21 Pro 128 GB2.799,00 TL3 satıcı

General Mobil garantili ne demek?

GM Hep Güvende paketi ile garanti harici hasarlardan oluşabilecek beklenmedik masrafların önüne geçebilir, severek kullandığınız akıllı telefonunuzu garantiniz bozulmadan ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Üstelik General Mobile güvencesiyle ve %100 orijinal parçalarla.

General Mobil Türk malı mı?

General Mobile – Türkiye’nin Yerli Akıllı Telefon Markası

* 1234 nedir?

Firmware bilgisi öğrenme: *# 1234 # Telefondaki Firmware (donanım yazılımı) hakkında bilgi elde etmek için telefonun arama ekranında *# 1234 # kodunun çalıştırılması gerekiyor. Bu kod sadece Samsung Galaxy akıllı telefonlarda çalışmakta.

*# 21 kodu ne işe yarar?

*#21 # Bu kodla aramalarınızın, mesajlarınızın ve diğer verilerinizin yönlendirilip yönlendirilmediğini öğrenebilirsiniz. Bilgilerin aktarıldığı yerler değil yönlendirme durumu gösterilir.

*# 30 ne işe yarar Ücretlimi?

*#30 # kodunu tuşlarsanız numaranızı gizleyebilirsiniz gibi birçok paylaşım var. 6- Kendi Konuşmalarınızı Dinleyin; Yalnızca android telefonlarda geçerli olduğu iddia edilen bu özelliğe göre, *#*#8351#*#* kodunu tuşlayarak son 20 telefon görüşmesindeki kendi konuşmalarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *