Sık sorulan: Telefon Operatörleri Nereye Şikayet Edilir?

Vodafone müşteri hizmetlerini nereye şikayet edebilirim?

Şikayet yönetimi sayfasına ulaşmak için tıklayınız. Bunun dışında Vodafone hattınızdan 542 ‘yi, diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı, yurt dışından 00 90 (542) 542 00 00’ı arayarak Vodafone Müşteri Hizmetlerine ulaşabilir ve şikayetinizi iletebilirsiniz.

BTK ya neler şikayet edilir?

Tüketici Şikâyeti gönderme. Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama ve Ödeme/iade İşlemleri. İnternet İhbar Başvurusu. Bilinçli ve Güvenli İnternet Kullanımı Bilgi Destek Hattı

Telefon şikayetleri Hangi Bakanlığa yapılır?

BTK Tüketici Şikayet Bildirim Sistemi.

Müşteri hizmetlerini nereye şikayet edebilirim?

Bakanlığımız bünyesinde oluşturulan “Alo 175 Tüketici Danışma Hattı” tüketicilerimizin karşılaştıkları sorunlara ilişkin çözüm yollarının sunulduğu ve tüketici uyuşmazlıklarının çözülmesi amacıyla başvurmaları gereken ilgili makamlara yönlendirildiği “bir çağrı merkezi” olarak hizmet vermektedir.

Vodafone Cimer e şikayet edilir mi?

E-devlet üzerinden şikayet etmek istediğinizde https://www.turkiye.gov.tr/btk-tuketici- sikayet -bildirim-sistemi-4764 adresine girebilirsiniz. Bu adreste sadece Vodafone değil, diğer operatörler de şikayet edilebilir. Ama ayrıca Cimer üzerinden de şikayet konusu oluşturabilirsiniz.

Internet şirketini nereye şikayet edebilirim?

BTK Tüketici Sitesi. BTK Bilgi ve İhbar Merkezi’ne 120 Numaralı Telefon Kanalıyla Ulaşılabilmektedir.

Şikayetvar nasıl şikayet edilir?

Şikayetvar ‘a giriş yaptıktan sonra profil fotoğrafınızın altındaki menüden “”Şikayetlerim”” butonuna basıp şikayetlerinizi listeyebilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Ram Nedir Ne Işe Yarar?

Kargo şirketini nereye şikayet edebilirim?

Kargo şirketlerinin geç teslim ettiği ve bu nedenle ayıplı mal kapsamında değerlendirilebilecek kargonuzun teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde Tüketici Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.

Sosyal medya nereye şikayet edilir?

Bunu yapmak için Emniyet Genel Müdürlüğü internet sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. ”egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx” adresinden erişilebilen ‘Online İhbar Hattı Uygulaması’ üzerinden ihbar edebilirsiniz.

Cimer para yardımı nasıl alınır?

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler direkt olarak e-devlet üzerinden giriş yapabilir ya da “ cimer.gov.tr” internet adresinden TC kimlik numarası, ad, soyad, annesinin evlenmeden önceki soyadı, kimlik seri no ve cep telefonu bilgilerini girerek başvuru sayfasına gelebilirler.

Hakkımızda şikayet olup olmadığını nasıl anlarız?

Hakkında şikayet olup olmadığını adliyeye gidip savcılık ön büro bölümünden sorgulatabilirsiniz.

Tüketici Hakları telefon numarası nedir?

“ALO 175” Tüketici Danışma Hattı, tüketicilerimizin karşılaştıkları sorunlara ilişkin çözüm yollarının sunulduğu ve tüketici uyuşmazlıklarının çözülmesi amacıyla başvurmaları gereken ilgili makamlara yönlendirildiği “bir çağrı merkezi” olarak hizmet vermektedir.

E devletten suç duyurusunda bulunulur mu?

E – Devlet Üzerinden Savcılığa Suç Duyurusu Yapmak Mümkün Mü? E – devlet üzerinden savcılığa suç duyurusu yapılmamaktadır. Bu işlem CİMER aracılığı ile yapılmaktadır.

Alo 175 ne işe yarar?

Ticaret Bakanlığı bünyesinde oluşturulmuş olan “ Alo 175 Tüketici Danışma Hattı” tüketici vatandaşların karşılaşmakta oldukları sorunlar ile alakalı olarak çözüm yollarının sunulduğu bir hizmet merkezidir. Ayrıca bu hizmet merkezince tüketici uyuşmazlıklarına dair ilgili makamlara yönlendirmeler de yapılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector