Soru: Asus Telefon Servise Nasıl Gönderilir?

Asus ürün kaydı nasıl yapılır?

ASUS ürünümü nasıl kaydedebilirim?

  1. İlk olarak, ASUS Resmi Sitesine gidin.
  2. ASUS hesabınızla oturum açın ③.
  3. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstteki④ simgesine, ve Üye Merkezinize⑤ erişmek için [ ASUS Hesabı] öğesine tıklayın.
  4. Desteğim menüsünde (sol alt sütundaki) yer alan Ürün Kaydı⑥ bölümüne tıklayın.

RMA numarası nerede yazar?

Notebook’un altında bulunan etikette yer alır. Barkodun hemen altında veya üstünde (modele göre) bulunabilir.

Asus teknik servis kaça kadar açık?

Müşteri Hizmetleri numaramız 0850 522 2787( ASUS )’dur. Pazartesi – Cuma arası, hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Faks numaramız 0216 481 83 80’dir.

Asus teknik servis kaç gün?

İdeal onarım süresi 3 gün olup, maksimum servis süresi 21 gündür. Yurt dışı yedek parça temini gereken durumlarda bu süre müşteri ile iletişime geçilip onay vermesi halinde uzatılabilmektedir.

Asus Laptop teknik servise nasıl gönderilir?

Arızalı Asus cihazlarınızı 0850 390 25 33 nolu müşteri hizmetleri hattından randevu alarak anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo ile 524179298 müşteri numaramızı belirterek karşı taraf ödemeli gönderebilirsiniz.

Asus Türkiye garantili ne demek?

Bu ürün ASUS Türkiye Firmasının Garantisi altındadır. “ Asus Türkiye Garantili ” ürünlerde 2 yıl süresince, Türkiye geneline yayılmış OUNO Teknik Servis Hizmetleri A.Ş. Telefonunuzda oluşan herhangi bir arıza durumunda tüm Asus Türkiye servis noktalarından hizmet alabilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Tlc Telefon Hangi Ülkenin?

RMA numarası ne demek?

RMA, bir ürünün garanti süresi içerisinde firmaya geri gönderilip yerine ücret iadesi yapılması, yeni ürün verilmesi veya tamir işlemine verilen addır. Açılımı return merchandise authorization’dır.

Rma belgesi nedir?

RMA, İngilizce ‘return merchandise authorization’ın baş harflerinin kısaltmasıyla oluşturulan ‘iade ürün ruhsatı’ şeklinde çevirebileceğimiz iade kabulünde yetkili bir tür servistir.

Bilgisayarımın IMEI numarasını nasıl öğrenebilirim?

1. Yöntem: Çalıştır iletişim kutucuğunu açmak için Win ve R tuşlarına basın, cmd yazın ve Tamam düğmesine tıklayın. Seri numarasını görüntülemek için wmic bios get serialnumber yazın.

E Contact nedir?

Araç içi otomatik acil durum çağrısı sistemi olarak da tanımlanabilen e – CALL sistemi, olası trafik kazası durumunda, kazazedelerin bilinci kapalı bile olsa, otomatik olarak 112’yi arayarak, aracın bilgisayar sistemlerinden alınan kaza anına ilişkin verileri 112 Acil Çağrı Merkezi’ne iletiyor.

Asus nereden?

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.

Asus Türkiye distribütörü kim?

Penta Teknoloji, Asus ‘un yetkili distribütörüdür.

Laptop tamiri kaç gün sürer?

Bir laptop anakartının tamir süresi ortalama 2 ile 7 gün sürmektedir. Ancak firmamızda yoğunluk olmadığı durumlarda anakart tamiri bir gün içerisinde yapılmaktadır.

PC tamiri kaç gün sürer?

Yetkili teknik servisler kendilerine verilen malın tamirini azami tamir süresinde tamamlamak zorunda. Bu süre de kanunda 20 işgünü olarak belirlenmiş.

Asus ürün seri numarası nerede yazar?

Lütfen Sunucu Sisteminin basılı etiketine bakın. Seri numara barkodun direkt altında yer alır. Seri numara kasanın yanında (1) veya kasa kapağının üzerinde (2) bulunabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector