Soru: Telefon Hatlari Ne Kadar?

Hat kaç TL 2021?

Turkcell hat fiyatları da kişilerin tercihine göre farklı miktarlarda olabilmesi kişiler için bir avantajdır. Bu yüzden de Turkcell 2021 yılında kişilerin alabileceği Turkcell hattının fiyatı 80 TL ‘ den başlamaktadır. Kişilerin kendi özel isteklerine bağlı olarak da bu miktar 100 TL ‘ye ulaşabilmektedir.

Yeni SIM kart kaç TL?

Tavsiye edilen SIM kart değişikliği fiyatı 34,85 TL ‘dir.

Yeni hat almak ne kadar 2021?

Faturasız hat almak isteyen bireyler, hatlarını aldıkları zaman bir ödeme yapmaktadır. Bu ödeme, 2021 yılında 90 ila 150 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Faturasız hat alanlar, direkt olarak hat ücreti ödediği için ek bedeller ile karşılaşmamaktadır.

Vodafone hat ne kadar?

VODAFONE FATURASIZ HAT FİYATLARI Yeni bir Vodafone faturasız hat satın almak isteyenler en az 95 TL en fazla 120 TL aralığında ücret ödüyorlar. Vodafone bayilerinde fiyatlar değişkenlik göstererek kimi bayide hattınıza bakiye olarak tanımlanırken kimi bayide de tarifenize ek paketler eklenebiliyor.

Türk Telekom hat ne kadar 2021?

Türk Telekom faturasız yeni hat fiyatları ve ücretleri, 2021 yılında bayilerde 105 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

You might be interested:  Samsung Note 4 Nasıl Telefon?

Vodafone faturasız hat kaç TL 2021?

Ancak faturalı hat alındıktan sonra devlete ödenen vergi ve telsis kullanım ücreti 12 ay boyunca taksitli olarak hattınıza fatura edilecektir. Vodafone faturasız hat fiyatları ise 2021 yılında Vodafone mağazalarında en az 80 TL den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.

Vodafone sim kart fiyatı ne kadar?

Hat açma kapama ücreti ne kadardır? SIM kart değişikliği için ücret talep ediliyor mu? Sistemlerimizde adınıza kayıtlı cihaz bilgisine bağlı olarak ücret ödemeniz gerekebilir. Aksi takdirde mevcut SIM kart ücretlendirmesi(31 TL) uygulanacaktır.

Turkcell faturasız hat kaç TL?

Turkcell faturasız hat fiyatları yeni faturasız hat almak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Turkcell faturasız hat fiyatları Turkcell mağazalarında 110 TL ücret ile satılmaktadır.

Vodafone yeni hat ücreti ne kadar?

Bayi sayısının fazla olması ile birlikte faturasız hat fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden Vodefone müşterilerine 80- 150 TL arasında bir ücret ödemeleri takdirde hat alma işlemlerinin tamamlanacağı belirtilmektedir.

Yeni bir hat almak ne kadar?

Faturalı hat alan bir insan herhangi bir kampanyaya göre fiyatını alır ve fiyat belki de kişiye özel olabilir. 2020 yılında hat fiyatları şu şekildedir: Turkcell: En az 100 TL | En fazla 150 TL. Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL. Türk Telekom: En az 95 TL | En fazla 100 TL.

Türk Telekom yeni hat ne kadar?

Yeni Hat tesisinde alınır, yıllık 86 TL’dir. Faturasız müşterilerden yeni hat tesisi esnasında peşin olarak tahsil edilirken, faturalı müşterilerin faturasına 12 eşit taksite bölünerek yansıtılır. Yeni Hat tesisinde alınır, yıllık 37,26 TL’dir.

Yeni faturalı hat alırken ücret ödeniyor mu?

Faturalı Hat Alırken Ücret Ödeniyor Mu? Faturalı hat alırken hat parası ödenmemektedir. Bu para da 12 taksite bölünmektedir. Operatörler üzerinde genellikle 8 -9 TL bir fatura yansıması olmaktadır.

You might be interested:  Sık sorulan: Huawei P20 Pro Nasıl Bir Telefon?

Kontörlü hat fiyatları ne kadar?

Türk Telekom alt operatörler için faturasız hat fiyatları:

  • BİMcell: 40 TL, bakiye 20 TL.
  • Bursasporcell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Fenercell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Galatasaray Mobile: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • KAFKAFcell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Kartalcell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Samsuncell: 50 TL, bakiye 20 TL.

Vodafone Yeni Hat kaç günde açılır?

Yeni satın alınan hatlarda aktivasyon işlemi ortalama 1 gün sürmektedir. Hattınızı teslim aldıktan sonra yaklaşık 1 gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hat taşıma işlemlerinin tamamlanması, mevcut operatörünüzle bağlantılı onay süreçlerine istinaden 4 gün kadar sürebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector