Soru: Iphone Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir?

iPhone’da telefon konuşması nasıl kaydedilir?

Sessiz bir ortamda olmanız ve iPhone ‘unuzun hoparlörünü kullanabilmeniz koşuluyla, şunları yapmak kolaydır: Kişinizi arayın ve Hoparlör simgesine dokunun. Karşı tarafa konuşmayı kaydedeceğinizi bildirin. Onay aldıktan sonra harici kayıt cihazınızda kaydetmeye başlayın.

iPhone telefon ses kaydı nasıl alınır?

Basit bir kayıt yapma

 1. Kaydı başlatmak için denetim çubuğunda. düğmesine dokunun. Kayıt düzeyini ayarlamak için mikrofonu kayıt yaptığınız şeye yaklaştırın veya ondan uzaklaştırın.
 2. Kaydı bitirmek için. düğmesine dokunun.

iPhone arama kaydetme var mı?

iPhone ‘da aramaları kaydetmek için iOS ‘un sunduğu bir arama kaydedici uygulaması maalesef bulunmuyor. iPhone ‘da sesli aramaları kaydetmek için telefon kayıt uygulamaları kullanmak gerekiyor. Bu uygulamalar 2 ayrı yöntemle çağrı kaydetme yapabiliyor.

iPhone 6 ile ses kaydı nasıl yapılır?

iPhone veya iPad’de ses kaydı yapma

 1. Bir belge açıkken Ekle düğmesine, Ortam düğmesine, ardından Ses Kaydı ‘na dokunun.
 2. Kayda başlamak için Kayıt Yap düğmesine dokunun.
 3. Kayıt yapmayı durdurmak için Durdur düğmesine dokunun.
 4. Kaydınızı önizlemek için Önizle düğmesine dokunun.

Telefonla konuşurken nasıl ses kaydedilir?

Bir aramayı kaydetmeye başlama

 1. Telefon uygulamasını açın.
 2. Telefon edin veya gelen bir aramayı cevaplayın.
 3. Aramanızı kaydetmek için devam eden arama ekranında Kaydet’e. dokunun.
 4. Kaydı durdurmak için Kaydı durdur’a. dokunun.
You might be interested:  FAQ: Ilk Mobil Telefon Ne Zaman?

Arama kaydı nasıl alınır?

Arama kayıtları veya HTS kayıtları olarak anılan bilgilere kendi operatörünüzün online servisi üzerinden dahil bir çok şekilde talep edebilirsiniz. Operatörünüze yazılı olarak başvuru yapmak veya destek talebi oluşturmak yöntemleri de sizin hakkınızda tutulan tüm kişisel verileri elde edebilmenizi sağlayacaktır.

Iphone ses kayıtları nerede?

Sesli Notlar uygulaması ve iCloud sayesinde, aynı Apple kimliği ile giriş yaptığınız ve iCloud ayarlarında veya tercihlerinde Sesli Notlar’ı açtığınız aygıtlarınızın tümünde ses kayıtlarınız otomatik olarak görünür ve güncel tutulur. Ayarlar > [adınız] > iCloud bölümüne gidin, sonra Sesli Notlar’ı açın.

Ses kayıtları nerede?

Ses kayıtlarını açma veya kapatma

 • Android telefon veya tabletinizde cihazınızın Ayarlar uygulamasını Google.
 • Üstte Veriler ve gizlilik’e dokunun.
 • “Geçmiş ayarları” bölümünün altında Web ve Uygulama Etkinliği’ne dokunun.

iPhone arama geçmişi nasıl bulunur?

Telefon uygulamasını açın ve Son Aramalar’a dokunarak son aramaların listesini görüntüleyin. Düzenle’ye dokunun. Arama geçmişinizin tamamını veya belirli bir aramayı silin.

En iyi çağrı kaydedici hangisi?

1- ACR – Call Recorder Call Recorder, adından da anlayacağınız üzere yaptığınız telefon görüşmelerini kaydeden ücretsiz ve yararlı bir Android arama kaydetme uygulamasıdır.

iPhone 6 plus konuşurken ses kaydı nasıl yapılır?

Bir çağrı aldığınızda, cevaplayın ve ardından tuş takımındaki “4” tuşuna basın. Görüşmeyi kaydettiğiniz diğer kişiye bir duyuru yapılacaktır. (Yani aramayı gizlice kaydedemezsiniz.) Telefonu kapattıktan sonra kayıt sona erecek ve istediğiniz zaman çalabileceğiniz Google Voice hesabınıza kaydedilecektir.

iPhone 6s neden ses gelmiyor?

iPhone hoparlörden ses gelmiyor ise aşağıdaki adımları deneyin: Öncelikle telefonunuzu açıp kapatın. Eğer yinede ses gelmiyorsa bu defa telefonunuza hard reset atabilirsiniz. Telefonunuzu güncellemeyi deneyebilirsiniz. iOS sürümünüzü Ayarlar>Genel>Yazılım güncelleme yoluyla güncelleyebilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Geçmişi Nasıl Bulunur?

Tapeacall ücretsiz mı?

Ücretsiz olarak sunulan bu versiyon ne yazık ki 60 saniyeye kadar kayıt işlemi yapıyor. Günlük arama sınırı yok, süre sınırı yok, kayıtları saklama limiti yok veya herhangi bir ek ücret ödeme talebi yok. Yaptığınız kayıtları Dropbox hesabımıza direkt olarak aktarma şansına sahipsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector