Teknosa Telefon Garantiden Ne Zaman Gelir?

Teknosa telefon tamiri yapıyor mu?

Tamir ve Onarım Hizmeti Teknosa ‘da! Teknosa ‘dan alınmış olsun ya da olmasın tüm cep telefonu, notebook ve tabletler için garanti harici onarım imkanı. Onarımlarda avantajlı fiyat ve taksit seçenekleri.

Teknosa servis süresi kaç gün?

Ürününüzü satın aldıktan sonraki 1 gün içerisinde, arızalı olduğunu beyan ettiğiniz ve arızası mağazalarımız tarafından gözlemlenen ürünlerinizi yetkili servise göndermeden mağazalarımızda değiştirebilirsiniz.

Teknosa kurulum yapıyor mu?

Kurulum ücreti gerektiren ürünlerde, kurulum ve servis ücreti teknosa.com’ a ait değildir. Kurulumu ücretsiz olan ürünlerin detay sayfalarında ücretsiz kurulum bilgisi yer almaktadır.

Servise giden ürün kaç günde gelir?

Yetkili teknik servisler kendilerine verilen malın tamirini azami tamir süresinde tamamlamak zorunda. Bu süre de kanunda 20 işgünü olarak belirlenmiş.

1 yıllık genişletilmiş garanti ne demek?

1 ) Ek Garanti, 2 Yıllık üretici garanti süresi sona erdikten sonra üretici kaynaklı donanım arızalarını kapsamaktadır. 3) PT Genişletilmiş Garanti paketi ürün ile aynı faturada yer almalı veya sonradan alınacaksa ürünün minimum 1 yıl Apple Garantisi olmalı ve seri numarası faturada belirtilmelidir.

Teknosa Müşteri Hizmetleri nasıl bağlanırım?

Hediye çeki, promosyon kodu ile ilgili sorularınız için 0850 222 55 99 Teknosa Müşteri Hizmetleri telefon numarasından veya iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Apple Ne Zaman Yeni Telefon Çıkaracak?

Teknosa Garanti Takip Nasıl Yapılır?

Teknosa müşteri hizmetlerini arayıp 3 ve tekrar 3 ü tuşlarsan yetkili servis takip sorgulama menüsüne gelirsin orada zaten telefonuna kayıtlı hesaptan aldıysan otomatik söylüyor değilse de zaten sen söylüyorsun.

Teknosa değişim yapıyor mu?

Değişim Uygulaması Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com’dan satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 1 ay içerisinde (30 gün) değiştirebilirsiniz.

Servis Tarafından Değiştirilen ürünün garanti süresi ne kadardır?

MADDE 11- (1) Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır. Ancak kalan garanti süresi bir yıldan az ise değiştirilen mal için en az bir yıl garanti süresi verilmek zorundadır.

Teknosa magazada hizmet paketi nedir?

* 365 gün 7/24 destek veren bir hizmet paketidir. Bu pakete sahip olan Teknosa müşterileri, teknoloji ile ilgili tüm soru ve sorunlarını, TEKNOSA Çağrı Merkezini arayıp, önce 5′ i sonra 2′ yi tuşlayarak iletebilir, 1 yıl boyunca sınırsız hizmet alabilirler.

Yerinde kurulum paketi nedir?

Bilişim ürününüzün adresinizde kurulması, yeni yazılımlarla güncellenmesi ve formatlama işlemlerinin yapılması, hasar tespiti yapılması, çevre birimlerinin kurulması, kullanıcı ayarlarının yapılması ve bağlantılarının tamamlanması ve kullanım eğitimi hizmetlerini kapsar.

Teknosa Yerinde hizmet Paketi nedir?

Sunulan hizmetler arasında yer alan ” yerinde hizmet paketi ” ile dizüstü bilgisayardan masaüstü bilgisayarlara, tablet PC’den cep telefonu ve PDA cihazlarına kadar birçok üründe yerinde teknik destek hizmeti sağlandığı, tüketicilerin ürünlerinde sorun olması durumunda Teknosa ‘ya ulaşarak yazılım-sistem kurulumu, virüs

Servis Tamir süresi ne zaman başlar?

Bu süre, garanti süresi içerisinde mala ilişkin arızanın yetkili servis istasyonuna veya satıcıya bildirimi tarihinde, garanti süresi dışında ise malın yetkili servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren başlar.

You might be interested:  Telefon Konuşmalarımı Nasıl Kaydederim?

Telefon garantide ne kadar kalır?

Cep Telefonu Garanti Kapsamında Değişim Garanti kapsamında telefonun onarımı yapılamayacak ise, satıcı 30 iş günü içerisinde tüketiciye yeni telefonunu vermek zorundadır.

Garantisi bitik ürün servise bırakıldıktan sonraki yasal onarım süresi ne kadardır?

Garanti belgesi ile satılması zorunlu olmayan malın, Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği ekindeki listede yer alması halinde azami tamir süresi 20 gün, bu listede yer almıyorsa azami tamir süresi Kanun’da belirlenen 30 gün olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector