Soru: Nokia 6 Nasil Telefon?

Nokia 6 nasıl bir telefon?

– Çağrı ses kalitesi son derece yeterli, herhagi bir boğukluk ya da cızırtı yok – Isınma sorunu yok – Son derece stabil ve hızlı – Parmak izi okuyucusu çok hızlı ve kullanışlı – Dolby atmos ses çok iyi – Nokia düzenli güncelleme veriyor, diğerleri gibi 1 sene verdikten sonra bitirmiyor bu tercihimi nokiadan yana

Nokia akıllı telefon nasıl açılır?

Telefonunuzu açmak için, telefon titreyene kadar açma /kapatma düğmesine basılı tutun. Telefonunuz açıldığında dilinizi ve bölgenizi seçin.

Nokia 6 Android mi?

Nokia 6 – Kusursuz metal gövdeye sahip bir Android telefon.

Nokia 6 Hızlı Şarj var mı?

Nokia 6, dahili 5V / 2A şarj cihazıyla 10W hızlı şarj işlemini destekliyor.

Nokia telefon üretimi durdurdu mu?

Apple, Samsung ve diğer markalar sektörün içine girip akıllı telefon pazarı ortaya çıkınca işler biraz değişti tabii. Nokia telefon üretimini durdurmak ve yerini yenilere bırakmak zorunda kaldı.

Nokia 500 arka kapağı nasıl açılır?

1 Telefonun arka kapağını çıkarmak için arka kapağa parmaklarınızla bastırın, kapağı kaydırarak açın ve kapağı kaldırarak çıkarın.

Nokia 3310 internete girer mi?

2.4 inç QVGA ekran, 2 MP arka kamera ve microSD kart desteğiyle gelen yeni Nokia 3310, Nokia Series 30+ işletim sistemini kullanıyor. Yeni model, Opera Mini ile birlikte internete bağlanabiliyor.

You might be interested:  Telefon Nasıl Kumanda Yapılır?

Nokia 515 Nasıl Açılır?

Arka kapağı yerine oturana kadar aşağı doğru bastırın. Telefonu açmak için, açma/kapatma tuşunu telefon titreşene kadar basılı tutun. Not: Herhangi bir kapağı çıkarmadan önce, cihazı kapatıp cihazın şarj cihazı ve diğer cihazlarla olan bağlantısını kesin.

Nokia 6 ses kaydı nasıl yapılır?

Ses dosyası kaydetme

  1. Menü > Ses kaydedici öğesini seçin.
  2. Kaydetmek için öğesini seçin.
  3. Kaydı durdurmak için öğesini seçin.

Nokia 6 çift hatlı mı?

Nokia geçtiğimiz ayın sonunda gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi’nde Android ‘li Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 telefonlarını kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Nokia ‘nın bir diğer tanıttığı telefon Nokia 6 ‘da ise aynı anda çift SIM kart ve bir microSD kart kullanılmayacak.

Nokia ta 1033 hangi model?

Nokia 6 (2017) ( TA – 1033 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector