Soru: Hangi Telefon Operatörü?

En iyi mobil operatör hangisi?

Salgın döneminde en iyi operatör Turkcell oldu! 2020’nin ilk 6 ayında nPerft uygulaması ile Türkiye’de 67115 test gerçekleştirildi ve bu testler sonucunda en iyi performansı sergileyen operatörün Turkcell olduğu görüldü.

En cok kullanılan hat hangisi?

TURKCELL LİDER Bu yılın ilk çeyreği itibarıyla abone sayısına göre Turkcell’in yüzde 49,62, Vodafone’un yüzde 28,57, Avea’nın ise yüzde 21,81’lik paya sahip olduğu görülüyor. Faturalı abonelerin dağılımında ise en yüksek payı yüzde 48,8 ile Turkcell alıyor.

En hızlı internet hangi operatörde?

Download hız testinde kullanıcılarına ortalama 35.04 Mb/s hız sunan Turkcell en hızlı operatör oldu. Türk Telekom kullanıcıları ortalama 21.32 Mb/s, Vodafone kullanıcıları ortalama 14.44 Mb/s hız elde etti.

Numaranın hangi operatörde olduğunu sorgulama?

Operatör sorgulama işlemleri devlet sitelerinden yapılabiliyor. https://www.turkiye.gov.tr/mobil-hat- sorgulama linkini kullanarak kolay bir şekilde telefon numaralarınızın hangi operatörde olduğunu öğrenebilirsiniz.

En çok hangi operatör kullanılıyor 2021?

En fazla aboneye Turkcell sahip.

45 G de hangi operatör daha iyi?

Raporda 4.5G bağlantısı üzerinden test gerçekleştiren kullanıcıların operatörlere göre dağılımı da bulunuyor. Burada Vodafone yüzde 88’lik oran ile ilk sırada geliyor. Turkcell yüzde 83 ile ikinci, Türk Telekom ise yüzde 77 ile üçüncü sırada yer alıyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Virüslerden Nasil Temizlenir?

En çok hangi operatör kullanılıyor?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan değerlendirme raporuna göre ülkemizde en çok mobil aboneye sahip operatör Turkcell oldu. Vodafone ile Türk Telekom arasında ise %6 fark bulunuyor. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

En çok abone hangi operatörde 2020?

Türkiye’de 82 milyon 128 bin 104 adet mobil abone bulunuyor. BTK’nın 2020 dördüncü çeyrek verilerine göre mobil abone sayısı dağılımında Turkcell yüzde 40.7 ile birinci sırada. Ardından yüzde 31.1’lik pay ile Vodafone ve yüzde 28.2 ile Türk Telekom geliyor.

Türkiye’nin yüzde kaçı Turkcell kullanıyor?

2019 yılının 1.çeyreği itibarıyla Türkiye ‘deki cep telefonu kullanıcılarının yüzde 41,6’na sahiptir. Turkcell ‘i %31,1 pazar payıyla Vodafone ve %27,3 pazar payıyla Türk Telekom takip etmektedir.

Hangi hat daha hızlı?

Sonuçlar Turkcell mobil internet bağlantı hızının ilk sırada olduğunu gösteriyor. Geride kalan 12 aylık dönem içinde, Turkcell’in Türkiye’deki mobil ağlar üzerinde en hızlı internet bağlantısını sunduğu ortaya çıktı. 37 Mbps’lik ortalama indirme hızıyla Turkcell, rakiplerinin açık ara önünde yer alıyor.

En hızlı internet ne kadar?

nPerf hız testi servisi üzerinden 2020 yıllının tamamını kapsayan hız testi sonuçlarına göre Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısı ortalama 26.45 Mbps download (veri indirme) hızıyla 2019’da olduğu gibi yine TurkNet oldu!

Mobil internet hızı ne olmalı?

Günümüzde, 16 Mbps – 50 Mbps hızları arasındaki internet paketleri ideal olarak görülmektedir.

Birinin üzerine kaç hat olduğunu sorgulama?

e-devlet üzerinden vatandaşlar şifre ve TC kimlik numarası ile giriş yapıldıktan sonra arama kısmına mobil hat sorgulama yazarak hizmet verilen bölüme ulaşabilirsiniz. Sorgulama tüm GSM hatlarında yapıldığı için adınıza açılan tüm hatları görebilirsiniz.

553 ile başlayan numaralar hangi operatör?

Turkcell’le bağlan hayata.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Duos Telefon Ne Demek?

Numaranın kime ait olduğunu öğrenme ücretsiz?

Adım #1: Telefonunuzun arama ekranını açın. Adım #2: *100# numaralarını tuşlayın ve arama yapın. Adım #3: İşlemler menüsü açılacak. Adım #4: Menüden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ni açın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector