Telefon Nasıl Sıfırlanır Iphone?

iPhone 6 sıfırlama nasıl yapılır?

Bir iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s veya iPhone 6s Plus kullanıyorsanız reset atma işlemi için lütfen aşağıdaki adımları izleyiniz.

 1. Açma / kapatma butonuna ve ana ekran butonuna aynı anda basın.
 2. Apple logosunu görünce kadar basılı tutmaya devam edin.
 3. Apple logosunu gördüğünüzde tüm butonları bırakın.

iPhone sıfırlama neleri siler?

Tüm Ayarları Sıfırla: Ağ ayarları, klavye sözlüğü, ana ekran yerleşimi, konum ayarları, gizlilik ayarları ve Apple Pay kartları da dahil olmak üzere tüm ayarlar silinir ve saptanmış değerlerine döndürülür. Hiçbir veri veya ortam silinmez.

iPhone telefona format nasıl atılır?

Sesi Kıs düğmesine kısaca basın. Ardından, kurtarma modu ekranını görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun. iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPod touch (7. nesil): Üst (veya Yan) düğmeyle Sesi Kıs düğmesini aynı anda basılı tutun. Kurtarma modu ekranını görene kadar her iki düğmeyi basılı tutmaya devam edin.

iPhone fabrika ayarlarına nasıl dönülür?

iPhone ‘u fabrika ayarlarına döndürmek için “ Ayarlar ” –> ” Genel ” –> ” Sıfırla” imleri seçildiğinde gelinen ekranda, ilk iki sırada “ Tüm Ayarları Sıfırla ” ve ” Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil ” seçenekleri bulunur.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Nasıl Flashlanır?

iPhone 6 kapandı açılmıyor ne yapmalıyım?

Ancak uygulayabileceğiniz birkaç yöntem daha var. iPhone 6 telefonum açılmıyor diyorsanız yeniden başlatmaya zorlamayı deneyebilirsiniz. Açma/kapama düğmesi ve ana ekran düğmesine aynı anda 10-30 saniye boyunca basın. Apple logosu görünene kadar basılı tutun. Bu işlemi yapınca iPhone ‘un yeniden başlaması gerekir.

iPhone 6 şifremi unuttum nasıl açabilirim?

iPhone ‘unuz için doğru düğmeyi basılı tutarken iPhone ‘unuzu hemen bilgisayara bağlayın. Düğmeyi bırakmayın. iPhone ‘unuzda kurtarma modu ekranını görene kadar düğmeyi basılı tutun, ardından bırakın. Parola ekranını görürseniz iPhone ‘unuzu kapatmanız ve baştan başlamanız gerekir.

iPhone tüm içerikleri ve ayarları sil neleri siler?

Veri sildiğinizde, silinen verilere iPhone arayüzüyle bir daha erişilemez ancak bunlar iPhone saklama alanından silinmez. Saklama alanındaki tüm içerikleri ve ayarları kaldırmak için iPhone ‘u silin. Örneğin iPhone ‘u satmadan veya başka birisine vermeden önce silin.

iPhone sıfırlama nedir?

iPhone ayarlarını sıfırlama: Ayarlar > Genel > Sıfırla bölümüne gidin ve daha sonra bir seçenek seçin: Tüm Ayarları Sıfırla: Tüm tercihleriniz ve ayarlarınız sıfırlanır. Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil: Bilgileriniz ve ayarlarınız silinir. iPhone yeniden ayarlanıncaya dek kullanılamaz.

Ağ Ayarları Sıfırlanırsa ne olur?

Android 6.0 ve üst sürümlerde Ağ ayarları sıfırlandığında hangi ayarlar sıfırlanıyor?

 1. Arka plan veri senkronizasyonuna izin verir.
 2. Mobil veri sınırlandırmalarını temizler.
 3. Tüm Wi-Fi SSID’leri siler.
 4. Data internet erişimi için yapılan tüm bağlantılar devre dışı kalır.
 5. Eşleştirilen cihazların kaydı silinir.

iPhone format nasıl atılır tuşlarla?

* On / Off tuşuna basarken aynı anda Home tuşuna da basın ve basılı tutun. * Bu tuşlara ekrana Apple logosu gelene kadar basılı tutun. * Yan düğmeye basın ve basılı tutun Apple logosu görene kadar yan düğmesine ( Uyku / Uyandırma ) basılı tutun.

You might be interested:  FAQ: Telefon Jelatini Baloncuk Nasıl Temizlenir?

iPhone açılmıyorsa ne yapılmalı?

Sesi kıs düğmesine basıp hemen bırakın. Apple logosunu görene kadar yan düğmeyi basılı tutun. iPhone ‘unuz açılmıyorsa donanımınızı kontrol etmek ve aygıtınızı şarj etmek için bu adımları izleyin. Bir saat kadar şarj etmeniz gerekebilir.

iPhone 6 S fabrika ayarlarına nasıl dönülür?

iPhone veya iPad’inizi sıfırlamak için Ayarlar> Genel> Sıfırla öğesine gidin ve ardından Tüm İçeriği ve Ayarları Sil öğesini seçin. Ayarladıysanız, şifrenizi girdikten sonra, iPhone ‘u silme seçeneğiyle birlikte bir uyarı kutusu görünecektir. Bu kutuya dokunun.

iPhone 7 hangi tuşlarla format atma?

Eğer iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ınız kiltilenirse, cevap vermezse, güç ve ses kısma tuşuna aynı anda 5 saniye basılı tutun. iPhone 7 ‘niz reset’lenecektir. Reset’lendiği zaman ekran birkaç saniye biraz garip görünebilir, ancak iPhone birkaç dakika içinde yeniden açılıyor.

iPhone 12 nasıl resetlenir?

iPhone ‘a hard reset nasıl atılır?

 1. On/Off butonuna basın. (
 2. On/Off butonuna basılı tutarken, Home butonuna (Ana ekran tuşu-cihazın önünde) basın ve basıl tutun.
 3. Bu tuşlara ekran kapanana kadar ve tekrar görüntü gelene kadar (Apple logosu gelene kadar)basılı tutun.

Fabrika ayarlarına dönünce herşey silinir mi?

Önemli: Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi telefonunuzdaki tüm verilerinizi siler. Sıfırlama işlemini bir sorunu çözmek amacıyla yapacaksanız önce diğer çözümleri denemenizi öneririz. Android sorunlarının nasıl giderileceğini öğrenin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector