Soru: Lg Garantiye Giden Telefon Ne Zaman Gelir?

20 is günü doldu ne yapmalıyım?

20 işgününü kapsayan süre içinde yetkili servis tarafından tamir edilemeyen, tamir edilmesine karşın garanti süresi içerisinde tekrar bozulan veya tamir edilmesinin mümkün olmadığı bildirilen ürünler için de tüketiciler, şunları talep edebiliyor: Malın bedelinin iadesinin istenmesi, ayıp/ bozuk kısım oranında malın

Telefon garantide ne kadar kalır?

Yeni bir telefon satın aldığınızda garanti süresi, ürünün faturası ile birlikte teslim alındığı tarihten itibaren iki yıldır (24 ay). Eğer satın alınan telefon ayıplı mal olursa, değişim istediğiniz telefonun garanti süresi, değişim yaptığınız telefonun kalan garanti süresi kadar olacaktır.

iPhone garantiye verdim ne zaman gelir?

Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarımızın birçoğu ekran onarımı gibi bazı onarımlar için aynı gün içinde servis sunar. Teknisyenin iPhone ‘unuzu bir Apple Onarım Merkezine göndermesi gerekirse aygıtınız en çok 11 iş günü sonunda teslim alınmaya hazır hale gelir.

20 iş gününe cumartesi dahil mi?

Devlet memurları, kamu kurum ve kuruluşları, bankalar için sadece hafta içi günler (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri) iş günü sayılır. Hafta sonu ( Cumartesi ve Pazar) günleri ise iş günü sayılmaz.

You might be interested:  Casper Telefon Nerede Satılıyor?

Garanti kapsamında ürüne servis ücreti alınır mı?

Yukarıda bahsedilen hükümlerden de anlaşılacağı üzere, tüketicinin seçimlik haklarından ücretsiz onarım hakkını seçmesi durumunda, malın firmaya ya da yetkili servis istasyonuna ulaştırılması ve geri gönderilmesi ilgili olarak tüketiciden nakliye, posta, kargo veya benzeri herhangi bir ulaşım gideri ve başka herhangi

LG Klima garantisi kaç yıl?

LG klimalar zorunlu 2 yıl garanti kapsamı altında bulunmasının yanında cihazların ideal kullanım ömürleri 10 yıl olarak belirtilmiştir.

LG telefon modelini nasıl öğrenebilirim?

Cihazınızda *#1234# yapmanız yeterlidir. Telefonunuzun marka ve modeli ekrana yansıyacaktır.

Garantide tamir süresi kaç gündür?

Garanti Belgesi Yönetmeliği Değişti, Tamir Süresi 20 Gün.

Azami tamir süresi ne zaman başlar?

Bu süre, garanti süresi içerisinde mala ilişkin arızanın yetkili servis istasyonuna veya satıcıya bildirimi tarihinde, garanti süresi dışında ise malın yetkili servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren başlar.

Garantisi bitik ürünün yasal onarım süresi kaç gündür?

Garanti kapsamındaki mal, Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği ekindeki listede yer almıyorsa, mal için azami tamir süresi 30 gün olarak belirlenecektir. Mal, kullanıcı hatası sebebiyle garanti kapsamı dışında kalmışsa bu durumda tüketici ücretsiz onarım isteme hakkını kullanamayacaktır.

Telefonu servise verdim ne zaman gelir?

Telefon garantiden kaç günde gelir ortalama olarak arıza türüne göre en az 15 gün sürebilir. Cep telefonunu servise elden teslim edebileceğiniz gibi isterseniz kargo ile de gönderim sağlayabilirsiniz.

Apple pili ne zaman değiştirir?

Piliniz 1000 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. 2 yıllık garanti, arızalı bir pil için değişim işlemlerini de kapsar.

Apple kargo ne zaman gelir?

Satın aldığınız ürünün kargolaması en geç 3 iş günü içinde Yurtiçi Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun size ulaşma süresi ortalama 2 gündür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector