Soru: Ptt Kargom Nerede Telefon Numarası?

PTT gelen kargom nerede?

Ptt kargom hangi şubede, kargom hangi Ptt şubesinde? diye soruyorsanız, telefon numarası ile sorgulamak en doğru yol olacaktır. Telefon ile kargo takip öğrenmek için sadece 444 1 788 numaralı hattı aramanız ve müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterli olacaktır. Burada sizi müşteri temsilcisi yönlendirecektir.

PTT Kargom Nerede iletişim?

PTT aracılığı ile ulaşım sağlayan tüm kargo gönderilerinizin nerede ve hangi gönderim aşamasında olduğunu öğrenebilmek için 444 1 788 numaralı PTT müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. PTT Kargo Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?

PTT adıma posta var mı?

PTT İsimden (Barkodsuz) Kargo Sorgulaması Nasıl Yapılır? 444 1 788 numaralı çağrı merkezini arayın. (GSM Hattınıza ait paketinizin her yöne limitinden yararlanabilirsiniz.) Ardından müşteri temsilcisine bir zaman aralığı belirterek (son bir hafta gibi) adınızı, soyadınızı ve adresinize ait il/ilçe bilgisini aktarın.

PTT ile nasıl iletişime geçilir?

PTT müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 1 788 numaralı iletişim numarası aranır. Bu sayede sıra beklemeden hızlı ve kolay bir şekilde tüm işlemler de gerçekleşir. Hızlı ve kolay bir şekilde PTT hizmetlerinden yararlanmak için şubeye gitmeden hizmet alınabilir. Bu da online ve ya telefon ile bağlanarak yapılır.

You might be interested:  Soru: Samsung A10 Nasıl Telefon Yorumlar?

PTT kargo ne zaman gelir?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

PTT kargo sorgulama nasıl yapılır?

Bilgisayar ya da akıllı cihazlarınızdan PTT resmi internet sayfasına giriş yapın. kategorisinden “Gönderi Takibi” yazısına basın. güvenlik kodu bilgilerinin girilmesi beklenir. “ sorgula ” seçeneğine basın.

4441788 bu numara nereye ait?

444 1 788 telefon numarası PTT kargoya ait olan özel bir telefon numarasıdır.

PTT kargo nasıl çağırılır?

​4441788 numaralı çağrı merkezimizi arayarak göndermek istediğiniz kargonun evinizden alınmasını isteyebilirsiniz. ​

PTT barkod sorgulama nasıl yapılır?

l İnternet üzerinden gonderitakip. ptt.gov.tr adresine gidin. l 13 haneli kargo barkod numarasını açılan pencerede gerekli boşluğa yazın. l Sağ tarafta mavi renkli kutuda yer alan ” Sorgula ” sekmesine tıklayın ve kargonuzla ilgili bilgileri görüntüleyin.

PTT adıma mektup var mı?

PTT mektup sorgulama yapabilmek için www.gonderitakip. ptt.gov.tr adresi üzerinde 13 haneli barkod numarasının yazılması gerekmektedir. Yazılan numara ile arama yapıldığında tıpkı kargo takibi gibi mektup takibi de yapılabilmektedir.

PTT iş yerine sevk edildi ne demek?

” PTT İşyerine Sevk Edildi ” ifadesi kargonuzun en yakın PTT şubesine ulaştığını ve ertesi gün dağıtıma çıkacağı anlamına gelmektedir. Kargonuz ertesi gün size teslim edilmek üzere bulunduğunuz adrese en yakın PTT Şubesine teslim edilmiştir.

Postada mazbata teslim ne demek?

Osmanlıca kökenli olan “ mazbata ” tutanak anlamına gelmektedir. PTT tarafından işlem yapılan tebligatlara tebligat mazbatası denir.

PTT müşteri hizmetleri numarası nedir?

Bize Ulaşın. 444 1 788 numaralı PTT Çağrı Merkezi üzerinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. İstek, görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz. İşitme ve konuşma engelli müşterilerimizin kullanımına özel görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Dns Ayarları Nasıl Değiştirilir Telefon?

PTT’ye yatan paramı nasıl öğrenebilirim?

TC İLE PTT PARA SORGULAMA Bunun için ALO PTT numarası olan 444 1 788 hattını aramanız yeterlidir. Zaten menüden hangi seçeneği seçmeniz gerektiği size telefon ile anons ediliyor. Ayrıca PTT ‘nin web sitesindeki online işlemler kısmını kullanarak da PTT kart hesap bakiyesi öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

444 1 788 ücretli mi?

PTT’den telefonla destek almanın bir maliyeti Türkiye’den yapılan tüm aramalarda tamamen ücretsizdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector