Soru: Huawei Mate 20 Lite Nasıl Telefon?

Huawei Mate 20 Lite kamerası iyi mi?

Mate 20 Lite ‘ın 20 megapiksel çözünürlüklü ana kamerası f/1.8 diyafram açıklığı değerine sahip. Bu da düşük ışıkta kamera sisteminin iyi bir performans göstermesine katkıda bulunuyor. Ayrıca karanlık veya çok fazla loş ortamlar için de tek bir LED flaş yer alıyor.

Huawei Mate 20 Lite kaç TL?

Fiyat Analizi. Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 3.690,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 2.249,00 TL Şu Andaki Fiyat: 2.399,00 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 1291 TL (%35) daha ucuz.

Huawei Mate 20 Lite hangi yıl çıktı?

Huawei Mate 20 Lite modeli 2018 yılında piyasaya sunuldu. Boyutları 158.3 x 75.3 x 7.6 mm ağırlığı ise 172 gramdır. LTPS IPS LCD ekranı 6.3″ inç büyüklüğündedir.

Huawei Mate 20 Lite Google var mı?

Yine de, mevcut hâliyle Mate 20 Lite kullanıcıların işini rahatlıkla görmelerini sağlayacak araçları ve yazılımları sunuyor. Her Huawei telefonunda gördüğümüz; Ayna, Hesap Makinesi, vb. birçok aracı bu telefonda da görüyoruz. Öte yandan Google ‘ın Gmail, YouTube, Haritalar gibi uygulamaları da Mate 20 Lite ‘da yüklü.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Önbellek Nasıl Silinir?

Huawei Mate 20 Lite ön kamera kaç tane?

Huawei, Mate 10 Lite modelinde olduğu gibi, Mate 20 Lite modelinde de önde iki, arkada iki olmak üzere toplamda dört kamera ile birlikte geliyor.

Huawei Mate 20 Lite portre modu nasıl kullanılır?

Güzelleştirme ayarlarını özelleştirmek için Mükemmel selfie modunu etkinleştirin: Kamera > Portre > uygulamasını açın bölümüne gidin. Etkinleştirmek için Mükemmel selfie öğesine dokunun. Ekrandaki talimatları takip ederek öne, yanlara ve aşağıya bakan fotoğraflarınızı çekin ve güzellik parametrelerini ayarlayın.

Huawei Mate 20 lite indirilen dosyalar nerede?

Dosyalar > Kategoriler > İndirilenler ve favoriler bölümüne gidin ve ilgili üçüncü kişi uygulamasındaki dosyaları bulun. Tarayıcı tarafından indirilen dosyaları bulmak için Yerel > Dahili depolama birimi bölümüne gidin. İndirilenler klasörünü bulun ve ardından tarayıcı düğmesine dokunun.

Huawei P20 Lite ne zaman çıktı?

Huawei P20 Lite modeli 2018 yılında piyasaya sunuldu.

Huawei P20 Lite Fiyatı Ne Kadar?

Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 2.349,00 TLDönem İçi En Düşük Fiyat: 1.699,00 TLŞu Andaki Fiyat: 2.099,99 TLŞu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 249 TL (%11) daha ucuz.

Huawei Mate 20 Lite ekran değişimi ne kadar?

Huawei Mate 20 Lite ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 450 TL’dir.

Huawei de Google var mı?

ABD ile Çin arasındaki ticari savaşların bir yansıması olarak Google ile arası açılan Huawei ‘nin yeni cihazlarında Google servisleri artık bulunmuyor. Son olarak tanıtılan Huawei P40 serisi telefonlarda da Google servisleri yerine Huawei Mobil Servisleri (HMS) yer aldı.

P40 Lite Google Play var mı?

Huawei P40 lite, Android 10 işletim sistemi yüklü olarak geliyor ve EMUI 10 arayüzü kullanıyor. Ancak telefonda Google servisleri yok.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Vatan Nasıl Telefon Alınır?

Huawei lerde Google var mı?

Huawei, yeni akıllı telefon modellerinde aralarında Maps, YouTube’nin de bulunduğu Google uygulamalarına ve servislerine yer veremeyecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector