Telefon Hattımı Nasıl Devredebilirim?

Turkcell hattımı kendi üzerime nasıl alabilirim?

Abonelik İşlemleri Hattınızı devralacak kişiyle birlikte Turkcell Mağazaları’ne gitmeniz yeterlidir. Sizden sadece kimliğiniz, hattı üzerine devir alacak müşterimizden ise yeni tesis esnasında alınan abonelik evrakları istenir.

Telefon devir ücreti ne kadar?

Ön Ödemeli Hat Devri:37,26 TL, aboneden nakit tahsil edilir. Bu alınan tutar, devir ücreti sonucunda doğan ruhsatname ücreti karşılığı alınacaktır. Devir ücreti tüm vergiler dahil 10,96TL olarak abonenin hattında yüklü TL miktarından çekilecektir. – Hem bireysel hem kurumsal hatlarda geçerlidir.

Faturalı hat başkasına devredilir mi?

Hattınızı başka bir kişiye ya da şirkete devredebilirsiniz. Güncel devir ücretleri aşağıdaki gibidir: Faturalı Hat Devri:İlk tesis ÖİV ve ruhsatname ücretine denk gelen 123,26 TL 12 taksit ile abonenin faturasına yansıyacaktır.

Turkcell hat devir ücreti ne kadar?

TURKCELL Müşteri Hiz on Twitter: “İşlem ücreti alınmaktadır. Faturasız hatlar için devir ücreti 75.52 TL’dir.… ”

Turkcell hat devir işlemi kaç gün sürer?

Hat Sahibi Değişikliği Kaç Gün Sürer Hat sahibi değişikliği devir eden ve devir alan kişinin aynı anda kimlikleri ile beraber iletişim merkezine başvurmaları halinde hemen gerçekleşen bir işlemdir. Hat sahibi değişikliği aynı gün içerisinde gerçekleşir.

You might be interested:  Soru: Telefon Bandrol Ücreti Nereye Yatırılır?

Turkcell hat sahibi ölürse ne olur?

Abonelik İşlemleri Kullandığım hattın yasal sahibi vefat etti; hattı üzerime nasıl alabilirim? Vefat belgesi ile Turkcell Mağazalarına gittiğinizde hattı üzerinize alabilirsiniz.

Ev telefonu devir nakil işlem ücreti kaç tl’dir?

Ayrıca ev telefonu naklini gerçekleştiren ADSL ve HİPERNET müşterileri 444 1 444’ü arayarak da bu talebi iletebilir. Nakil bedeli 42 TL ‘ dir, nakil sonrası kesilen ilk faturaya yansıtılır.

Hat degistirmek icin hat sahibi gerekli mi?

Sadece kendi adınıza kayıtlı veya faturası adınıza kesilen hatlar için numara taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Hat adınıza kayıtlı değilse, hat sahibinin numara taşıma talebinde bulunması gerekmektedir.

Türk Telekom hat kapatma ücreti ne kadar?

1 Aralık 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere evde/işte internet ​ Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Hat Kapama ücretlerimizde düzenleme yapılacaktır. Hat Dondurma, Nakil ve Devir Hizmetleri 42 TL, Hat Kapama Ücreti ise 34,9 TL olarak güncellenecektir.

Başkasının üzerine olan hattı kendi üzerime nasıl alırım Türk Telekom?

Hat devir işlemi için başvurularınızı Türk Telekom İletişim Merkezleri’ne yapmanız gerekmektedir. Devir talebinde, devralan ve devreden olmak üzere her iki tarafın devir formunu doldurup imzalaması gerekmektedir.

Hattı Vodafone nasıl taşırım?

Numara taşıma işlemini yerinizden kalkmadan, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için, bu bağlantıya tıklayarak tarifenizi kolayca belirleyin, ” Hattımı Vodafone ‘a Taşı” seçeneğine tıklayın, telefon numaranızı seçin ve bilgilerinizi doldurun. Ardından başvurunuzu doğrulamak ve randevu almak için sizi arayacağız.

Bilgim olmadan üzerime hat açılmış ne yapmalıyım?

Mobil hat sorgulama sisteminde bilginiz olmadan açılmış hat tespit etmeniz durumunda zaman kaybetmeden hattın bağlı olduğu GSM operatörüne başvurun. GSM operatörleri kapatma talebinizi hızlı bir şekilde işleme koymak ve mağduriyetinize yanıt vermek zorundadır.

You might be interested:  Soru: 30 Nolu Telefon Kodu Hangi Ülkeye Ait?

Bir kişi en fazla kaç hat alabilir?

Tayfun Acarer “BTK 2009 yılında aldığı karar ile bir kişi adına aynı mobil telefon işletmecisi tarafından açılabilecek ‘ön ödemeli bireysel hat ‘ sayısının vatandaşlarımız için 15 adet, yabancı uyruklular için 3 adet ile abonelik tesis etmeye yetkili bir bayi tarafından aynı ay içinde bir kişi adına açılabilecek ‘ön

Hat devri ücretli mi?

Devir için işlem ücreti alınmaz, devir alan müşteri yeni abonelik yapmış sayıldığı için ​ hattı devir alan müşteriden ilk abonelik vergileri devlet adına tahsil edilir. Devir alınan hat Faturalı olarak açılacak ise; Devralan müşterinin ilk faturasına Özel İletişim Vergisi yansıyacaktır.

Yeni Turkcell hat ne kadar?

Faturalı hat alan bir insan herhangi bir kampanyaya göre fiyatını alır ve fiyat belki de kişiye özel olabilir. 2020 yılında hat fiyatları şu şekildedir: Turkcell: En az 100 TL | En fazla 150 TL. Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector