Soru: Telefon Takası Nasıl Yapılır?

EasyCep takas nasıl yapılır?

Peki, easycep.com İle Nasıl Takas Yapılır? Takas, sahip olduğunuz bir ürünü başka bir ürünle değiştirmek manasında kullanılan bir terimdir. Easycep.com telefon sat bölümünden marka model seçimi yaptıktan sonra 1 dakika içinde bir fiyat teklifi alırsınız.

EasyCep telefon satılır mı?

EasyCep üzerinden yalnızca cep telefonu değil, aynı zamanda iPad, dizüstü bilgisayar, akıllı saat ve cep telefonu aksesuarları da satılabilmekte ve satın alınabilmektedir.

EasyCep ne kadar güvenli?

EasyCep, akıllı telefon alım satımı yapabileceğiniz güvenli e-ticaret platformudur. Site üzerinden, satmak istediğiniz akıllı telefonu, hasarlı bile olsa satabilirsiniz. Üstelik, bu işlem sırasında, kişisel verilerinizin tamamı geri dönüşümsüz bir şekilde siliniyor.

Turkcell ikinci el telefon alıyor mu?

Bu hizmet kapsamında tüketiciler, Turkcell ‘den ikinci el telefon alabiliyor veya telefonlarını Turkcell ‘e satabiliyorlar. Turkcell ‘den satın alınacak olan ikinci el telefonlar, yetkili servisler tarafından elden geçirilmiş bir halde sunuluyor ve operatör, 1 yıl servis garantisi sunuyor.

Yenilenmiş telefonlar güvenilir mi?

Yenilenmiş cihazların iç aksam, tuş ve fonksiyonları aynı kondisyonda olup tamamen çalışır durumdadır. Güvenilir bir yerden satın almak, sizi bu anlamda olası bir sıkıntı yaşamanız durumunda kanunen koruyacaktır.

Cep telefonu taksit oluyor mu?

Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelikle kredi kartı harici yapılan taksitli satışlara sınırlama getirildi. Fiyatı 3 bin 500 liranın üzerinde olan cep telefonlarının satışında en fazla 3 ay, video, kamera ve ses sistemleri gibi elektronik cihazların satışında en fazla 4 ay taksit yapılabilecek.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Akıllı Telefon Ilk Alındığında Nasıl Şarj Edilmeli?

Yenilenmiş telefon parçaları orjinal mi?

Oysa yenilenmiş telefonlar gerek kozmetik gerek yazılımsal olarak sıfır ayarındadır ve satıcı firmalar tarafından 12 ay garanti ile satılırlar. Yenilenmiş telefonlardaki kozmetik ve donanımsal sorunların çoğu orijinal parça değişikliğiyle düzeltilir. Bu şekilde ortaya sıfırdan farksız bir telefon modeli çıkar.

EasyCep parçaları orjinal mi?

Sitemiz üzerinden alınan bütün telefonlar özel EasyCep kutusu ile gönderilmektedir. Kutu içerisinde telefon, data kablosu, şarj adaptörü ve garanti belgesi yer almaktadır. Data kablosu ve şarj adaptörü orijinal Apple ürünü değildir fakat lisanslı ürünlerdir.

Cep telefonu satarken nelere dikkat edilmeli?

Telefonunuzu Satarken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Kural

  • Telefonunuzu Operatörünüzden Devre Dışı Bırakın.
  • Verilerinizi Yedekleyin.
  • SIM / microSD Kartları Çıkarın.
  • Şifrele / Fabrika Verilerine Sıfırla.
  • Yedek Aksesuarları Eklemeyi Unutmayın.
  • Temizlemek!

Birxy ye güvenilir mi?

Birxy.com hakkında gerek şikayet sitelerinde, gerekse teknoloji sayfalarında pek güvenilir şeyler yazılmamış. Genel olarak bakıldığında birxy. com pek güvenilesi bir site değil. 3, 5 lira az ödeyeceksiniz diye strese girmeye değmez. Daha güvenilir ve bilindik sitelerden alışveriş yapmanızi öneririz.

EasyCep yenilenmiş telefon nedir?

teknoloji 3 Ekim Perşembe 23 Ocak Perşembe Easycep. Yenilenmiş telefon, kullanıcılar telefonu kullandıktan sonra telefonunu değiştirir ve eski telefonunu satar. Telefonu alan firmalar telefonda olabilecek problemlere karşı telefonu test eder ve tam işlevli hala getirir.

Yenilenmiş telefon ne?

Yenilenmiş telefon, telefonların donanım ve yazılım olarak onarılmasıdır. Telefonlara yapılan işlemlerle, telefonlar sıfır telefonlara benzer bir duruma getirilir ve satışı yapılır.

Turkcell eski telefonu alıyor mu?

Turkcell kurumsal hat sahibi eski akıllı telefon kullanıcıları, önceki kontratlarına ait cihaz taksidinin kalan kısmını aydan aya ödemeye devam ederek, aynı hatla yeni bir akıllı telefon sahibi olabiliyor. Kullandığınız telefonununuz eskidi ve yeni bir akıllı telefon almak istiyorsunuz

You might be interested:  FAQ: Telefon Hangi Operatör?

Apple ikinci el telefon alıyor mu?

Evet. Apple aygıtlarını ve Apple ‘ın sahip olduğu markalara ait aygıtları istediğiniz Apple Store’da veya online olarak geri dönüştürme olanağı sunuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector