Soru: Iphone Nasıl Telefon?

iPhone telefon güvenli mi?

Evet, iPhone kapalı kutu bir sistem üzerinde çalıştığından Android’e kıyasla daha güvenli ancak bu sizde Apple’ın reklamında da gösterdiği gibi kötü niyetli kişilerin iPhone ‘unuzdaki bilgilere asla ulaşamayacağı rahatlığı yaşatmasın. Son kullanıcı olarak dikkatli olmazsanız, iPhone ‘unuz hacklenebilir.

iPhone 11 iyi mi?

iPhone 11, güncel teknolojilere ve amiral gemisi seviyesinde iPhone performansı arayanlar için en ideal seçenek gibi görünüyor. Tasarım, ekran, yazılım ve pil tarafında selefi iPhone XR’a göre fazla fark yok. Ancak kamera tarafında sunduklarıyla tercih edilmeye değer gibi görünüyor.

iPhone telefon buldum sahibini nasıl bulabilirim?

Her iPhone ‘un IMEI adı verilen benzersiz bir numarası vardır ve bu numara kişinin kullandığı GSM operatöründe kayıtlıdır. Telefonun IMEI numarasını bulun ve iPhone sahibinin kullandığı GSM operatörü ile temasa geçin. Durumu anlatın ve IMEI numarasını operatöre ileterek cihazını sahibine ulaşmalarını talep edin.

iPhone 12 nasil acilir?

iPhone X, 11 veya 12 aygıtınızı yeniden başlatma Aygıtınızı yeniden açmak için yan düğmeye ( iPhone ‘unuzun sağ tarafındaki düğme) basıp Apple logosu görünene kadar düğmeyi basılı tutun.

iPhone hacklenmiş olabilir mi?

Tıpkı bilgisayarınızda olduğu gibi, iPhone ‘unuz da şüpheli bir web sitesine veya bağlantıya tıklanarak saldırıya uğrayabilir. Bir bilgisayar korsanının cihazınızdaki şifrelenmemiş trafiğe veya oturum açma kimlik bilgilerine erişmek için sizi sahte bir siteye yönlendirmesi her zaman olası.

You might be interested:  FAQ: Telefon Puk Nasıl Açılır?

iPhone 64 GB yeterli mi?

Yalnızca arkadaşlarınızla ve ailenizle düzenli fotoğraflar çekiyor ve onları kaydetmek istiyorsanız ancak özellikle bunlara yatırım yapmıyorsanız, 64 GB, uygulamaları veya diğer işleri diğer kullanımınız gerektirmiyorsa yeterli olacaktır.

iPhone 11 dayanıklı mı?

Birçok kişinin merak ettiği soruyaise Apple’ın resmi açıklaması bu şekildedir; ” iPhone 11 sıvı sıçramasına, suya ve toza karşı dayanıklıdır ve kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiştir ve IEC standardı 60529 kapsamında IP68 derecesine sahiptir (maksimum 2 metre derinlikte 30 dakikaya kadar).

iPhone 11 in kamerası güzel mi?

Yaklaşık 1600 fotoğraf karesi incelenerek yapıldığı belirtilen test sonucu iPhone 11 DxOMark’dan 109 puan alabildi. DxOMark testlerinden 109 puan alarak en iyi kameraya sahip 17. telefon olan iPhone 11, 123 puanla birinci sırada bulunan Çinli teknoloji Huawei Mate 30 Pro 5G’den de oldukça uzak kaldı.

iPhone 11 kaç gb almalıyım?

4GB RAM ve 256GB depolama. 64/128 ve 256GB şeklinde seçenekler var, sonuçta hafıza kartı yeri yok, o yüzden bence en az 128GB olanı alınmalı.

Telefonun sahibini nasıl bulurum?

– “KIM” yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası’ nı yazarak 7048′ e sms gönderebilirsiniz. * 11842 yoluyla dilerseniz isim – soyad bilgilerinden dilerseniz telefon numarasından sorgulama yapabilirsiniz. 7048′ den sms yoluyla ise sadece GSM numarasının kimin adına kayıtlı olduğu sorgulanabilir.

iPhone buldum ne yapmalıyım?

Aygıtınızı bulmak için iCloud.com/find adresine giriş yapın. Alternatif olarak, sahip olduğunuz başka bir Apple aygıtında Bul uygulamasını kullanabilirsiniz. iPhone, iPad veya iPod touch’ınız aygıtlar listesinde görünmüyorsa Bul özelliği açık değildir. Bul kapalı olsa bile hesabınızı koruyabilirsiniz.

IMEI numarası ile telefon nasıl bulunur?

Google Play’de “ IMEI Tracker” diye arama yapın ve AntiTheft App & IMEI Tracker All Phone Location uygulamasını bulun. Telefonunuzun Android 4.4 veya daha yüksek sürümlerde çalıştığından emin olun. Daha sonrasında uygulamayı telefonunuza yükleyin.

You might be interested:  FAQ: Çocuğa Ne Zaman Telefon Alınır?

iPhone 11 ilk kurulumu nasıl yapılır?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı ayarlama

  1. Aygıtınızı açın.
  2. Başka bir aygıtınız varsa Hızlı Başlangıç’ı kullanın.
  3. Aygıtınızı etkinleştirin.
  4. Face ID’yi veya Touch ID’yi ayarlayın ve parola oluşturun.
  5. Bilgilerinizi ve verilerinizi geri yükleyin veya aktarın.
  6. Apple Kimliğinizle giriş yapın.

iPhone 12 5G nasıl açılır?

Ayarlar > Hücresel > Seçenekler’e gidin. Aşağıdaki ekranı görüyorsanız aygıtınızda 5G etkinleştirilmiştir.

iPhone 12 Pro Max nasıl resetlenir?

iPhone ‘a hard reset nasıl atılır?

  1. On/Off butonuna basın. (
  2. On/Off butonuna basılı tutarken, Home butonuna (Ana ekran tuşu-cihazın önünde) basın ve basıl tutun.
  3. Bu tuşlara ekran kapanana kadar ve tekrar görüntü gelene kadar (Apple logosu gelene kadar)basılı tutun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector