Soru: Itunes’dan Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Açılmayan iPhone nasıl sıfırlanır?

iPhone SE (2. nesil) dahil olmak üzere iPhone 8 veya sonraki modellerde: Sesi aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi kıs düğmesine basıp hemen bırakın. Ardından yan düğmeyi basılı tutun. iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’ınızda: Yan düğmeyi ve sesi kıs düğmesini aynı anda basılı tutun.

iPhone telefon nasıl sıfırlanır?

Ayarlar’a dönüp Genel > Sıfırla > Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil’e dokunun. [Aygıtımı] Bul’u açtıysanız Apple Kimliğinizi ve parolanızı girmeniz gerekebilir.

iPhone 7 Plus restore nasıl yapılır?

Sesi Kıs düğmesine kısaca basın. Ardından, kurtarma modu ekranını görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun. iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPod touch ( 7. nesil): Üst (veya Yan) düğmeyle Sesi Kıs düğmesini aynı anda basılı tutun. Kurtarma modu ekranını görene kadar her iki düğmeyi basılı tutmaya devam edin.

iPhone fabrika ayarlarına nasıl dönülür?

iPhone ‘u fabrika ayarlarına döndürmek için “ Ayarlar ” –> ” Genel ” –> ” Sıfırla” imleri seçildiğinde gelinen ekranda, ilk iki sırada “ Tüm Ayarları Sıfırla ” ve ” Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil ” seçenekleri bulunur. Telefonun sadece ayarlarının sıfırlanması isteniyorsa ” Tüm Ayarları Sıfırla” seçilmelidir.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Wifisine Nasil Baglanilir?

Açılmayan iPhone nasıl açılır?

Açma /kapama düğmesi ve ana ekran düğmesine aynı anda 10-30 saniye boyunca basın. Apple logosu görünene kadar basılı tutun. Bu işlemi yapınca iPhone ‘un yeniden başlaması gerekir. Eğer 30 saniyeden uzun süre düğmelere basmanıza rağmen bir şey olmadıysa yeni bir şeyler denemeniz gerekebilir.

iPhone 6 fabrika ayarlarına nasıl dönülür?

iPhone veya iPad’inizi sıfırlamak için Ayarlar> Genel> Sıfırla öğesine gidin ve ardından Tüm İçeriği ve Ayarları Sil öğesini seçin.

iPhone fabrika ayarlarına döndürme herşey silinir mi?

Ayarlar > Genel > iPhone ‘u Aktar veya Sıfırla > Sıfırla’ya gidin. Bir seçenek seçin: UYARI: Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil seçeneğine dokunursanız mevcut tüm içeriğiniz silinir. iPhone ‘u silme konusuna bakın.

iPhone 6s format nasıl yapılır?

Format atmak için iTunes’a ihtiyacımız yok; iPhone ‘u açın, ardından Ayarlar>Genel>Sıfırla bölümüne gelin ve Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil butonuna dokunmanız yeterli. iPhone bu işlemin ardından kapanacak ve yeniden başlayana kadar birkaç dakika beklemeniz gerekecek.

7 Plus DFU mode nasıl alınır?

Cihazınızı kapatın ve iTunes açıkken kabloyla bilgisayarınıza bağlayın. Sağdaki güç (telefonu açma) tuşuna 3 saniye basılı tutun. Güç tuşunu basılı tutarken, sol taraftaki ses kısma tuşuna da 10 saniye kadar basılı tutun. iTunes’da aşağıdaki ekran gelince, düğmelere basmayı bırakabilirsiniz.

iTunes iPhone kurtarma modu ne kadar sürer?

iTunes ‘un aygıtınız için uygun yazılımı indirmesini bekleyin. İndirme işlemi 15 dakikadan fazla sürer ve aygıtınız iTunes ‘a Bağlan ekranından çıkarsa indirme işlemini bitene kadar bekleyip 3. adımı tekrarlayın.

iPhone neden kurtarma moduna geçer?

iPhone ‘a yeni bir güncelleme geldiğinde, cihaz güncelleme bilgilerini almış olmasına rağmen, kapanıp açılma döngüsünde takılı kalıyorsa, muhtemelen ya cihazın şarjı oldukça düşük seviyededir ya da cihaz yeni güncellemeyi tam olarak kuramamıştır. Bu durumda kurtarma moduna geçilebilir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Aveada Telefon Kapalıyken Arayanları Nasıl Öğrenebilirim?

iPhone 7 hangi tuşlarla format atma?

Eğer iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ınız kiltilenirse, cevap vermezse, güç ve ses kısma tuşuna aynı anda 5 saniye basılı tutun. iPhone 7 ‘niz reset’lenecektir. Reset’lendiği zaman ekran birkaç saniye biraz garip görünebilir, ancak iPhone birkaç dakika içinde yeniden açılıyor.

iPhone 12 nasıl resetlenir?

iPhone ‘a hard reset nasıl atılır?

  1. On/Off butonuna basın. (
  2. On/Off butonuna basılı tutarken, Home butonuna (Ana ekran tuşu-cihazın önünde) basın ve basıl tutun.
  3. Bu tuşlara ekran kapanana kadar ve tekrar görüntü gelene kadar (Apple logosu gelene kadar)basılı tutun.

Fabrika ayarlarına dönünce herşey silinir mi?

Önemli: Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi telefonunuzdaki tüm verilerinizi siler. Sıfırlama işlemini bir sorunu çözmek amacıyla yapacaksanız önce diğer çözümleri denemenizi öneririz. Android sorunlarının nasıl giderileceğini öğrenin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector