Sık sorulan: Telefon Taahhütüm Ne Zaman Bitiyor?

Vodafone Net Taahhütüm ne zaman bitiyor?

Kaç ay taahhüt kaldığını sorgulamak için Telefonunuzdan *7000# tuşlayarak arama tuşuna basmanız yeterlidir. Sorgulama kodu ile güncel faturanızı ve taahhüdünüzün kaç kaldığını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom taahhüt ne zaman bitiyor sorgulama?

Telefonun arama yerine *124# yazarak arama yaptıktan sonra gelen ekrana önce 9 rakamını yazıp gönder tuşuna basabilirsiniz. Ardından 3 ve daha sonra 2 tuşlarına basıp gönderdikten sonra taahhüt kalan süre ve cayma bedeli SMS olarak tarafınıza gelecektir.

Ttnet taahhüt süresi ne zaman bitiyor?

Türk Telekom taahhüt sorgulaması yapmak için telefonunuzun arama kısmına *124# yazıp arama tuşuna basın. Ardından 3- TAAHHUT seçeneğini seçip 2- Taahhut seçeneğini tekrar seçin. Taahhüt gün sayınız, kalan taahhüt süreniz ve cayma bedeli SMS ile telefonunuza gelecektir.

Turkcell sözleşme bitiş tarihi nasıl öğrenilir?

En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta bulunan menüden “Hat Özetim”e tıklayarak aboneliklerinizi görünteleyebilirsiniz. Mevcut aboneliklerinizi hemen öğrenmek için tıklayın. Dilerseniz DURUMUM yazarak 2222’ye ücretsiz SMS göndererek de öğrenebilirsiniz.

Vodafone tarife bitimi nasıl öğrenirim?

Paketinizde dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın kalanını bir arada görmek istiyorsanız, OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Yavaş Nasıl Hızlanır?

Vodafone paket süresi ne zaman bitecek?

Vodafone SMS ile Tarife Öğrenme Kısa mesaj ile tarife bilgileri ve kalan kullanım haklarını öğrenmek için yapılması gereken ise OZET yazarak 7000’e ücretsiz SMS göndermek.

Türk Telekom Tarifemin bitmesine ne kadar kaldı?

Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “FATURA” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son döneme ait mobil fatura tutarınızı, son ödeme tarihinizi ve varsa ödenmemiş mobil faturalarınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom taahhüt verme nasıl yapılır?

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom 9333 ne yazılır?

3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333 ‘ü arayarak ya da TL yazıp 9333 ‘e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 4. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

Ttnet taahhüt kaç yıl?

TTNET A.Ş.’nin (İŞLETMECİ) Yılların Fırsatı Kampanyası’ndan (“Kampanya”), Türk Telekomünikasyon A.Ş (“Türk Telekom”) nezdinde 5 yıl ve üzeri abonelikleri olan ve, 24 (yirmidört) aylık Taahhüt Süresi boyunca evde internet abonesi olma taahhüdünde bulunan İŞLETMECİ’nin yeni Bireysel Aboneleri (“Abone”) aşağıdaki internet

Ttnet cayma hakkı kaç gün?

Tüketici Kanununda ürün ve hizmetlerin niteliğine ve alınma şekline göre farklı sürelerde ve kapsamlarda cayma hakları belirlenmiştir. Örnek olarak aldığınız bir ürünü bir sebep göstermeksizin 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Taksitli satışlarda ise 7 gün içinde cayma hakkı sunulur.

Turkcell taahhüt süresi nasıl öğrenilir?

Turkcell taahhüt sorgulama işlemleri:

  1. Yöntem #1: Size en yakın Turkcell bayisine gidebilirsiniz.
  2. Yöntem #2: 0532 532 00 00 ya da 532 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
  3. Yöntem #3: TARİFE yazıp 2222’ye SMS atabilirsiniz.
  4. Yöntem #4: Buradan Turkcell resmi internet sitesine ziyaret edebilirsiniz.
You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Kasko Nasıl Yapılır?

Superonline sözleşme bitiş tarihi nasıl öğrenilir?

​Dijital Operatöre giriş yaptıktan sonra profil kısmından ev interneti aboneliğinizi seçip ekranın en altında mevcut ürün ve servislerim altından görüntüleyebilirsiniz. Yardımcı videomuzu izleyerek işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Turkcell telefon kampanyası ne zaman bitecek?

Faturamın son ödeme tarihini nasıl öğrenebilirim? Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüdeki en altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğinin altındaki “Faturalarım” seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen sayfada güncel fatura tutarınızı ve hemen altında kesilmiş son faturanızı görebilirsiniz.

Turkcell en son ne zaman kontör yükledim nasıl öğrenirim?

Ayrıca, cep telefonunuzdan *166*5# yazdıktan sonra arama tuşuna basarak da kullanım dönemlerinizi öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector