Soru: Telefon Itunese Nasıl Bağlanır?

iPhone iTunes nasıl bağlanır?

İçeriklerinizi Wi-Fi kullanarak eşzamanlama

 1. Aygıtınızı bilgisayarınıza USB kablosuyla bağlayın, ardından iTunes ‘u açıp aygıtınızı seçin.
 2. iTunes penceresinin sol tarafındaki Özet’i tıklayın.
 3. “Bu [aygıt] ile Wi-Fi üzerinden eşzamanla”yı seçin.
 4. Uygula’yı tıklayın.

Iphonede iTunes ne demek?

iTunes, Apple, kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış bir eğlence platformu olarak tanımlanabilir. Aynı zamanda iTunes sayesinde sahip olduğunuz Mac, iPhone, iPad ve iPod gibi farklı cihazlar arasında da veri transferinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

iTunes etkin değil ne demek?

Apple, iPhone kilit ekranında güvenliği sağlamak için girilen parolanın yanlış olması durumunda sizden belli bir süre beklemenizi ister ve her yanlışta bu süre katlanarak artar. 6 kez üst üste yanlış parola girdiğinizde ise iPhone Etkin Değil uyarısı verir. İşte bu durumda iPhone cihazınızı silmeniz gerekir.

iTunes nasıl giriş yapılır?

iTunes Store’a giriş yapma

 1. PC’nizdeki iTunes uygulamasında, Hesap > Giriş Yap’ı seçin.
 2. Aşağıdakilerden birini yapın: Apple kimliğinizle giriş yapma: Apple kimliğinizi ve parolanızı girin, sonra İleri’yi tıklayın. Apple kimliği yaratma: Yeni Apple Kimliği Yarat’ı tıklayın ve ekrandaki yönergeleri izleyin.

iPhone 5 PC bağlantısı nasıl yapılır?

USB. Mac’inizde veya PC’nizde iTunes’un en son sürümünün bulunduğundan emin olun. Ardından, aygıtınızla birlikte gelen USB kablosunu kullanarak iPhone ‘unuzu veya iPad’inizi bilgisayarınıza bağlayın. “Bu Bilgisayara Güvenilsin mi?” iletisiyle karşılaşırsanız Güven’e dokunun.

You might be interested:  Soru: Şarjı Bitmiş Telefon Nasıl Açılır?

iPhone USB bağlantısı nasıl yapılır?

Ayarlar’da Face ID ve Parola veya Touch ID ve Parola’ya gidin ve Kilitliyken Erişime İzin Ver bölümünde USB Aksesuarları ayarını açın. USB Aksesuarları ayarı yukarıdaki resimdeki gibi kapalıysa USB aksesuarlarınızı bağlamak için iOS aygıtınızın kilidini açmanız gerekebilir.

iPhone kilitlendiği zaman nasıl açılır?

iPhone veya iPad’in Açma Kapama butonu ile Ana Ekran butonuna aynı anda basılı tutun ve ekrana Apple logosu gelene kadar basılı tutmaya devam edin. Ekrana Apple logosu gelince butonlara basmayı bırakın. Yaklaşık 1 dakika hiç bir işlem yapmadan bekleyin. Apple logosundan sonra açılış ekranını göreceksiniz.

iTunes ne için kullanılır?

iTunes ile şunları yapabilirsiniz: iTunes Store’da müzikleri, filmleri, TV şovlarını, sesli kitapları, ücretsiz podcast’leri ve daha fazlasını bulabilirsiniz. iPhone’unuzu, iPad’inizi veya iPod’unuzu ayarlayabilir ve ona müzik, video ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

iPhone telefonum açılmıyor ne yapabilirim?

Ancak uygulayabileceğiniz birkaç yöntem daha var. iPhone 6 telefonum açılmıyor diyorsanız yeniden başlatmaya zorlamayı deneyebilirsiniz. Açma/kapama düğmesi ve ana ekran düğmesine aynı anda 10-30 saniye boyunca basın. Apple logosu görünene kadar basılı tutun. Bu işlemi yapınca iPhone ‘un yeniden başlaması gerekir.

iPhone etkin değil iTunes’a Baglanin ne demek?

iPhone etkin değil iTunes’a bağlanın sorunu iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 4 cihaz sahiplerinin sıklıkla karşılaştığı bir sorundur. Bu sorunun sebebi ise iPhone şifresinin defalarca yanlış girilmesi veya ekran modeli girerken hata yapılmasıdır.

iPhone sıfırlama nasıl yapılır?

Ayarlar’a dönüp Genel > Sıfırla > Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil’e dokunun. [Aygıtımı] Bul’u açtıysanız Apple Kimliğinizi ve parolanızı girmeniz gerekebilir.

iPad etkinleştirme kilidi nasıl açılır?

Bul uygulaması, Etkinleştirme Kilidi özelliğini içerir. iOS 10.3 veya sonraki sürümlerde:

 1. Ayarlar > [adınız] öğesine dokunun.
 2. Aşağı kaydırın ve Çıkış Yap’a dokunun.
 3. Apple Kimliğinizin parolasını girin ve Kapat’a dokunun.
 4. Ayarlar’a geri dönün.
 5. Genel > Sıfırla > Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil’e dokunun.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Havuza Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır?

iTunes şifresi nasıl alınır?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda Apple Kimliği oluşturma

 1. “Parolanızı mı unuttunuz veya Apple kimliğiniz mi yok?” seçeneğine dokunun.
 2. Ücretsiz Apple Kimliği Yarat’a dokunun.
 3. Doğum gününüzü seçip adınızı girin.
 4. “Mevcut e-posta adresinizi kullanın”a veya “Ücretsiz iCloud e-posta adresi alın”a dokunun.

iTunes yetkilendirme nedir?

Bir PC’yi, iTunes ‘dan satın alınanları çalacak/oynatacak şekilde yetkilendirme. iTunes Store’dan satın alınan birçok şeyi çalmak/oynatmak için Apple kimliğinizi ve parolanızı kullanarak bilgisayarınızı yetkilendirmeniz gerekir. ( Yetkilendirme, satın alınan öğelerin telif haklarını korumanıza yardım eder.)

iPhone giriş nasıl yapılır?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda giriş yapma

 1. Ayarlar uygulamasını açın.
 2. [Aygıtınıza] giriş yapın’a dokunun.
 3. Apple Kimliğinizi ve parolanızı girin.
 4. İstenirse güvenilir aygıtınıza veya telefon numaranıza gönderilen altı basamaklı doğrulama kodunu girin ve giriş işlemini tamamlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector