Telefon Bozuldu Bilgisayardan Whatsapp Nasıl Girerim?

Telefon olmadan bilgisayarda WhatsApp kullanılır mı?

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, hemen hemen bütün akıllı telefon kullanıcıları tarafından kullanılıyor. WhatsApp ‘ı kullanabilmek için akıllı telefonunuzun olması şart değil, sadece bir bilgisayarınızın olması yeterli.

Telefonum kapandı WhatsApp’a nasıl girerim?

Yapılması gerekenler

  1. SIM kartınızı kilitleyin. Öncelikle, en kısa zamanda cep telefonu operatörünüzü arayıp SIM kartınızı kilitletin.
  2. Bu noktada 2 seçeneğiniz vardır: Aynı numaralı yeni bir SIM kartı kullanarak aynı WhatsApp’ı yeni telefonunuzda aktif hale getirebilirsiniz.

Telefonsuz WhatsApp nasıl indirilir?

BlueStacks ile telefonsuz WhatsApp kullanma

  1. Library sekmesinde yer alan Google Play Store uygulamasına giriş yapın.
  2. Telefonunuza gelen SMS’te yer alan onay kodunu uygulamaya girdikten sonra telefonsuz WhatsApp kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3. Tools adlı klasörde yer alan Play Store uygulamasını çalıştırın.

WhatsApp Web’e telefon olmadan girilir mi?

Andy Android Emulator ile uğraşmak zorunda kalmamızın asıl nedeni, WhatsApp Web sürümünün bağlantı için kullanıcılarından bir QR kod istiyor olması. Yani yanınızda WhatsApp yüklü akıllı telefonunuz yoksa bilgisayar üzerinden WhatsApp kullanmanızın hiçbir yolu yok.

WhatsApp Web telefon olmadan nasıl girilir?

Bilgisayarınıza WhatsApp indirildikten ve yüklendikten sonra, bilgisayarınızdaki WhatsApp simgesine tıklayarak WhatsApp ‘ı açın. Sonra, WhatsApp sizden WhatsApp ‘tan bir doğrulama kodu alabilmeniz için Telefon numaranızı girmenizi isteyecektir. Cep Telefonu Numaranız olmadığı için Ev Telefon Numaranızı girin.

You might be interested:  Sık sorulan: Avea Fatura Üzerinden Telefon Nasıl Alınır?

Bilgisayar üzerinden WhatsApp’a nasıl girilir?

Bilgisayarınızdan https://web. whatsapp.com/ adresini açın. Telefonunuzda Whatsapp ‘ girin ve sağ alt köşedeki ayarlar kısmına tıklayın. Açılan ekrandan Whatsapp Web/Masaüstü kısmına girin. Bilgisayarda girdiğiniz sitede olan QR kodunu telefonunuzda açılan ekrana okutun.

Telefon kapanınca WhatsApp web kapanır mı?

Ayrıca bütün kullanım süresince telefonunuzun açık ve internetinizin bağlı olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Yani bu yöntemi kullanmaya başladıktan sonra telefonunuzu kapatırsanız ya da telefonun internet bağlantısını keserseniz web sürümü de kapanacaktır.

WhatsApp nasıl indirilir?

WhatsApp ‘ı yükleme

  1. Play Store’a gidin ve WhatsApp ‘ı aratın.
  2. WhatsApp ‘ı açıp Hizmet Koşulları’mızı kabul ederek sonraki ekrana devam edin.
  3. Telefon numaranızı doğrulayın.
  4. Sohbet geçmişinize ait bir yedekleme bulunduysa ve bu yedeklemeyi geri yüklemek istiyorsanız Geri Yükle’yi seçin.
  5. Son olarak adınızı yazın.

WhatsApp doğrulama kodu nasıl alınır?

Telefon numaranızı girdikten sonra lütfen telefonunuza gelecek olan SMS’i bekleyin. Bu SMS 6 haneli bir doğrulama kodunu içerir. Bu kodu WhatsApp ‘taki doğrulama ekranına girebilirsiniz. Doğrulama kodu benzersizdir.

Telefonda hat olmadan WhatsApp kullanılır mı?

Popüler mesajlaşma programı WhatsApp ‘ı cihazınızı sabit hattınız üzerinden Sim Kartsız olarak da kullanabilirsiniz. Yapılması gerekenler ise özetle şöyle; WhatsApp ‘ı kurduktan sonra sizden bir telefon numarası isteyecektir. Siz buraya sabit hatta ait bir telefon numarası girin.

WhatsApp web in açık olduğunu nasıl anlarız?

Ardından açılan ana sohbet ekranının sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine basın. Çıkan sekmede ‘Bağlı Cihazlar’ veya telefona göre ‘ WhatsApp Web ‘ yazan kategoriye tıklayın. Açılan sayfada eğer WhatsApp Web ‘iniz herhangi bir bilgisayarda açıksa bağlı cihazlar sıralı olarak gözükür.

WhatsApp iki telefonda kullanılır mı?

WhatsApp ‘ın aynı anda iki telefonda çalışmasını sağlamak için çok basit bir geçici çözüm var. Çözüm WhatsApp Web ve WhatsApp uygulamasını her iki telefonda da kullanmanıza izin vermese de bir tarayıcı kullanarak aynı hesaba ayrı cihazlarda erişmenizi sağlıyor. Artık WhatsApp ‘ı her iki telefonda da kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Türkiye'ye Telefon Ilk Ne Zaman Geldi?

WhatsApp web Telefon uzaktayken çalışır mı?

WhatsApp Web Telefon Uzaktayken Çalışır mı? Evet, telefon uzaktayken de WhatsApp servisinden yararlanabilirsiniz. QR Kodu telefon kameranıza okuttuktan sonra bilgisayarınızdan WhatsApp web uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp web telefona nasıl bağlanır?

– Bilgisayarınızda https:// web. whatsapp.com adresini açın. – Telefonunuzda WhatsApp ‘ı açın. – Android ‘li telefonlarda Sohbet ekranındayken Menü > WhatsApp Web yolunu izleyin. – iPhone’da Ayarlar > WhatsApp Web ‘e dokunun.

WhatsApp web tarayıcısı nasıl açılır?

WhatsApp ‘ın Web sürümünü kullanmak için; Android ‘de, Sohbet ekranında > Menü > Web, iPhone’da, Ayarlar > WhatsApp Web ve Windows Phone’da ise Menü > Web ‘e gidin. Daha sonra uygulama sizden kamera erişimi isteyecek. Kamera erişimine evet deyin ve bilgisayarınızdan web. whatsapp.com adresini açın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector