Soru: Note 3 Nasıl Telefon?

Samsung Galaxy Note 3 ne zaman çıktı?

Galaxy Note 3, 25 Eylül 2013 tarihinde Berlin’de düzenlenen UnPacked etkinliğinde tanıtılmıştır. Siyah, Klasik Beyaz ve Uçuk Pembe renk seçenekleri mevcuttur. Galaxy Note 3, selefinden daha ince, daha düz ve daha keskin hatlara sahip bir tasarımı vardır. Daha hafif, daha güçlü ve ekran boyutu daha büyüktür.

Samsung Galaxy Note 3 ekranı kaç inç?

5,7 inç Full HD Süper AMOLED ekran Full HD içeriğin seyredilmesini de ayrı bir boyuta taşıyor. Ekran üzerinde gezinirken görevleri kolaylaştıran ve hızlandıran Air Command (Temassız Komut)özelliği sayesinde, kullanıcı komutları ezberleme veya farklı menülere bakma ihtiyacı kalmadan ekranlar arasında kolayca geçiş

Samsung Galaxy Note 3 kaç mah?

Samsung Galaxy Note 3 – N9000 Batarya Pil (3200 Mah )

Note 3 ilk çıktığında ne kadardı?

Samsung Galaxy Note 3 fiyatı Samsung, Galaxy Note 3 ‘ü 2.199 TL üzerinden satışa çıkardı.

Galaxy Note 2 ne zaman çıktı?

Galaxy Note ‘un halefi, Galaxy Note 3’ün selefidir. Galaxy Note 2, 26 Eylül 2012 tarihinde Berlin’de düzenlenen UnPacked etkinliğinde tanıtılmıştır.

Note 3 kaç fps?

Benzer merceklerden gücünü alan Note 3, yine 13 Megapiksellik fotoğraflar çekebiliyor. 1080p çözünürlüğünde 60 FPS video kaydı yapabilen cihaz, farklı olarak video özellikleriyle geliyor. Cihazın ön kamerası ise 2 Megapiksel çözünürlüğünde.

Samsung Galaxy Note 3 parmak izi okuyucu var mı?

Hindistan’daki Samsung Ar-Ge merkezinden adını vermek istemeyen bir çalışanın belirttiğine göre, Galaxy Note 3’te parmak izi okuyucusu var. Bu, hem cihazın kilidinin gerçek sahibi tarafından güvenli bir şekilde açılabilmesine, hem de parmak izi sayesinde güvenli şekilde alışverişlerin yapılabilmesine imkan sağlayacak.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Kayıt Dışı Kapanan Telefon Nasıl Açılır?

Not 4 ne kadar?

32 GB / Siyah – 9 satıcıdan 1.099,00 TL’den başlayan fiyatlarla.

Note 4 ekran boyutu kaç inç?

Yazılım, donanım ve tasarım özellikleri ile göz dolduran Samsung Galaxy Note 4 modelleri, 5,7- inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekranı, OIS destekli 16 MP arka kamerası,Snapdragon 805 ve Exynos 5433 işlemcileri, geniş açılı 3.7MP ön kamerası, 32/64GB depolama ve 3.220 mAh kapasiteli pil ile

Samsung J7 ozellikleri nelerdir?

Samsung Galaxy J7 (4G / Çift Hat) Temel Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 5.5 İnç
  • Dahili Depolama: 16 GB.
  • Bellek (RAM): 1.5 GB.
  • Batarya Kapasitesi: 3000 mAh.
  • Hat Sayısı: Çift Hat.
  • Hızlı Şarj:
  • 5G:
  • 4.5G Desteği:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector