Soru: Telefon Hattina Kredi Nasil?

Faturalı hatta kredi almak icin ne gerekli?

Firmaların İstediği Genel Şartlar Nelerdir?

  • En az 6 veya 12 aylık faturalı hat kullanıyor olmanız.
  • Faturalarınızı düzenli olarak ödüyor olmanız.
  • Geçmiş döneme ait ödenmemiş veya geç ödenmiş fatura borçlarınızın olmaması.

Telefon faturasına kredi çekilir mi?

18 yaşından büyük ve Türk Telekom, Vodafone, TTNET gibi servis sağlayıcılardan birini faturalı olarak kullananlar, faturalarına ek cihaz bedeli adı altında kredilerini kullanabilirler. Krediyi kullanabilmek için son 12 aydaki telefon faturanızı düzenli ve eksiksiz olarak ödemiş olmanız gereklidir.

Faturalı hatta kredi nedir?

Faturalı hatta kredi demek, faturalı bir Turkcell, Vodafone, Avea (Türk Telekom) hattınız varsa bunun üzerine cihaz alıp aldığınız cihazı geri satmanız anlamına gelir. Bu durumda faturanızın üzerine telefonunuzu nakite çevirerek kredi almış olursunuz.

Turkcell faturalı hatlara kredi veriyor mu?

Faturalı Hatlara Özel Kredi Nedir? Kredi notu düşük olduğu için fatura üzerine akıllı cihaz alma şansına sahip olmayan kişilerin yüzünü güldüren Turkcell ihtiyaç kredisi sayesinde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturalı hat sahipleri 20.000 TL’ye kadar uzanan ihtiyaç kredilerinden yararlanabiliyorlar.

Turk Telekom kredi veriyor mu?

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Faturalı Hatta Aynı Gün Kredi, Faturaya Kredi İmkanı; Faturalı Hatta Kredi, Ödemelerini düzenli yapan 6 ay ve üzeri faturalı hat kullanıcılarına kredi imkanı. Üstelik kredi puanınız ne olursa olsun alabilirsin.

You might be interested:  FAQ: Lenovo K6 Note Nasıl Bir Telefon?

Vodafone hatta kredi nasil alinir?

Vodafone Faturalı Hatta Kredi alabilmeniz için öncelikle en az 6 ay ve üzeri bir hatta sahip olmanız ve faturanın yasal hat sahibi olmanız gerekmektedir. Vodafone faturalı hatta kredi, düzenli ödeme yapan 6 ay ve üzeri vodafone faturalı hat kullanıcılarına faturaya kredi imkanı.

Ev interneti üzerine kredi çekilir mi?

Ev internet kullanıcıları, sabit hat sahipleri kredi kullanarak cihaz satın almak istediklerinde bu şartları sağladıklarında kolayca kredi kullanabiliyorlar. Fatura ödemelerini geciktirmeden ödemeniz gereken bu kredi aynı zamanda bir sonraki krediniz için de yerine getirilmesi gereken bir şart niteliğindedir.

Faturalı hat ile telefon nasıl alınır?

Faturaya, yani tarifeye ek telefon nasıl alınır?

  1. Kullandığınız GSM operatörünün size en yakın bayisine gidin,
  2. Bayideki görevliye cep telefonu almak istediğinizi belirtin,
  3. Görevli sizden nüfus cüzdanınızı alarak işlemi yapacak,
  4. Bütçenize uygun telefonu alarak tarifenize ek olarak ödeyebilirsiniz.

Kredi çıkması için ne yapılmalı?

Kredim Çıkmıyor, Ne Yapmam Lazım?

  1. Kredi notunuz yoksa bankalar ile düzenli çalışma başlatarak oluşturun.
  2. Kredi notunuz düşükse ödemelerinizi düzenleyin.
  3. İstediğiniz kredinin aylık taksitlerinin en azından iki katı oranında aylık belgelendirebildiğiniz geliriniz olmalı.

Fatura üzerinden kredi güvenilir mi?

Faturalı Hatta Kredi olarak anılan bu sistem bir Kredi Uygulaması KESİNLİKLE DEĞİLDİR. Faturalı Hatta Kredi olarak aratma motorunda aratıldığı için bu şekilde içerikler hazırlanmıştır. Faturalı Hatta Kredi uygulaması bi telefon alım satımı işlemi bir bozdurma işlemidir.

Vodafone kredi verir mi?

Vodafone müşterilerine özel CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 1.000 – 75.000 TL aralığındaki tutarlarda ve 3 – 36 ay aralığındaki vadelerde kullanılabilir. Vodafone müşterilerine özel CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 1.000 – 75.000 TL aralığındaki tutarlarda ve 3 – 36 ay aralığındaki vadelerde kullanılabilir.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Operatörleri Nereye Şikayet Edilir?

Vodafone kredi notu nasıl öğrenilir?

Vodafone hat sahipleri banka kredi puanını sorgulamak için yapmaları gereken tek şey aşağıdaki resimde de yer aldığı gibi SMS bölümlerine girmeleri T.C. kimlik numarasını yazması arada bir boşluk bırakıp sadece doğum yılını girmeleri ve bu mesajı 1112 ye göndermeleridir.

Turkcell kredi veriyor mu?

Kaç taksite kadar kredi kullanabilirim? Akıllı Telefon ve Notebooklarda 12 ay, Tabletlerde 6 ay, Aksesuar ürünlerinde ise 36 aya varan taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz. *Yasal olarak, fiyatı 3.500 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır.

Türkcell puan sorgulama nasıl yapılır?

Birikmiş puanı farklı şekillerde öğrenebiliriz. Bunun için 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Turkcell Mobil Merkezlere ulaşabilirsiniz. Turkcell, SMS ile puan sorgulama imkanı sunmamaktadır. Cihaz satın alırken sahip olduğumuz puan miktarı hayati önem taşıyor.

Turkcell kredi notu nasıl öğrenilir?

Turkcell findeks kredi notu servisi ücretli bir servistir. Kredi notunuzu öğrenmek için TCKN boşluk DOĞUM YILInızı yazıp 1122’ye gönderebilirsiniz. (Ör: 12345678912 1982) Kredi notunuzu öğrenmenin bedeli 14 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector