Telefon Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargoda kilo başı ne kadar?

Ağırlığı fazla olan gönderilerin ücretlendirilmesi ise şu şekildedir; 30 Kilogramdan 50 Kilograma kadar olan gönderide her 1 kg için olmak üzere ücreti 1,60 TL’dir. 50 Kilogram ve daha ağır gönderiler için her bir kilo başına a kadar olan gönderinin ücreti 1,30 TL’dir.

Kargo ücreti neye göre belirlenir?

Kargo firmaları ücret belirlerken çıkış merkezi ile varış merkezi arasındaki kilometreyi ve kargonun kg/desi ölçülerini baz alarak bir fiyat belirler. Bu sebepten kargoyu gönderdiğiniz şehir/ülkeye göre ücretlerde farklılık oluşabilmektedir.

Hepsiburada kargo ücreti ne kadar 2020?

· Satıcı firmaya gelen Sipariş tutarı 30 TL altında ise; kargo ücreti PTT, Sürat Kargo ve HepsiJet gönderileriniz için sabit 2.99TL+ KDV, diğer kargo firmaları için ise desi ücretine göre hesaplanarak hepsiburada tarafına fatura edilecektir.

PTT Kargo 20 kg ne kadar?

50 kg ve üzeri paketler her bir kilo başına 1,30 TL ücret katılır ve o şekilde hesaplanır. 20 kg için 643 TL olarak sıralanabilir.

En hızlı kargo hangisi?

Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde ve her ilçesinde şubesi bulunan PTT Kargo sektörün en büyük aktörlerinden biridir. Geçmişten günümüze milyonlarca insana hizmet veren firma günümüzde hala en hızlı, en güvenli hizmet veren şirketlerinden biridir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: 2 El Telefon Alım Satım Nasıl Yapılır?

Aras kargo Evden iade alıyor mu?

Dilerseniz şubeye kadar yorulmayın, Adresten Alım hizmetimiz ile çağırın kuryemizi, gönderinizi kapınızdan teslim alalım. Adresten Alım ek hizmetinden yararlanmak için; 444 25 52 numaralı Çağrı Merkezimizi hafta içi saat 15:30, cumartesi günleri saat 12:00’a kadar arayarak da bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

1 Desi ne kadardır?

Desi, kargo gönderimlerinde hacimsel ağırlık anlamına gelen kelimedir. Kargo ile gönderilecek peketin desisini hesaplamak için en, boy, yükseklik birbiri ile çarpılır ve 3000’e bölünür.

2 desi ne demek?

Kargo işlemlerinde hacimsel ağırlık anlamına gelen kelimedir. Kargo ile gönderilecek kolinin desisini hesaplamak için en, boy ve yüksekliği birbiri ile çarpılır ve 3000’e bölünür. Örneğin 50 cm eninde, 40 cm boyunca ve 30 cm yüksekliğinde bir kolinin desisi 20’dir (50 x 40 x 30 = 60.000 / 3000 = 20).

10 desi kaç kilo?

10 desi = 0,001 kg edecektir.

Hepsiburada da kargo ücreti ne kadar?

Hepsiburada Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır? Gönderimini yapacağınız sipariş tutarınız 30 TL altında ise Aras Kargo ve HepsiJET ile yaptığınız gönderimlerde kargo ücreti sabit 4,99 TL+KDV olacaktır. Sipariş tutarınız 30 TL ve üzeri ise desi-fiyat listesine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Hepsiburada satıcı kargo öder mi?

Hepsiburada, 75 TL ve üzeri kargo bedava uygulaması uygulanmaktadır, Satıcı firma ise aşağıdaki kriterlere göre kargo ücreti öder. * Satıcı firmaya gelen Sipariş tutarı 50 TL ve üzeri ise; Desi/Fiyat Listesine göre ücretlendirilir.

Hepsi burada kargo ücreti alıyor mu?

Müşterilerin toplam sepet tutarları 75 TL ve üzerindeyse kargo ücreti ödenmemektedir. Satıcı firma da aşağıda verilen kriterler doğrultusunda kargo ücretini öder. Satıcı firmalara gelen sipariş tutarı 50 TL ve 50 TL’nin üzerindeyse desi/fiyat listesi doğrultusunda ücretlendirme yapılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector