Sık sorulan: Tinmo Telefon Hangi Ülkenin?

Hiking kimin malı?

Hiking, 2012 yılında kurulan Simtel İletişim bünyesindeki elektronik cihazların markasıdır. Yönetim merkezi İstoç’ta fabrikası Yakuplu, Beylikdüzü’nde yer almaktadır. Hiking markalı ürünler yerli sermaye ile Türkiye’de üretilmektedir.

Oukitel hangi ülkenin?

Dünyanın en yüksek batarya kapasitesine sahip akıllı telefonu Oukitel K10000 satış listelerindeki yerini aldı. Karşımıza ilk olarak Temmuz ayında çıkan Oukitel K10000 tahmin edeceğimiz gibi Çin menşeli ve türünün ilk ve tek örneği.

Iphone hangi ülkeye ait?

Iphone Hangi Ülkenin Markasıdır? Iphone markası, Amerika Birleşik Devletleri’ne ait olan bir markadır. Iphone Nerede Üretiliyor? Iphone markası, Çin içeresinde Foxconn tarafından üretilmektedir.

Samsung telefonlar hangi ülkeye ait?

Samsung, Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan ve merkezi Güney Kore olan dünyaca ünlü bir şirkettir.

Hiking Türk Malı mi?

Türkiye’de üretilen yerli ve milli telefon markamız Hiking, yeni modelleri ile karşımıza çıkmaya başladı. Merkezi İstanbul’da bulunan Türkiye’nin yerli ve milli telefon markası olan Hiking, yeni telefonları ile gündeme gelmeye başladı.

Oukitel hangi markanın yan ürünü?

Oukitel Smartphone, 2007 yılında kurulan Shenzhen YunJi Intelligent Tech. Co. Ltd. bünyesinde üretilen akıllı telefonlar ve tüketici elektroniği markasıdır.

Oukitel C21 nerenin mali?

Çinli teknoloji üreticisi Oukitel, orta segment yeni akıllı telefonu C21 ‘i duyurdu. Teknik özellikleriyle kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacak olan telefon, uygun fiyatıyla tüketicileri mest edecek gibi görünüyor. Oukitel C21, 24 Ağustos’tan itibaren AliExpress’ten satın alınabilecek.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Faturası Ne Kadar?

Oukitel C21 64 GB kaç fps?

Oukitel C21 64 GB cep telefonunun tüm bunlara ek olarak arka kamera video FPS değeri 30 FPS ve arka kamera video kayıt çözünürlüğü ise de 1080 piksel olarak tanımlanmıştır.

iPhone 12 Fiyatları ne kadar?

Bir kapasite seçin.

 • 64 GB2 Başlangıç fiyatı: 9.999 TL.
 • 128 GB2 Başlangıç fiyatı: 10.499 TL.
 • 256 GB2 Başlangıç fiyatı: 11.499 TL.

iPhone telefon orjinal oldugunu nasıl anlarız?

e-Devlet’in IMEI sorgulama sayfasına gidin, Telefonun IMEI kodunu bu sayfaya yazın ve Sorgula’ya yıklayın. Bu sayfada aldığınız bilgiler, cihazın marka ve modeliyle uyuşmalı. Cihazın marka ve modelinin uyuştuğunu görüyorsanız, aynı sayfada bir de kayıt durumunu göreceksiniz.

A2411 iPhone 12 Pro Max hangi ülke?

iPhone 12 Pro Max model numaraları: (Kanada, Japonya vb..) Model A2412 – Garantisi Türkiye’de geçerli değil. (Çin, Hong Kong vb..) Model A2411 – Garantisi Türkiye’de geçerli.

Samsung Galaxy nerenin malı?

Samsung Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir.

Türkiyede hangi telefonlar üretiliyor?

Bu üreticilerin satış ve pazarlama konusunda “yerli” olarak lanse ettikleri telefonlar ise şirketler ile yaptığımız görüşmelerden gelen cevaplara göre tam olarak şunlar:

 • Xiaomi: -Redmi 9C, Redmi 9T, Redmi Note 10S.
 • OPPO:
 • Samsung:
 • Realme:
 • Vivo:
 • Tecno Mobile:
 • General Mobile:
 • TCL:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector