Telefon Kapalıyken Kim Aramış Mesajı Gelmiyor Vodafone?

Telefon kapalıyken kim aramış nasıl öğrenilir?

KIM yazıp 2200’a göndererek, sizi kimin ne zaman kaç kez aradığını belirten Kim Aramış SMS’lerini almaya başlayabilirsiniz. Kim Aramış Servisi ile, telefonunuz kapalıyken veya ulaşılamaz durumdayken, sizi kim, kaç kez, ne zaman aradı bilgisi cebinize SMS’le gelir.

Telefonum kapalıyken kim aramış Vodafone?

Nedir? Arayan Kim Servisi ile ayda sadece 5,90 TL’ye, telefonunuz kapalı ya da ulaşılamaz olduğunda, sizi arayan kişilerin cep telefonu numarası, arama zamanı ve kaç kere aradığı bilgisi ulaşılır olduğunuzda size SMS’le iletilir.

Vodafone Konusturan arama asistanı paketi nasıl yapılır?

Aylık yenilenen pakete abone olmak için KONUSTURAN yazıp 7000’e göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone şimdi ara nasıl yapılıyor?

Esaslar

  1. Abonelik yaptırmak isteyen abonelerin SIMDIARA yazıp 8000’a göndermesi ve gelen SMS’i onaylaması yeterlidir.
  2. Şimdi Ara servisine ilk defa başlatılan aboneliklerde ilk 10 gün ücretsizdir.

Telefon kapalıyken kimin aradığını öğrenme Türk Telekom?

ArayanıBil servisini aşağıdaki yöntemlerle aktifleştirebilirsiniz. SMS ile: SMS’le ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için “ACIK” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Arayan kim Vodafone mesaj gelmiyor?

Eğer bu yöntemi uyguladığınız halde halen arayan kim servisi aktif olup bilgilendirme msj gelmiyorsa müşteri hizmetleri arayıp sorunu ayrıntılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Telefonunuzdan 542 yada (0) 542 542 0000 numarasını aramanız gereklidir. Arayan Kim Servisi 8000 kısa numarası üzerinden hizmet vermektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: Yurtdışından Gelen Hangi Telefon Kaydi 2018?

Vodafone bir numaranın kime ait olduğunu öğrenme?

Bir Vodafone numarasının kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim? Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi’nden sorgulama yapmak için; – 11842 Bilinmeyen Numaralar servisimizi arayabilir, – ” KIM ” yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası’ nı yazarak 7048′ e sms gönderebilirsiniz.

Ulaşılabilir bilgisi nasıl kapatılır?

Ulaşılabilir olduğunuz bilgisinin paylaşılmasını istemediğiniz zaman yapmanız gereken; İznin kaldırılması için, CEPACIK IZIN KALDIR yazıp 2200’a göndermek. İzni tekrar vermek için CEPACIK IZIN yazıp 2200’a göndermek.

Arama asistanı Kim aramış iptal?

Aylık yenilenen Arama Asistanı Servis iptali için IPTAL ARAMAASISTANI yazıp 8000’e SMS atmanız yeterlidir.

Vodafone Arama Asistanı nasıl kapatılır?

Arama Asistanı Servisinden Bireysel / Kurumsal tüm Vodafone aboneleri faydalanabilir. Servis aboneliğimi nasıl iptal ederim? Aylık servisin iptali için: IPTAL ARAMAASISTANI yazıp 8000’e SMS atmanız yeterlidir.

Vodafone arama asistani ne demek?

Arama Asistanı Plus Servisi ile telefonunuz kapalı ya da ulaşılamaz dahi olsa sizi arayanların ad-soyadı, cep telefonu numarası, arama zamanı ve kaç kere aradığı bilgisinden haberdar olabilir, ayrıca ulaşamadığınız kişiler ulaşılabilir olduğunda hemen öğrenebilirsiniz.

Teknoloji asistanı Vodafone nedir?

TOBi, birçok işinizi 7/24 yazışarak hızlıca halledebileceğiniz akıllı dijital asistanınızdır.

Şimdi ara nedir?

Turkcell ŞimdiAra Servisi’ne abone olmak için SIMDIARA yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Servise abone olduktan sonra; arama yaptığınızda aradığınız Turkcell abonesi meşgulse, telefonunu kapattığında SMS ile cebinize bilgilendirme gelir.

Vodafone Turkcell Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?

Önce *149* kodunu, ardından aramak istediğiniz numarayı yazın. Numarayı yazdıktan sonra sonuna # işaretini ekleyip arama tuşuna basın.

Vodafone Ödemeli Arama günde kaç tane?

Vodafone ödemeli arama sınırı günde kaç tane hakkı içeriyor? Vodafone ödemeli arama hakkınız, aynı numara için 1 ayda 10 defalıktır. Yani 30 gün içerisinde 10 defa ödemeli arama talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde ödemeli arama talebini SMS ile oluşturanlar da ayda 10 defa bu mesaj hakkını kullanabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector