Türk Telekom Telefon Faturası Nasıl Ödenir?

Türk Telekom faturası nasıl ödenir?

Online İşlemler Uygulamasında ayarlar menüsündeki Otomatik Fatura Ödemesi bölümünden kredi kartınız ile, 9333’ü arayarak Fatura Ödeme menüsünden kredi kartınız ile, 444 1 444 Müşteri Hizmetlerimizi arayarak fatura bilgisi ve kredi kartı ile fatura ödeme menüsünden Otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz.

Türk Telekom ev interneti faturası nasıl ödenir?

Faturanızı hesap numaranız, hizmet numaranız ya da internet hizmetinizin bağlı olduğu telefon numarası ile ödeyebilirsiniz. Telefonla ve Online Ödeme

  1. Müşteri hizmetlerini 444 0 375 numaralı hattan arayarak ödemenizi gerçekleştirin.
  2. TTNET internet sitesine giderek ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirin.

Türk Telekom Mobil ödeme nasıl kullanılır?

Hattınız Mobil Ödeme kullanımına kapalı ise MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e kısa mesaj atarak, Mobil Online İşlemler uygulaması üzerinden ya da 444 11 15’i arayarak kolayca hattınızı mobil ödemeye açtırabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil fatura taksitlendirme nasıl yapılır?

Türk Telekom fatura taksitlendirme işleminizi yapmak için 444 1 444 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında taksitlendirme yapmak için Türk Telekom merkezlerine müracaat yapıp size detaylı bilgi vereceklerdir.

Türk Telekom Evde internet fatura nasıl öğrenebilirim?

Güncel Fatura Bilgisi servisinden, Türk Telekom Online İşlemler menüsü üzerinden veya 4441444 ‘ü arayarak da yararlanabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Iphone Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir?

Türk Telekom e fatura nasıl görüntülenir?

www. efatura.ttnet.com.tr adresinde abonelik bilgilerinizi girerek, son dönem faturalarınızın yanısıra geçmiş 5 aylık faturalarınızı da görüntüleyebilirsiniz.

İnternet faturası ödeme nasıl yapılır?

Hizmet alınan firmanın yetkili servisinden ya da bayisinden hem nakit hem de kredi kartı ile internet faturası ödenebilir. Banka şubesinden havale yapılarak internet faturası ödenebileceği gibi internet bankacılığı aracılığıyla kurum ödemeleri sekmesinden direkt olarak internet fatura borcu kapatılabilir.

Ev interneti ödemek için ne gerekli?

İnternet faturanızı internet üzerinden ödemek için abonelik hesap numaranız, internetinizin bağlı olduğu telefon numarası, ADSL numaranızdan sadece biri yeterlidir.

Türk Telekom Mobil ödeme 500 TL nedir?

Banka hesabında yeterli bakiye olmayan ya da banka kullanamayan kullanıcılar için de alternatif bir ödeme seçeneği sunmaktadır, Faturasız hat sahiplerine bahis ödemeleri yapma olanağı, Her mesaj için servis bedeli 0.50 TL ‘dir. Türk Telekom mobil ödeme ile aylık maksimum alışveriş limiti 500 TL ‘dir.

Mobil ödeme nerelerde kullanılır?

Yaptığınız alışveriş tutarı faturalı hatlar için faturanıza yansır, faturasız hatlar için bakiyenizden düşer. Mobil ödeme sistemiyle akıllı cihazlara yüklenen uygulamalar üzerinden alışveriş yapıldığı gibi fiziksel mağazalarda da kullanılabilir.

Turkcell mobil ödeme hangi sitelerde geçerli?

Paycell Mobil Ödeme ile App Store, Google Play, N11, Kahve Dünyası, Burger Kıng, Pubg, Facebook ve Joygame gibi binlerce üye iş yerinde güvenli ve kolay alışveriş yapabilirsiniz.

Türk Telekom fatura borcu ödenmezse ne olur?

Türk Telekom Fatura Borcu Ödenmezse Ne Olur Halen ödeme yapmamanız halinde artık sizi arayanlar size ulaşamaz ve bu hat geçici olarak servis dışıdır uyarısı verir. Hattınız tamamen kapandıktan sonra 1 ay içerisinde hattın borcu ödemezseniz hat iptal olur ve icralık olursunuz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Ip Adresi Nasil Degistirilir?

Fatura ödeme merkezleri açık mı?

FATURA ÖDEME MERKEZLERİ AÇIK MI? Konut ve ticarethanelerin aylık 2 bin lirayı aşan ve ödenmeyen faturaları nedeniyle tam kapanma sürecinde kesinti gerçekleşmeyecek. Tam kapanma süresince ödeme olanağı bulamayan müşteriler ve genelge kapsamında kapalı olan iş yerleri için borçtan dolayı kesme işlemi yapılmayacak.

5555 ne demek?

SMS Metni: Degerli musterimiz internet erisiminizi acmak icin “INTERNET ONAY” yazıp 5555 ‘e ucretsiz gonderin.Erişiminiz acildiginda kullaniminiz tarifeniz uzerinden ucretlendirilecek,bu mesajı her fatura doneminizde internete girmek istediginizde 1 kere alacaksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *