Soru: Samsung A3 Nasıl Telefon?

A3 Samsung nasıl bir telefon?

Ürün gayet şık ve bu fiyata alınabilecek özellikleri açısından gerçekten çok iyi bir cihaz. Şarj 1.5 gün kadar yetiyor. Hiç bir şekilde kasma, donma yok. Ekran kalitesi tartışılmaz, kamera çekimleri müthiş tabii ki loş ışık altında mükemmeli bekleyemezsiniz.

A3 su geçiriyor mu?

Telefonun tasarımsal açıdan en önemli iyileştirmesi ise IP68 sertifikasıyla suya ve toza dayanıklı olması.

Samsung Galaxy A3 kaç yılında çıktı?

Ekim 2014

2016 A3 Samsung kaç inç?

Samsung Galaxy A3 2016, ekran açısından da başarılı bir model olarak öne çıkıyor. Amoled teknolojisine sahip 4.7 inçlik ekranı bulunan cihaz, 312ppi renk çözünürlüğü ve 1280×720 ekran çözünürlüğü ile güzel bir görüntü kalitesi sergiliyor.

A3 RAM ne kadar?

Teknolojik nitelikleri açısından detaya inildiğinde ise Samsung Galaxy A3 özellikleri, güncel gelişmeleri yansıtıyor. Çift çekirdekli işlemcisinin yanı sıra 1 GB RAM kapasitesi, ürünün hızını artırıyor. 16 GB dahili hafıza, artırılabilir hafıza avantajı diğer özellikler arasında.

Galaxy A3 suya dayanıklı mı?

Galaxy A3, bu son güncellemede aslında kalınlığı arttırdı. Geçen yılın modeli 7.3 mm ve bu yılın modeli 7.9 mm. Bu derecelendirme, A3 ‘ü 30 dakika boyunca 1.5 metreye kadar suya dayanıklı hale getirir; bu nedenle, yeterince cesur hissettiğinizde tatil günlerinde havuza götürebilirsiniz.

A5 2017 su geçiriyor mu?

Yeni Galaxy A5 5.7 inç FHD Super AMOLED Ekran, 16 Megapiksellik f/1.9 ön ve arka kamera, 3 GB RAM, 1.9GHz 8 çekirdekli işlemci ve hızlı şarjlı USB-C destekli 3.600 mAh’lik bir batarya ile geliyor. Daha önce olduğu gibi metal cam destekli bir gövde IP68 su ve toz geçirmezlik direncine sahip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector