Soru: Telefon Faturasi Nasil Ogrenilir?

Turkcell faturamı nereden öğrenebilirim?

Faturalı

 1. Son aya ait fatura tutarınızı, FATURA yazıp 2222’ye göndererek sorgulayabilirsiniz.
 2. Turkcell Şifreniz ile Online İşlemler’e girerek “Ödenmemiş Fatura ” linkine tıklayarak faturalarınızın tutar ve son ödeme tarihlerine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vodafone faturamı nasıl öğrenebilirim?

SMS kanalıyla fatura bilgilerinize ulaşmak için:

 1. ” Fatura Sorgu Servisi” abonelerin* SMS ile güncel faturalarını istedikleri zaman sorgulayabilecekleri ücretsiz SMS kanalıdır.
 2. Aboneler “GUNCEL FATURA ” yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirler.
 3. Son 48 saat içerisindeki kullanımları içermeyebilir.

Fatura nasıl sorgulanır?

e- Fatura sorgulama işlemi, efatura.gov.tr adresinden mükellefin vergi kimlik numarası ya da TC kimlik numarasını girerek yapabilirsiniz. Mevcut bilgilerle, sistemdeki bilgileri karşılaştırabilir, doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom internet fatura detayı nasıl öğrenilir?

Türk Telekom Doküman Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 1. 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak mobil, sabit internet, ev telefonu ve Tivibu hizmetlerinden size uygun olanı seçin.
 2. 10 haneli hizmet numaranızı, T.C.
 3. Müşteri temsilcisine ayrıntılı fatura dökümü talep ettiğinizi iletin.

Turkcell fatura detayında gelen aramalar görünür mü?

Söz konusu fatura detayında sadece arama yapılan numaralar yer almaz. Mesaj gönderilen numaraların bilgisi de bulunur. Ayrıntılı fatura dökümü sadece arama yapılan numaraları, hangi numarayla hangi tarihte kaç dakika görüşüldüğünü ve hangi numaraya, ne zaman kısa mesaj gönderildiğini gösterir.

You might be interested:  Stabil Telefon Ne Demek?

Güncel fatura ne demek Turkcell?

Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüde en alt alanda bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan ekranda “Faturalarım” altında yer alan ” Güncel Fatura ” seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen sayfada güncel fatura tutarınızı görebilirsiniz.

Vodafone kullanım detayı nasıl görüntülenir?

Vodafone Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla Paket Kullanım Geçmişini Öğrenme. 542 ya da 0 542 542 00 00 numaralarından birini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve dökümünüzün e-posta adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Vodafone hesap özeti nasıl öğrenilir?

Hesabınızda bulunan bakiye bilginize aşağıdaki yöntemlerle ulaşabilirsiniz.

 1. 7501’i arayarak.
 2. mesajınıza BAKIYE yazıp 7501’e mesaj göndererek.
 3. *123# yazıp arama tuşuna basarak USSD ile.

TOBi faturam ne demek?

Vodafone’un müşteri hizmetlerine yönelik yapay zekâ tabanlı bir dijital asistan olarak konumlandıracağı TOBi, abonelerin fatura, tarife, cihaz fiyatları gibi konulara ilişkin sorularını kesintisiz, hızlı, net ve tutarlı bir şekilde ve insan müdahalesi olmadan yanıtlamayı amaçlıyor.

Fatura Sözleşme No nerede yazar?

Abonelikle ilgili numaranız genellikle faturanızın üst kısmında isim, adres gibi aboneliğinizi tanımlayan bilgilerin bulunduğu kısımda olacaktır. Bazı elektrik perakende şirketlerinin faturasında iki numara da yer alabilir; bu durum şirketlerin sistemlerindeki farklılığa bağlanabilir.

Su borcum var mı?

E-DEVLET İSKİ BORÇ SORGULAMA VE ÖDEME – www.turkiye.gov.tr adresini tıklayarak, T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile e-Devlet sistemine giriş yapın. – Ardından arama çubuğuna “İSKİ borç ödeme” yazın. – Karşınıza çıkacak sayfada ödenmemiş fatura bilginizi ve ne kadar borcunuz olduğunu göreceksiniz.

E-arşiv fatura nasıl pdf yapılır?

1- E – Fatura kök dizini içersinde bulunan GİB Gelen Faturalar açılır. 2- Açılan Listeleme ekranı üzerinde sağ tarafta bulunan “Disket” butonu ile faturalar kaydedilebilir. GİB Gelen Faturalar listeleme ekranı üzerinden birden fazla faturanın PDF formatında bilgisayarınıza kaydedilmesi sağlanır.

You might be interested:  Telefon Taksidim Ne Kadar Kaldı Türk Telekom?

Türk Telekom görüşme detayları nasıl öğrenebilirim?

Türk Telekom arama dökümü ve hat dökümüne sadece hattın yasal sahibi aşağıdaki şekilde ulaşabilir;

 1. Türk Telekom bayisine bizzat başvurarak.
 2. Türk Telekom müşteri hizmetleri olan 444 1 444 ya da 444 1 500 numarasını arayarak.

Türk Telekom e fatura nasıl görüntülenir?

www. efatura.ttnet.com.tr adresinde abonelik bilgilerinizi girerek, son dönem faturalarınızın yanısıra geçmiş 5 aylık faturalarınızı da görüntüleyebilirsiniz.

Ttnet internet fatura nasıl görebilirim?

Birkaç Kolay Adımda INTERNET E- FATURA: Basılı fatura almak isteyen müşterilerimiz ise 444 1 444’i arayarak ya da efatura. ttnet.com.tr linkindeki fatura ayarları bölümünden seçimlerini yaparak basılı fatura almaya devam edebilecekler. Fatura tutarınızı www.turktelekom.com.tr adresinden hemen öğrenip, ödeyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector