Soru: 549 Hangi Ilin Telefon Kodu?

549 nerenin alan kodu?

Telefon Kodu 549 – Türkiye.

323 hangi ilin telefon kodu?

0322 Adana’nın telefon kodudur. Adana iline ait telefonlar 0322 alan kodu ile başlamaktadır.

544 hangi ülke?

Merhaba Göktuğ, Coca-Cola sisteminde barkod talepleri belli merkezlerden yapılmaktadır. Türkiye’nin de dahil olduğu bazı ülkeler bu talebi Coca-Cola’nın Brüksel ofisi aracılığıyla yaptığı için barkod 544 ile başlamaktadır.

Cep telefonu alan kodu ne demek?

Alan kodu, kendi ili dışında başka bir ilde yaşayan bir telefon numarasını aramak için kullanılan 4 haneli koddur. Bu kodlar numara başına getirilmezse hangi il aranmak isteniyorsa ulaşılamaz. Şehirlerarası bir telefon görüşmesi yapılacaksa bu alan kodları mutlaka kullanılmalıdır.

0542 542 00 00 numara kim?

Vodafone çağrı merkezi tarafından sürekli olarak aranıyorum. Sürekli meşgule atmama rağmen sürekli arıyorlar. Geçmiş borcum da yok.

0539 nerenin numarası?

Kuzey Kıbrıs Turkcell, 2010 yılında satışa sunduğu 0533 82x xxxx serisinden yaklaşık 8 sene sonra yeni bir alan kodu olan 0539 ile arzu edenlere numara seçimi yapma olanağı sağlıyor. Numara havuzunu genişleten Kuzey Kıbrıs Turkcell dileyenlere kendi özel numaralarını seçebilme fırsatı da tanımış oluyor.

0501 Hangi operatöre ait?

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak’ın verdiği bilgiye göre TTNET aboneleri numara taşımayla ya da 0 501 ile başlayan yeni numara alarak TTNET Mobil hizmetinden yararlanabilecek.

You might be interested:  Telefon Gizli Noya Nasıl Açılır?

Türkiye kodu ne?

Telefon kodlarından birisi de +90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında +90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

Antalya alan kodu ne?

Antalya ‘nın alan kodu 0242 olarak öne çıkmaktadır.

Internet alan kodu nedir?

İnternet Ülke Alan Kodu, (İngilizce ccTLD: country- code Top Level Domain) İnternet adreslerinde ülkeyi belirten iki harflik en son uzantı. Örnegin www.istanbul.com.tr adresinde “.tr” Türkiye için İnternet Ülke Alan Kodunu gösterir. Örneğin bu kod Rusya için “.ru”, İtalya için “.it”dir.

+7 Hangi ülkeye ait?

Rusya ile iletişime geçmek için + 7 Nolu kodu numaradan önce çevirmek gerekir.

345 nerenin alan kodu?

Cayman Adaları ile iletişime geçmek + 345 Nolu kodu numaradan önce çevirmek gerekir.

322 nerenin alan kodu?

332 alan kodunun nereye ait olduğunu merak ediyorsanız, bu çağrının Konya’dan geldiğini anlayabilirsiniz. Yani 0332 alan kodu Konya’ya aittir. Türkiye’nin en büyük sınırlarına sahip olan şehir olarak Konya’ya ulaşabilmek için bu alan kodunu kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *