Soru: 702 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

07 nerenin telefon kodu?

7 Nerenin Alan Kodu? 7, Rusya Federasyonuna ait bir alan kodudur. Ülke kısmen Doğu Avrupa’da ve kısmen Kuzey Asya’da bulunuyor.

969 nerenin alan kodu?

Uluslararası haberleşme de telefon kodları oldukça önemlidir. Telefon kodları sayesinde ülkeler arası haberleşme sağlanmaktadır. 969 telefon kodu Güney Yemen ülkesine ait bir telefon kodudur. Güney Yemen’in eski adı Yemen Arap Cumhuriyeti’dir.

1 Hangi Ülkenin Kodu?

1 alan kodu Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Kuzey Amerika, Kanada ve Meksika arasında hem Kuzey Atlantik Okyanusu hem de Kuzey Pasifik Okyanusu arasında yer alır.

+7 961 Nerenin Kodu?

+ 961 numaralı telefon kodu Güneybatı Asya’da bulunan Lübnan ülkesine ait bir koddur. Ülkenin başkenti Beyrut’tur. Lübnan’dan ülkemize yapılan aramalarda telefon numarasının başında + 961 kodu yer almaktadır.

+90 Hangi ülkenin telefon kodu?

90 Nerenin Alan Kodu? Telefon kodlarından birisi de + 90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında + 90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

44 77 Nerenin Kodu?

+ 44 Nerenin Alan Kodu? + 44 İngilitere ülkesinin alan kodudur. İngiltere, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı’nın en büyük ve en kalabalık yüz ölçümüne sahip ülkesidir.

+1 228 Nerenin kodu?

228 Nerenin Alan Kodu? 228 numaralı alan kodu Bilecik iline aittir.

+1 424 nerenin alan kodu?

0424 telefon kodu Elazığ iline aittir. Tüm illerde olduğu gibi Elazığ şehrinin de kendisine özel alan kodu vardır ve 424 ‘dür. Yani Elazığ’dan arama yapan kişilerin sabit hatlı telefonlarında baş tarafta 0424 kodu geçmektedir.

You might be interested:  Soru: T50 Nasıl Bir Telefon?

+2 Hangi ülkeye ait?

02 Plaka Kodu Adıyaman ilimizin plaka numarasıdır. Bilindiği gibi Adıyaman ilimizinde bütün ilçelerinin kendine özel plaka harf grupları vardır. Adıyaman il ve ilçelerinin Plaka Harf Kodlarını sizler için listeledik.

Plaka numarası 77 olan ilimiz neresidir?

77 plakası Yalova iline ait olan bir plaka numarasıdır. Yalova’da bulunan araçlar 77 plaka numarası ile bilinirler. Daha sonra ise plaka üzerinde Yalova merkez için tanımlanan harf kodları yer alır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector