Soru: Bimcell Telefon Hattı Ne Kadar?

BİMcell yeni hat ne kadar 2021?

Eğer faturasız hat almayı düşünüyorsanız ödemeniz gereken ücret 2021 yılı için 105 TL olarak belirlenmiştir. Bimcell faturasız hat aldığında 105 tl ödediğinizde 9 GB internet 300 dakika ve 300 SMS hatlarını hediye olarak yüklenecektir.

BİMcell almak için ne gerekli?

BİMcell. BİMcell ‘e abone olmak için hangi evraklar gereklidir? Kimlik fotokopiniz ile en yakın BİM mağazasına uğrayınız, ilgili formları doldurup simkartınızı alınız. BİMcell Bireysel Abonelik Sözleşmesi için tıklayınız.

Türk Telekom’dan BİMcell’e geçiş kaç gün?

Türk Telekom ‘ dan Bimcell’e geçiç kaç gün sürer BİM çalışanları tarafından size sunulan hat başvuru formunu doldurduktan sonra 2 veya 6 gün sonra BİMcell’i olabilirsiniz. Hattınızı BİMcell’e taşıdığınızda SMS yoluyla paketinizi hattınıza tanımlayabiliyorsunuz.

BİMcell Hangi altyapıyı kullanıyor 2021?

BİMcell, TT Mobil altyapısını kullanan bir hizmettir.

Bimcell yeni hat ne zaman açılır 2021?

Bimcell yeni hat ne zaman açılır 2021 Bim mağazalarına giderek yeni bir hat aldığınız zaman hattınız en geç 1 hafta içinde açılmaktadır en erken 48 saat sürmektedir.

Bimcell yeni hat içinde ne var?

Müşteri Hizmetleri444 4 551 BİMcell ‘den yeni hat alan abonelere özel HEDİYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatı! Hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

You might be interested:  Hızlı Cevap: Scirocco Bluetooth Telefon Bağlantısı Nasıl Yapılır?

BİMcell hangi operatöre bağlı?

BİMcell kurulduğundan bu yana Türk Telekom altyapısını kullanıyor.

BİMcell’de sil süpür var mı?

Bimcell bedava internet veren uygulamanın Sil Süpür bölümü ile hediyenizi alabilirsiniz. Bimcell bedava internet uygulaması ile her hafta 1 kere sil süpür bölümüne girerek hediyenizi alabilirsiniz. Bimcell Türk Telekom’un alt operatörü olduğu için aynı uygulamayı ortak kullanmaktadırlar.

BİMcell kaç TL yükleyince hediye?

Bimcell tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapan herkese ek 4GB, toplamda 5GB+500SMS hediye. Bedava internet almak için birşey yapmanıza gerek yok. Siz TL yüklemesi yaptığınızda hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcellin çekim gücü nasıl?

BimCell ‘in çekim gücü son derece iyidir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. BimCell ‘in çekim gücü yüzde 98’lere kadar çıkmaktadır. Bulunduğunuz yerdeki BimCell çekim gücünü sorgulamak için yapabilecekleriniz şunlardır; Türk Telekom alt yapısını sorgulayabilirsiniz.

18 yaş altı telefon hattı alabilir mi?

Yaşım 18 ‘den küçük, nasıl hat alabilirim? Yeni hat alırken gereken tüm evraklarla birlikte; adınıza faturalı hat almak istiyorsanız noterden alınmış muvafakatname, anne veya babanızın kimliği ile beraber başvurmanız gerekmektedir.

Numara taşıma işlemi ne kadar sürer?

Hattınızı teslim aldıktan sonra yaklaşık 1 gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hat taşıma işlemlerinin tamamlanması, mevcut operatörünüzle bağlantılı onay süreçlerine istinaden 4 gün kadar sürebilmektedir. Hattınız kullanıma açıldığında SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Türk Telekom hangi altyapıyı kullanıyor?

Türkiye’de tüm internet servis sağlayıcıları kendi fiber optik şebekeleri dışında ortak altyapı kullanır. Evlerden santrallere kadar ulaşan bakır kablo tesisatın işletmesinden ve bakımından Türk Telekom sorumludur.

Türk Telekom şirketi kime ait?

Türk Telekom ‘un hisselerinin yüzde 55’i LYY (LYY Telekomünikasyon A.Ş.), %25’i Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı’na ve %5’i Türkiye Varlık Fonu’na aittir. Geriye kalan yüzde 15’lik hissesi halka arz edilmiştir. Türk Telekom hisseleri Mayıs 2008 itibarıyla Borsa İstanbul’da (BİST) işlem görmektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Rehberinde Salt Okunur Ne Demek?

Pttcell Türk Telekom mu?

Türk Telekom, PTT’nin “ Pttcell ” markasıyla geniş kitlelerle buluşturduğu mobil iletişim hizmetlerinin şebeke ve teknik altyapısını 2022’ye kadar sağlamaya devam edecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector